Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://busyreklamowe.pl     Reklama zewnętrzna - BusyReklamowe.pl 0.00 z 5 0
Reklama zewnętrzna - BusyReklamowe.pl - http://busyreklamowe.pl
ID w katalogu 10132
Tytuł Reklama zewnętrzna - BusyReklamowe.pl
Url http://busyreklamowe.pl
Opis Nasza firma działa od wielu lat na rynku w branży marketingowej. Zajmujemy się produkcją nośników reklamy mobilnej. W cały asortymencie należą do niej przyczepy reklamowe, lawety oraz zupełna nowość busy reklamowe. Samochody reklamowe tego typu są specjalnie dostosowane do zatłoczonych, ciasnych uliczek dużych miast gdzie wymaga się od pojazdu maksymalnej zwrotności i szybkości dotarcia do klienta. Zależy nam na zadowoleniu klientów a to wszystko gwarantuje bus. Dodatkowo wedle prawa jest on traktowany jako zwykły samochód osobowy, więc ogranicza go tylko kodeks drogowy a nie bezsensowne prawa administracyjne działające na niekorzyść reklamodawców. Firma zajmuje się wynajmem oraz sprzedaży urządzeń reklamowych a także indywidualnymi zleceniami klientów. Wykonamy dla Państwa każdy możliwy typ nośników.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe samochód reklamowy   reklama na samochodzie   busy reklamowe   reklama mobilna   przyczepy reklamowe   lawety reklamowe
Data Sep 10, 2013
Imię kontaktowe Krzysztof Małek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
1. Karty rabatowe
  Producent kart Argocard oferuje swoim klientom karty rabatowe, karty stałego klienta, karty upominkowe oraz szereg pozostałych. Firma jest czołowym dystrybutorem kart plastikowych w kraju wypuszczającym na rynek szacunkowo 160 milionów kart rocznie. Zapraszamy na stronę.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Sternal International nawilżacze parowe
  W Szczecinie znajduje się siedziba znanej oraz szanowanej - nie tylko na polskim rynku - firmy STERNAL INTERNATIONAL. Od powyżej 20. lat z powodzeniem zajmujemy się projektowaniem, zaś później realizowaniem znakomitych technicznie rozwiązań, jakie pozwalają utrzymać właściwy stan wilgotności powietrza. Nasz internacjonalny team specjalistów stanowią wielce wyedukowani i różnorodnie doświadczeni eksperci. Z powodu wieloletniego obycia możemy profesjonalnie proponować rozmaite rozwiązania, poświęcane danym potrzebom lub okolicznościom. Dla zaznajomienia się z kompletną propozycją, inspirujemy do odwiedzenia strony internetowej firmy STERNAL INTERNATIONAL.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Konsorcjum Biuro Klub dostawa artykułów biurowych
  Konsorcjum Biuro Klub zajmuje się pełnym zaopatrzeniem biur. Mamy prawie czterdzieści oddziałów w całym kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie błyskawicznie i łatwo dotrzeć do każdego klienta. Nasza propozycja obejmuje papier ksero, tonery i tusze do drukarek, a również akcesoria komputerowe. Sprzedajemy też urządzenia, maszyny biurowe, artykuły bhp i środki czystości. Wszelkie artykuły objęte zostały standardową gwarancją. Dbamy o zadowolenie każdego z odbiorców, zatem naszymi dostawcami są renomowane polskie i zagraniczne firmy. Aby dowiedzieć się więcej o prowadzonej przez nas działalności, zachęcamy do wejścia na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż


4. śruta rzepakowa
  J&J Energy Polska Sp. z o.o. została założona na początku 2007 roku. Jesteśmy producentem oleju rzepakowego, wysokiej jakości z przeznaczeniem do produkcji biopaliw. Nasz produkt dostarczany jest na rynek krajowy i zagraniczny. Prowadzimy skup i kontraktacje rzepaku na terenie całej Polski. W czwartym kwartale 2008 roku rozpoczęliśmy import rzepaku oraz oleju z Ukrainy, Litwy, Białorusi.

J&J Energy Polska postawiła na jakość i solidność. Dzięki temu jesteśmy prężnie rozwijającą się spółką.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


5. Pomysł na biznes, pomysły na własną firmę - przejdznaswoje.pl
  Przejdznaswoje.pl przedstawia pomysły na własny biznes, interes, znajdziecie tutaj wybrane i wyselekcjonowane idee na bycie samodzielnym, inwestowanie własnych pieniędzy, zarabianie i rozwijanie się zawodowo
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0