Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.smartgruper.pl     GRUPER,NFZ GRUPER,JGP GRUPER,ROZLICZENIA NFZ - SMARTGRUPER 0.00 z 5 0
GRUPER,NFZ GRUPER,JGP GRUPER,ROZLICZENIA NFZ - SMARTGRUPER - http://www.smartgruper.pl
ID w katalogu 1029
Tytuł GRUPER,NFZ GRUPER,JGP GRUPER,ROZLICZENIA NFZ - SMARTGRUPER
Url http://www.smartgruper.pl
Opis Smart Gruper- szybkie i efektywne rozliczanie z NFZ za wykonane
usługi medyczne.Nowoczesny gruper i optymalizator,który wspomaga rozliczenia
kontraktów zawieranych pomiędzy świadczeniodawcą (szpitalem,przychodnią) a NFZ.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Gruper JGP   JGP   gruper   smartgruper   gruper JGP online   jednorodne grupy pacjentów   rozliczanie z NFZ   NFZ   rozliczenia   optymalizator   optymalizator JGP   darmowe JGP   JGP free   bezpłatny JGP   narodowy fundusz zdrowia   przychodnia rozliczanie   szpital ro
Data Dec 17, 2008
Imię kontaktowe Marek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Spa nad morzem
  Hotel Spa nad morzem Kołobrzeg - wczasy Zespanatoryjno Wczasowy ARKA - MEGA Sp. z o.o. - Dwa obiekty połołone nad samym morzem, Hotel Kołobrzeg wczasy rodzinne. Konferencje odnowa biologiczna ko?obrzeg pakiety spa nad morzem.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Astma
  Jeśli jesteś zainteresowany wiedzą na temat sposobów leczenia alergii i astmy to warto odwiedzić stronę internetową fundacji Zawsze O Krok Przed Astmą. Tutaj znajdziesz szereg pomocnych artykułów i możesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach i artykułach jeśli wypełnisz formularz ze zgodą na otrzymywanie newslettera. Celem fundacji jest wspieranie chorych na alergię i astmę poprzez propagowanie wiedzy na temat tych chorób i uświadamianie przyszłych i obecnych rodziców alergików o możliwościach stosowania profilaktyki alergii i astmy wśród noworodków i niemowląt.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Leczenie alkoholizmu, terapia uzależnień
  Na stronie kliniki terapii uzależnień Versusmed znajdą państwo ofertę terapeutyczną oraz szereg artykulów opisujących mechanizmy powstawania uzależnień a także metody leczenia alkoholizmu, patologicznego hazardu oraz lekomanii. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy naszej kliniki opracowali autorski program leczenia alkoholizmu ( a potem całej terapii uzależnień), który wyróznia sie wysoka skutecznością. Nasz program leczenia uzalezneiń opiera sie na połączneiu terapii psychologicznej z leczeniem odwykowym, przy minimalnej ingerencji farmakologicznej. Dzięki temu nasza klinika osiąga długotrwałe efekty w leczeniu alkoholizmu czy hazardu. Nasze metody pozwalają nie tylko zastopować rozwój uzależneineia po odwyku, ale także wytrwać w abstynecncji - a to, a nie chwilowa poprawa jest pzrecież głównym celem każdej kliniki zajmującej się terapią uzależnień. Unikakmy kontrowersyjnych i ryzykownych dla zdrowia rozwiąząń takich jak stosowanie esperalu w leczeniu alkoholizmu czy błyskawiczny, kilkudniowy odwyk.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Psycholog w Częstochowie- psychoterapia
  Psycholog, psychoterapeuta to ktoś kto korzystając ze specjalnych technik terapeutycznych oraz rozmowy terapeutycznej może dopomóc w odnalezieniu rozwiązania dla naszych problemów. Możemy wówczas być pewni, że w bezpiecznej atmosferze otrzymamy pomoc jakiej potrzebujemy. Taką właśnie przygotowaną ofertę psychoterapii ma psycholog, psychoterapeuta mgr Oliwia Mazelewska - Sokołowska. Psychoterapia w Częstochowie prowadzona przez tego psychologa i terapeutę zapewni nam taki rodzaj pomocy jakiej oczekujemy. Na czym konkretnie taka pomoc i psychoterapia polega? Psycholog, psychoterapeuta na swojej stronie internetowej wyjaśnia pewne zagadnienia w tym zakresie. Terapia małżeńska to kolejna dość istotna forma psychoterapii jaką odnajdziemy tego psychologa. Ten oto rodzaj psychoterapii - terapia małżeńska pozwala parom i małżeństwom odnaleźć na nowo nić porozumienia w ich związku. Psychoterapeuta, psycholog przyjmuje zapisy na konsultację i psychoterapię mailowo i telefonicznie. Przed wizytą można zadać pytania, upewnić się czy to co psycholog, psychoterapeuta oferuje, jest tym czego nam potrzeba.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Śląskie


5. Dentysta we Wroclawiu
  Naszą ofertę kierujemy do mieszkańców Wrocławia i okolic. Serdecznie zapraszamy do gabinetu dentystycznego we Wrocławiu przy ulicy Bezpiecznej 2. Wykonujemy pełne i kompleksowe usługi stomatologiczne: ortodoncja, implanty, endodoncja, wybielanie zębów. Obsługujemy zarówno osoby dorosłe jak i dzieci. Gabinet zapewnia opiekę stomatologiczną od pierwszej wizyty, poprzez leczenie, wizyty kontrolne i późniejszy system gwarancji na wykonane usługi. Pragniemy zaoferować Państwu profesjonalne i najnowocześniejsze usługi. Nasi pracownicy stale kształcą się na specjalistycznych kursach w kraju i za granicą. Naszym celem jest komfortowy przebieg leczenia i pełna satysfakcja naszych pacjentów. To nasz cel nadrzędny. Zapraszamy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0