Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://mmorpg24.pl/     mmorpg24.pl Gry MMORPG - Portal gier mmo. - News 4.00 z 5 1
mmorpg24.pl Gry MMORPG - Portal gier mmo. - News - http://mmorpg24.pl/
ID w katalogu 1025
Tytuł mmorpg24.pl Gry MMORPG - Portal gier mmo. - News
Url http://mmorpg24.pl/
Opis Strona poświęcona grom MMORPG. Znajdziesz tu duży spis gier MMO zarówno płatnych jak i darmowych, wraz z wymaganiami sprzętowymi. Poszczególne gry zostały szczegółowo opisane, zrecenzjonowane. Do każdego MMO został dołączony filmik, z którego poczujesz chociaż odrobinę zabawy, jaką można naprawdę odczuć grając w MMO.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Internet > Fora internetowe
Słowa kluczowe mmorpg toplista; spis gier mmorpg; gry online; mmorpg sherwood; mmorpg; internetowe gry; gry przez przegladarke; mmorpg do pobrania; naruto mmorpg; mmorpg download; mmorpg 2d; 2 Moons; 9 Dragons; 12 sky; Age of Conan; Aion; Anarchy Online; Archlord; Atlan
Data Dec 17, 2008
Imię kontaktowe bartek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. Serwery wow
  Największy, prywatny, polski serwer do World of Warcraft. Zapraszamy do naszego świata, w którym spotyka się ponad tysiąc użytkowników. Z nami spędzisz przy WoW naprawdę ciekawe chwile. Na naszym forum znajdziesz przyjaciół i dowiesz się jak najlepiej grać w World of Warcraft.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


2. stół do bilarda
  Bilard to gra zespołowa. Stół do bilarda można zaaranżować do każdego miejsca w domu czy pubie. Stoły do bilarda bezpośrednio od producenta. Stoły do bilarda dostępne w różnych kolorach, żółtym, zielonym, niebieskim, brązowym. Bilardy najwyższej jakości.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Sport


3. Gry towarzyskie
  Baza danych z informacjami o regułach wszelakich gier. Znaleźć tutaj można przepisy i zasady najpopularniejszych gier karcianych, planszowych, sportowych oraz hazardowych.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


4. Zabawy dla dzieci online
  "Kolorowe kredki" to portal zawierający edukacyjne gry dla dzieci. Jest to portal, który dopomaga rodzicom kształtować biegłość latorośli przy pomocy komputera. Strona edukacyjna jest specjalnie przygotowana, tak aby nie posiadała reklam, a także przemocy. Główną osobą oraz towarzyszem na stronie "Kolorowe kredki" jest Jeżyk, który jest przewodnikiem po grach online dla najmłodszych dzieci. Korzystając z gier edukacyjnych najmłodsi polepszają przykładowo własną spostrzegawczość i matematyczne predyspozycje. Na portalu odnaleźć można również ciekawe propozycje zabaw dla dzieci, bez konieczności uruchamiania komputera.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


5. Bubble hit
  Nasza strona internetowa jest miejscem, które pozwala nam zapewnić naszym użytkownikom wygodnego korzystania z gry logicznej w kulki. Nasza strona została przygotowana w sposób, który ma na celu zapewnienie naszym użytkownikom możliwość wygodnego korzystania z gry za pośrednictwem różnych urządzeń. W ten sposób możemy zapewnić naszym użytkownikom możliwość korzystania z gry w dowolnym miejscu i za pośrednictwem różnych urządzeń. Szczegóły oferty na witrynie internetowej firmy.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0