Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.smartgruper.pl     GRUPER,NFZ GRUPER,JGP GRUPER,ROZLICZENIA NFZ - SMARTGRUPER 0.00 z 5 0
GRUPER,NFZ GRUPER,JGP GRUPER,ROZLICZENIA NFZ - SMARTGRUPER - http://www.smartgruper.pl
ID w katalogu 1029
Tytuł GRUPER,NFZ GRUPER,JGP GRUPER,ROZLICZENIA NFZ - SMARTGRUPER
Url http://www.smartgruper.pl
Opis Smart Gruper- szybkie i efektywne rozliczanie z NFZ za wykonane
usługi medyczne.Nowoczesny gruper i optymalizator,który wspomaga rozliczenia
kontraktów zawieranych pomiędzy świadczeniodawcą (szpitalem,przychodnią) a NFZ.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe Gruper JGP   JGP   gruper   smartgruper   gruper JGP online   jednorodne grupy pacjentów   rozliczanie z NFZ   NFZ   rozliczenia   optymalizator   optymalizator JGP   darmowe JGP   JGP free   bezpłatny JGP   narodowy fundusz zdrowia   przychodnia rozliczanie   szpital ro
Data Dec 17, 2008
Imię kontaktowe Marek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. MED-EXPERT SPÓŁKA Z O.O. dietetyk w Warszawie na Pradze
  W Warszawie znajduje się Centrum Medyczne Med-Expert, w którym przyjmują pacjentów lekarze specjaliści kardiolodzy, wenerolodzy oraz neurolodzy. Kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewnia bezpłatne wizyty u pediatrów oraz lekarzy rodzinnych. Placówka zajmuje się także konsultacjami dietetycznymi, badaniami kierowców oraz ekspertyzami powypadkowymi. W przychodni Med-Expert można wykonać także badania laboratoryjne, takie jak badanie moczu i kału, diagnostykę chorób tarczycy lub diagnostykę osteoporozy i anemii. Jeśli do któregoś z badań niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, pacjenci są o tym wcześniej informowani. Więcej na witrynie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Ortodonta - Kłodzko
  Strona internetowa Ortolident jest poświęcona w pełni usługom dalej prezentowanym. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem prac związanych ze stomatologią i ortodoncją. Wykonujemy zlecenia związane z tematem stomatologia ogólna, ortodonta Kłodzko, kosmetyka zębów, poradnia dentystyczna, protetyka, itp.
Nasz gabinet zatrudnia tylko wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników którzy posiadają odpowiednie uprawnienia do wykonywania swojej pracy. Dzięki temu nasze usługi są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Zarejestruj się dzięki naszemu formularzowi kontaktowemu który znajdziesz na naszej stronie www. Nasz gabinet uprzejmie zaprasza do współpracy!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie


3. Philipiak opinie
  O tym, jak ważne jest prawidłowe odżywianie nie trzeba chyba nikogo przekonywać, jednak świadomość i edukacja w tym zakresie nadal pozostawiają wiele do życzenia. Aby zaradzić temu problemowi firma Philipiak Polska postanowiła zorganizować i objąć swoim patronatem cykl spotkań pod nazwą Obiady Czwartkowe, których celem jest propagowanie zdrowego stylu życia. Więcej informacji dotyczących tej inicjatywy znajdą Państwo na stronie obiadyczwartkowe.pl.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. www.damian.pl
  Szpitale, przychodnie, centrum rehabilitacji a także strefa dziecka – to tylko nieliczne usługi, o których możesz dowiedzieć się więcej wchodząc na naszą stronę internetową www.damian.pl. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych świadczeń i dokładamy wszelkich starań, żeby pacjenci naszych placówek byli jak najbardziej usatysfakcjonowani. Dlatego na naszym portalu znajdziesz wszelkie niezbędne informacje o naszych lekarzach specjalistach z przygotowanych materiałów dowiesz się wiele ciekawych kwestii.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Ginekolog na Ursynowie
  Powszechnie dostępne usługi ginekologiczne powodują, że kobiety nie musza już nigdzie, daleko dojeżdżać, ponieważ na terenie miejscowości, lub osiedla gdzie mieszkają na pewno znajduje się gabinet takiego specjalisty. Jeżeli pani mieszka np. na Ursynowie, to wystarczy jedynie, aby wpisała w wyszukiwarkę „ginekolog Ursynów” i natychmiast wyświetlą się jej dane kontaktowe potrzebne do zapisania się na wizytę. Jest to bardzo wygodny i szybki sposób na zdobycie potrzebnej oraz aktualnej informacji. Naturalnie analogicznie należy postąpić w przypadku wyszukiwania ginekologów w innych miejscach, ponieważ może się okazać, że mamy specjalistę tuz pod własnym nosem i nawet o tym nie wiemy, pokonując do innego lekarza zbędnie, kilka lub kilkanaście kilometrów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0