Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.katarzynalasek.pl     Protetyka stomatologiczna w Warszawie 0.00 z 5 0
Protetyka stomatologiczna w Warszawie - http://www.katarzynalasek.pl
ID w katalogu 10165
Tytuł Protetyka stomatologiczna w Warszawie
Url http://www.katarzynalasek.pl
Opis Jeśli szukasz profesjonalnego stomatolog to dobrze trafiłeś! Jestem doświadczoną stamtolożką, która zdobywała zawodowe doświadczenie w państwowych zakładach opieki, a także w wielu komercyjnych gabinetach stomatologicznych w kraju. Odbyłam również staże we francuskich klinikach stomatologicznych oraz w klinice w Luksemburgu. Współpracuję z jednym z najbardziej znanych stomatologów w kraju - Piotrem Okońskim, pracującym w warszawskiej klinice na Ochocie. Jestem także autorką kilku publikacji fachowej literatury w dziedzinie stomatologii zachowawczej. Zajmuję się również protetyką oraz ceramiką dentystyczną. Posiadana wiedza pozwala mi na zapewnienie najwyższej jakości usług w zakresie stomatologii.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Mazowieckie
Słowa kluczowe dentysta w Warszawie   protetyka   stomatologia   wybielanie zębów   implanty  
Data Sep 23, 2013
Imię kontaktowe Kasia
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Gimnastyka korekcyjna Warszawa - zajecia ruchowe dla dzieci
  Przylądek Zdrowia i Sportu. Oferujemy zajęcia ruchowe dla dzieci takie jak: gimnastyka korekcyjna, integracja sensoryczna Warszawa. Ponadto wzmacnianie mięśni posturalnych, zabawy stymulujące rozwój dziecka, terapię ruchową, poznawanie świata przez ruch, zabawę i dotyk.Każde dziecko w wieku od 4 do 9 lat może uczestniczyć w naszych zajęciach. Stosujemy również metodę Dennisona, czyli gimnastykę mózgu. Zajęcia indywidualne w szczególności przeznaczone są dla dzieci zdiagnozowanych i z opiniami
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med Kraków
  Centrum medyczno-diagnostyczne Prima-Med to miejsce, które powstało z myślą o osobach, które chcą dbać o swoje zdrowie i cenią sobie wysoką jakość usług medycznych. W tym centrum najważniejszy jest pacjent oraz jego potrzeby. Wykonywane są najwyższej jakości badania diagnostyczne, a leczenie przebiega w sposób dostosowany do potrzeb pacjentów. Centrum medyczno-diagnostyczne Prima-Med podchodzi holistycznie do leczenia pacjentów i zapewnia kompleksową ofertę badań. Oferuje dostęp do najlepszych lekarzy specjalistów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Prywatna klinika - osrodkiterapeutyczne.pl
  Ośrodki terapeutyczne to strona internetowa, oferująca ranking najlepszych miejsc dla osób uzależnionych. Celem jest udostępnienie bazy danych dobrych, rzetelnych ośrodków terapii uzależnień z której prościej będzie skorzystać tym, którzy dopiero szukają miejsca dla siebie. W zestawieniu uwzględniamy lokalizację, położenie, opiekę lekarską, wyżywienie oraz rzetelność informacji opisów i zdjęć na stronie internetowej, które osobiście weryfikujemy. Interesujemy się zarówno placówkami państwowymi, jak i prywatnymi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Astma
  Jeśli jesteś zainteresowany wiedzą na temat sposobów leczenia alergii i astmy to warto odwiedzić stronę internetową fundacji Zawsze O Krok Przed Astmą. Tutaj znajdziesz szereg pomocnych artykułów i możesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach i artykułach jeśli wypełnisz formularz ze zgodą na otrzymywanie newslettera. Celem fundacji jest wspieranie chorych na alergię i astmę poprzez propagowanie wiedzy na temat tych chorób i uświadamianie przyszłych i obecnych rodziców alergików o możliwościach stosowania profilaktyki alergii i astmy wśród noworodków i niemowląt.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Stomatolog w Bydgoszczy
  Dla wielu z nas dentysta od zawsze kojarzył się ze stresem i bólem. Nic dziwnego- kiedy rozbolał nas ząb pierwsze co to szliśmy prosto do dentysty. Lecz czasami trzeba było poczekać, aż dentysta nas przyjmie a niekiedy trwało to nawet kilka dni. Dziś ból zęba czy problemy z zębami nie muszą się tak kojarzyć. Prywatna klinika Alfa-Med w Bydgoszczy przyjmuje o każdej porze dnia i nocy świadcząc usługi dentystyczne najwyższej jakości. Znieczulenie działające od razu, specjaliści wysokiej klasy oraz fachowa i miła obsługa.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0