Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://mmorpg24.pl/     mmorpg24.pl Gry MMORPG - Portal gier mmo. - News 4.00 z 5 1
mmorpg24.pl Gry MMORPG - Portal gier mmo. - News - http://mmorpg24.pl/
ID w katalogu 1025
Tytuł mmorpg24.pl Gry MMORPG - Portal gier mmo. - News
Url http://mmorpg24.pl/
Opis Strona poświęcona grom MMORPG. Znajdziesz tu duży spis gier MMO zarówno płatnych jak i darmowych, wraz z wymaganiami sprzętowymi. Poszczególne gry zostały szczegółowo opisane, zrecenzjonowane. Do każdego MMO został dołączony filmik, z którego poczujesz chociaż odrobinę zabawy, jaką można naprawdę odczuć grając w MMO.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Internet > Fora internetowe
Słowa kluczowe mmorpg toplista; spis gier mmorpg; gry online; mmorpg sherwood; mmorpg; internetowe gry; gry przez przegladarke; mmorpg do pobrania; naruto mmorpg; mmorpg download; mmorpg 2d; 2 Moons; 9 Dragons; 12 sky; Age of Conan; Aion; Anarchy Online; Archlord; Atlan
Data Dec 17, 2008
Imię kontaktowe bartek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 4.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. misie.tv - zabawa z misiem online!
  Misiowa stacja online, bezpieczna kraina gier i zabaw dla przedszkolaków, w której zamieszkał sympatyczny miś. Pluszak zagubił się w internecie i nie ma jeszcze przyjaciół, ale zaprasza dzieci do edukacyjnych zabaw w układanie autka oraz memorki. Najmłodsi znajdą tu również misiowe kolorowanki, interesujące gry, piosenki o misiach, a także specjalne misiowe konkursy. Misiowi towarzyszy wesoła, zawsze pomocna pszczółka Ulka. Jeśli chcesz ich poznać, koniecznie zajrzyj właśnie pod ten adres.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. Gry i łamigłówki logiczne - Sudoku, Domino, Sumy
  Zapraszamy do serwisu z grami on-line i łamigłówkami logicznymi. W serwisie znajdziesz: gry on-line "browserowe": Scrachi, Zagubiony promień (wymagające logicznego myślenia), puzzle oraz łamigłówki logiczne jak: Sudoku, Domino, Wąż. Łamigłówki można rozwiązywać on-line albo wydrukować. A na Forum możesz podyskutować albo opublikować własną zagadkę.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. Najnowsze, najlepsze i najciekawsze gry
  Gamesfan.pl jest to strona dedykowana tematyce gier. Przedstawione tu gry są podzielone na kategorie, daje to możliwość bezpośrednio przejść do interesującej nas tematyki. Gracze mają możliwość zapoznać się z najnowszymi pozycjami ukazującymi się na rynku a także porównać gry z danego gatunku. Do wszystkich gier dołączony jest szczegółowy opis. Istnieje możliwość ściągnięcia gier podobnie jak dodatków do nich. Możemy również podzielić się własnym zdaniem na temat danej pozycji.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


4. Gry dla dzieci
  Mówisz BobiBobi myślisz gry i zabawy dla dzieci. Nauka przez fajną zabawę i dobre gry skierowane do najmłodszych - wszystko to znajdziesz na naszej stronie z grami BobiBobi. U nas znajdziesz tylko sprawdzone i dobre dziecięce gry ze zwierzętami, gry z kucykami My Little Pony, gry z lalką Barbie, ubieranki, układanki, gry gotowanie i gry farmerskie. Zaś dla starszych dzieci i lubiących wyzwania mamy wciągające gry przygodowe i symulacje w których czeka nas wiele miłej pracy i fantastycznej rozrywki.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


5. darmowe gry
  Ogromny wybór, na tej stronie czeka na ciebie wiele interesujących gier od Przygód Scooby Doo aż do gry w szachy. Wejdź i zagraj!
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0