Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.metal-spectrum.pl/     Malowanie proszkowe oraz obróbka metalu przez Metal-Spectrum – Legnica 0.00 z 5 0
Malowanie proszkowe oraz obróbka metalu przez Metal-Spectrum – Legnica - http://www.metal-spectrum.pl/
ID w katalogu 10231
Tytuł Malowanie proszkowe oraz obróbka metalu przez Metal-Spectrum – Legnica
Url http://www.metal-spectrum.pl/
Opis Solidny partner w branży metalowej – METAL-SPECTRUM. Młoda firma z szerokim wachlarzem artykułów i doświadczeniem w dystrybucji na rynkach Polski i za jej granicami. Skorzystaj z naszej propozycji przecinania blach o grubości nieprzekraczającej 18 milimetrów metodą plazmową – taką usługę można znaleźć tylko u nas. Jeżeli propozycja przedsiębiorstwa spotkała się z Państwa zainteresowaniem, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony pod adresem www.metal-spectrum.pl po więcej informacji. Do zobaczenia!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe frazowanie cnc   toczenie cnc   malowanie proszkowe   konstrukcje stalowe   obróbka metalu cnc
Data Oct 21, 2013
Imię kontaktowe Metal-Spectrum
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Roznoszenei ulotek w Warszawie
  Każdy kierujący firmą, ma świadomość jak ważna jest odpowiednia promocja firmy. Idealną propozycją na rzecz lokalnej, drobnej i średniej przedsiębiorczości jest kolportaż materiałów reklamowych. Ulotki mimo, że niektórych drażnią to jest wciąż bardzo efektywną, tanią formą komunikacji z klientem. Nieprzerwanie od wielu lat wykonujemy roznoszenie ulotek do mieszkańców w Warszawie. W porozumieniu z naszymi klientami typujemy rewir dystrybucji, czas, ilość powtórzeń oraz pozostałe parametry akcji reklamowej, włączając w to miejscową koncentrację grupy która może wykazać zainteresowanie Twoim biznesem. Posiadamy kontrolerów, sprawdzających prawidłowe przeprowadzanie dystrybucji ulotek. Kolportaż ulotek świadczymy oferując interesujące metody opłat i zniżek przy powtarzających się zleceniach. Nasza firma to rzetelność oraz dużą skuteczność zleconych świadczeń. Już teraz na firmowej stronie, zamów usługę i rozpocznij efektywną promocję swojej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Ogłoszenia


2. Rzepka.lek-med.pl - ginekologia
  Oferta naszej kliniki ginekologii i ginekologii estetycznej to przede wszystkim szeroki zakres badań położniczych i ginekologicznych, prowadzenie ciąży czy zabiegi z dziedziny ginekologii estetycznej. Dzięki nam poczujesz się bardziej pewna siebie oraz skutecznie zadbasz o zdrowie swoje i Twojego dziecka. Innowacyjność, doświadczenie, troska i indywidualne podejście do każdego pacjenta, najwyższy standard usług oraz dyskrecja są tym, co nas wyróżnia. Przekonaj się sama, że warto nam zaufać!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Rachunkowość - Olsztyn
  KRYS biuro rachunkowe to sprawdzona i rzetelna firma. Więcej o nas można dowiedzieć się na stronie: biurorachunkoweolsztyn.com. Nasza specjalność to szeroko pojęta księgowość, czyli między innymi deklaracje podatkowe, ewidencja sprzedaży, sprawozdania finansowe, listy płac, bilans roczny. Wykonujemy także niezbędne podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym rozliczenia finansowe. Posiadamy dwie lokalizacje: w Olsztynie oraz w Lidzbarku Warmińskim. Zawsze działamy profesjonalnie, rzetelnie i fachowo.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. MARMUR - kamieniarstwo w Bydgoszczy
  Z.P.K.B. Marmur Aniela Zdrojewska z Bydgoszczy to firma specjalizującą się w produkcji różnego typu wyrobów z kamienia naturalnego, w tym z granitu, marmuru oraz konglomeratu. Wykonujemy m. in. ściany, elewacje, posadzki. Zakres naszej działalności obejmuje też produkcję kamiennych schodów i parapetów zewnętrznych oraz wewnętrznych. Na zamówienie naszych klientów produkujemy też kamienne meble do ogrodów oraz stoły i siedliska do wnętrz mieszkań. Wieloletnie doświadczenie i wysokie umiejętności pozwalają nam na produkcję oryginalnych oraz wyjątkowo eleganckich elementów wyposażenia z naturalnego kamienia. Pełna propozycja naszej firmy zamieszczona jest na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Depilacjalaserowa.org - portal informacyjny
  Depilacjalaserowa.org to portal informacyjny na temat depilacji laserowej. Zapraszamy wszystkich, którzy zastanawiają się nad wykonaniem tego zabiegu i chcą zdobyć szczegółową wiedzę na temat tej metody. Na stronie w przystępny sposób opisujemy mechanizm działania depilacji laserowej, przedstawiamy historię zabiegu, opisujemy najpopularniejsze lasery wykorzystywane w Polsce (Palomar Vectus, LightSheer Desire). Doradzamy także, jak przygotować się do zabiegu oraz kiedy nie można go wykonywać. Specjalnie dla naszych czytelników zgromadziliśmy orientacyjne ceny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0