Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.katarzynalasek.pl     Protetyka stomatologiczna w Warszawie 0.00 z 5 0
Protetyka stomatologiczna w Warszawie - http://www.katarzynalasek.pl
ID w katalogu 10165
Tytuł Protetyka stomatologiczna w Warszawie
Url http://www.katarzynalasek.pl
Opis Jeśli szukasz profesjonalnego stomatolog to dobrze trafiłeś! Jestem doświadczoną stamtolożką, która zdobywała zawodowe doświadczenie w państwowych zakładach opieki, a także w wielu komercyjnych gabinetach stomatologicznych w kraju. Odbyłam również staże we francuskich klinikach stomatologicznych oraz w klinice w Luksemburgu. Współpracuję z jednym z najbardziej znanych stomatologów w kraju - Piotrem Okońskim, pracującym w warszawskiej klinice na Ochocie. Jestem także autorką kilku publikacji fachowej literatury w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również protetyką oraz ceramiką dentystyczną. Posiadana wiedza pozwala mi na zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie stomatologii.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe dentysta w Warszawie   protetyka   stomatologia   wybielanie zębów   implanty  
Data Sep 23, 2013
Imię kontaktowe Kasia
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Dom opieki Husaria - husaria-dom.pl
  Nasz dom opieki oferuje doskonałe warunki dla osób starszych w budynku, który jest pozbawiony barier architektonicznych, co pozwala nam zapewnić doskonałe warunki do osób w wieku senioralnym. Jednocześnie w naszym ośrodku oferujemy również całodobową opiekę nad osobami starszymi, która realizowana jest przez doświadczonych specjalistów. Zapewniamy naszym podopiecznym między innymi dostęp do świetlicy, jadalnia a także łazienki, która została przygotowana z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Psycholog we Wrocławiu
  Bardzo dużo osób bagatelizuje objawy z własną psychiką. Twierdzą, że do leczenia wymagane są tylko sprawy fizyczne. Nic bardziej mylnego. Działamy w tej branży już bardzo długo. Jesteśmy psychologami po studiach i z dużym doświadczeniem. Możemy stwierdzić, że większość bodźców chorobowych w naszym ciele łączy się z problemami psychologicznymi. W związku z tym, warto przekonać się do tego, że psychoterapeuta jest naprawdę ważną osobą w Państwa życiu. Każdy psycholog z doświadczeniem dobrze wie, że nie istnieje osoba, której nie można pomóc. I to jest właśnie myśl naszego gabinetu. Pomagamy każdej osobie, nie istotne, z jakim problemem do nas przybędzie. W końcu dobry psycholog nikogo nie zostawi w potrzebie. Każdy otrzyma odpowiednie wsparcie, bo mamy świadomość, jak trudno jest zmagać się z problemami psychologicznymi. Głównym naszym sposobem na leczenie jest psychoterapia behawioralna. Jest to metoda w stu procentach skuteczna, ze względu na ukierunkowanie na dotarcie do jądra problemu. W szybkim tempie dzięki tej metodzie rozwikłamy, z jakim kłopotem dana osoba się zmaga. Zostanie przez nas powstrzymana bulimia. Nie dopuścimy do tego, aby nasi podopieczni mieli zaburzenia jedzenia. Każdą bolączkę nasi eksperci postarają się pokonać.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. GESTALT terapeuci
  Na Ursynowie mieści się Warszawska Pracownia Terapii Gestalt do jakiej o pomoc mogą zgłaszać się klienci z przeróżnymi problemami natury emocjonalnej. Pracujący tam psycholodzy i psychoterapeuci stwarzają miłą, przyjazną oraz kameralną atmosferę, która sprzyja szczerej rozmowie. Specjaliści korzystają przeważnie z metod terapii Gestalt. Jest ona pomocna w niwelowaniu różnego rodzaju lęków, zaburzeń jedzenia, depresji, nastrojów depresyjnych, niskiego poczucia własnej wartości, czy też przeżywaniu trudności związanych z powodu straty lub choroby bliskiej osoby. Zapraszamy. Dokładne informacje dotyczące funkcjonowania placówki, a również doświadczenia poszczególnych specjalistów, odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Spa w Polanicy
  Wybierając się do jakiegoś z licznie dostępnych Ośrodków Spa w Polanicy warto zainteresować się programami w ramach których będą realizowane wybrane zabiegi i usługi podczas naszego pobytu. Mimo tego, iż ośrodki odnowy biologicznej nie tylko w Polanicy, ale również w wielu innych, różnorakiego rodzaju miastach się polepszają i wzbogacają swoje oferty o następne programy to jednak normą są 3, częstokrotnie tytułowane jako podstawowe programy odnowy. Pierwszym z powyżej nadmienionych programów jest program zapewniający poprawienie zdrowia jego uczestników, drugim jest program gwarantujący polepszenie urody, a trzecim jest program, który idealnie wpływa na poprawienie kondycji. W zakresie programów zdrowotnych Ośrodki hydroterapii w Polanicy oferują nade wszystko zajęcia na pływalni, zabiegi przyrodolecznicze, konsultacje z lekarzami z uzdrowisk, zabiegi relaksacyjne oraz wyżywienie w ramach programu tak zwanego zdrowego odżywiania. Programy zdrowotne w ośrodkach odnowy słyną z między innymi kąpieli mineralnych, z solą, perełkowych czy też na przykład z biotronu czy jontoforezy. Konsumenci, którzy są aktywnymi ich uczestnikami niesłychanie chwalą sobie także różnego rodzaju hydromasaże. Programy skoncentrowane na urodzie gości Spa Polanica dotyczą przede wszystkim zabiegów uskutecznianych w salonach urody. Naturalnie poza nimi podobnie jak w powyższej sytuacji oferowane są kąpiele na pływalni, przytoczone wyżej zabiegi przyrodolecznicze oraz konsultacje z lekarzem uzdrowiskowym. Po uskutecznieniu takowych zabiegów goście po prostu ładnieją, jeśli tak możemy stwierdzić i nie ma w tym ani krzty przesady. Ostatni z priorytetowych programów czyli program na kondycję skupia się oczywiście na zabiegach w efekcie których spalimy tłuszcz, polepszymy tkankę podskórną i poprawimy napięcie skóry. Takie programy są niesłychanie atrakcyjne i sprawiają, że wizyty w Spa w Polanicy mogą zapewnić nam mnóstwo dobrego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Gabinet stomatologiczny
  Witryna promująca gabinet stomatologiczny znajdujący się w Krakowie, w którym swoją praktykę stomatologiczną oferuje dwóch lekarzy stomatologów funkcjonujących już od 30 lat. Wprawa, szacunek oraz dokładność w działaniu to znaki rozpoznawcze gabinetu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0