Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.katarzynalasek.pl     Protetyka stomatologiczna w Warszawie 0.00 z 5 0
Protetyka stomatologiczna w Warszawie - http://www.katarzynalasek.pl
ID w katalogu 10165
Tytuł Protetyka stomatologiczna w Warszawie
Url http://www.katarzynalasek.pl
Opis Jeśli szukasz profesjonalnego stomatolog to dobrze trafiłeś! Jestem doświadczoną stamtolożką, która zdobywała zawodowe doświadczenie w państwowych zakładach opieki, a także w wielu komercyjnych gabinetach stomatologicznych w kraju. Odbyłam również staże we francuskich klinikach stomatologicznych oraz w klinice w Luksemburgu. Współpracuję z jednym z najbardziej znanych stomatologów w kraju - Piotrem Okońskim, pracującym w warszawskiej klinice na Ochocie. Jestem także autorką kilku publikacji fachowej literatury w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również protetyką oraz ceramiką dentystyczną. Posiadana wiedza pozwala mi na zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie stomatologii.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe dentysta w Warszawie   protetyka   stomatologia   wybielanie zębów   implanty  
Data Sep 23, 2013
Imię kontaktowe Kasia
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Gabinet stomatologiczny
  Witryna promująca gabinet stomatologiczny znajdujący się w Krakowie, w którym swoją praktykę stomatologiczną oferuje dwóch lekarzy stomatologów funkcjonujących już od 30 lat. Wprawa, szacunek oraz dokładność w działaniu to znaki rozpoznawcze gabinetu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Gabinet kosmetyczny w Gdańsku
  Chcąc zrobić fenomenalne pierwsze wrażenie, musisz poprawić swój wygląd. Bez względu na to, jak mocno chcesz nań mieć wpływ, skorzystaj z oferty którą przedkłada Sopocka Fabryka Urody. W tejże klinice medycyny estetycznej, w profesjonalny sposób udoskonalisz własną aparycję, przy użyciu bogatego zestawu zabiegów. Najchętniej wybierane spośród nich to uwydatnienie i modelowanie piersi, regeneracja skóry czy powiększanie ust. Skorzystaj z usług wykwalifikowanej załogi medycznej i popraw swój wygląd!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Serwis e-spawellness.pl : Spa, Wellness
  [url=http://e-spawellness.pl/]e-SpaWellness.pl[/url]: Internetowy serwis o [url=http://e-spawellness.pl/]SPA[/url]. Znajdziecie w nim wszystkie informacje dotyczące spa, wellness i odnowy biologicznej. Nazwa SPA wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza Sanus Per Aquam, czyli Zdrowie przez Wodę. Filozofia SPA opiera się na założeniu, że woda jest tym dla ciała, czym marzenia dla duszy - może ukoić lub pobudzić do aktywności, może relaksować lub stymulować do działania. SPA to spokój ciała i ducha - odpowiednie zabiegi pomagają zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły. Idea SPA łączy rozmaite sposoby pielęgnacji poprzez odpowiednio dobrane zabiegi, najczęściej oparte na terapiach wodnych i masażach. Programy pielęgnacyjne SPA dbają nie tylko o właściwą kondycję całego ciała (nawilżanie, odżywianie i ujędrnianie skóry), ale i umysłu (relaks, odstresowywanie, pobudzenie lub spokój) Filozofię Wellness stworzył lekarz, amerykanin Dr. Halbert Dunn w 1959r. Połączył on w swojej teorii dwa pojęcia: fitness i dobre samopoczucia Wg jego teorii ciało i umysł powinny pozostać w równowadze. Z biegiem czasu atrakcyjny wygląd i dobra kondycja fizyczna stały się synonimem sukcesu. Życie pod presją pośpiech, stres oraz ciągłe dokonywanie wyboru pomiędzy życiem prywatnym a pracą, zmusiły ludzi, głównie kobiety, do poszukiwania równowagi. Dziś wellness to już nie tylko fitness lecz styl życa zapewniający dobre samopoczucie i harmonię pomiędzy ciałem, duchem i umysłem. Wellness uwzględnia psychologiczne, emocjonalne, intelektualne, towarzyskie, finansowe i fizyczne potrzeby człowieka. W Europie Zachodniej przeprowadzono badania, które wykazały iż, Wellness kojarzy się głównie ze zdrowym trybem życia, który zapewnia gimnastyka, relaks i odpowiednia dieta.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Chirurgia plastyczna
  PlastyczneOperacje.pl to portal informacyjny traktujący o operacjach plastycznych i chirurgii plastycznej. Na naszych stronach znajdziecie Państwo listę chirurgów plastycznych i klinik świadczących usługi operacji plastycznych w Polsce. Na stronach naszej strony znajdziecie Państwo artykuły, zdjęcia ( w tym efekty przed- i po operacji plastycznej) i wideo prezentujące fachowe informacje jak i newsy na temat operacji plastycznych, chirurgii plastycznej i chirurgii estetycznej. Główne tematy, które poruszamy to powiększanie Biust, Modeling ciała przy użyciu preparatu Macrolane, liposukcja i odchudzanie, wygładzanie zmarszczek za pomocą botoksu .
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Leczenie uzależnień, depresji, alkoholizm, narkomania - Klinika MEDOX
  Jedyny prywatny szpital zajmujący się leczeniem uzależnień w województwie mazowieckim. Istniejemy od 2008 roku. Specjalizujemy się w leczeniu choroby alkoholowej, innych uzależnień, depresji, pacjentów z podwójną diagnozą. W trakcie terapii wykonujemy pełną diagnostykę, leczymy powikłania przyjmowania środków psychoaktywnych i choroby towarzyszące.
Zatrudniamy tylko specjalistów z doświadczeniem klinicznym.
Podstawowa oferta Kliniki to detoksykacja osób spożywających alkohol, przyjmujących Heroinę, Kokainę, inne narkotyki lub leki uspakajające i nasenne.
Prowadzimy też oddział Terapii uzależnień, program podstawowy trwa 35 dni.
Zapewniamy dobre warunki socjalne 1 i 2 osobowe pokoje z łazienkami, TV i WiFi, saunę, solarium, siłownię, parking.
Szpital położony ok. 40 km od Warszawy, konsultujemy pacjentów i rodziny w biurze w Warszawie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0