Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://tarnow-komornik.pl    
Marian Piasecki Komornik w Tarnowie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Marian Piasecki Komornik w Tarnowie - http://tarnow-komornik.pl
ID w katalogu 10267
Tytuł Marian Piasecki Komornik w Tarnowie
Url http://tarnow-komornik.pl
Opis Komornik Sądowy Marian Piasecki przy Sądzie Rejonowym w Tarnowie działa na terenie całego Powiatu tarnowskiego, Gminy Miasta Tarnów oraz gminy wiejskiej Tarnów. Komornik prowadzi postepowania egzekucyjne w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne od dłużników, a także przeprowadza postepowanie zabezpieczające. W razie konieczności prowadzi licytacje zabudowanych i niezabudowanych nieruchomości, budynków mieszklanych, własnościowego prawa do lokali spółdzielczych oraz ruchomości, takich jak samochody, urządzenia AGD i RTV na warunkach wskazanych przez wierzyciela. Kancelaria jest otwarta od poniedziałku do piątku, a interesanci przyjmowani są we wtorki oraz czwartki. Szczegółowe informacje udzielane są po kontakcie telefonicznym lub mailowym. Dane kontaktowe, obwieszczenia o licytacjach oraz wzory wniosków znajdą Państwo na stronie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe Komornik Sądowy   Komornik   Komornik Tarnów   Komornik w Tarnowie   Kancelaria Komornicza   Kancelaria   Kancelaria Tarnów   Kancelaria w Tarnowie
Data Oct 30, 2013
Imię kontaktowe Marian Piasecki Kancelaria
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. wojciechkwitowski.pl
  Wojciech Kwitowski działa na terenie Warszawy i okolic miasta jako doświadczony doradca kredytowy, który będzie w stanie podpowiedzieć Wam jaki kredyt wybrać, która firma ma najlepszą ofertę i czego będzie trzeba się po ofercie kredytowej spodziewać. Dzięki temu mamy gwarancję, że wybierzemy taką propozycję, która właśnie pod naszym kątem będzie przygotowana idealnie. Można również łatwiej poradzić sobie ze skomplikowanymi formami umów kredytowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Rozwody Warszawa
  Biuro prawne oferuje wiele usług z zakresu rozwody Warszawa, odzyskiwanie praw do nieruchomości, mobbing oraz wiele innych. Gwarantujemy szybką i fachową pomoc w przystępnej cenie. Stale współpracujemy z wieloma firmami pomocnymi dla naszych spraw.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Coaching w Krakowie - ZmianaNaDobre.pl Grażyna Słomska
  Strona dla pragnących zmiany na dobre: osób prywatnych i firm. Został tu opisany coaching, który jest metodą, pozwalającą spełnić życiowe, zawodowe aspiracje. Strona przedstawia też coaching jako sposób na wzrost wyników dla firm. Witryna pozwala zapoznać się ze specjalnymi programami: life coachingu (in. życiowego), c.kariery, czy biznesu. Programy opracowane dla organizacji/firm to coaching menadżerski oraz dla zespołów (team coaching). Opisano proces realizacji programu coachingowego: na czym polega, ile wymaga czasu i co się otrzymuje dodatkowo. W serwisie są cytowane wyniki badań potwierdzające skuteczność coachingu jako metody. Standardy i Kodeks Etyczny International Coach Federation oraz akredytacja coacha zapewniają profesjonalizm. Strona akredytowanego coacha i jednocześnie psychologa, który posiada doświadczenie pracy w i dla biznesu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Radca prawny Białystok
  Kancelaria Usług Prawnych Radca Prawny Jacek Minkiewicz. Doradztwo prawne w ramach którego udziela kompleksowych porad prawnych, sporządza pisma do sądów, urzędów i instytucji państwowych, opracowuje projekty umów. Reprezentację w postępowaniach likwidacyjnych przed ubezpieczycielami w sprawach roszczeń odszkodowawczych poszkodowanych. Czynności windykacyjne dotyczące wierzytelności powstałych w związku z prowadzeniem działalności gospodarczej oraz prywatnych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Informacje USA
  Badz na biezaco, czytaj wiadomosci z Polski, Stanow Zjednoczonych i ze swiata na naszej stronie. Sprawdz pogode i dowiedz sie wszystkiego o emigracji do USA.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0