Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl    
Leczenie uzależnień - Wrocław
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Leczenie uzależnień - Wrocław - http://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl
ID w katalogu 10322
Tytuł Leczenie uzależnień - Wrocław
Url http://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl
Opis NZOZ Nadzieja oferuje pomoc i wsparcie dla wszystkich osób, które borykają się z problemem nadużywania alkoholu, leków, środków psychoaktywnych, a także dla uzależnionych od hazardu oraz Internetu. Prowadzimy psychoterapie i terapie grupowe we Wrocławiu, a już od lipca 2013 rozpoczyna działalność Ośrodek Terapii Uzależnień w Siedlcu Trzebnickim koło Wrocławia. Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z metodami jakie pomagają w pokonaniu alkoholizmu, uzależnienia od leków, hazardu, Internetu.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe terapia uzależnień wrocław   leczenie uzależnień wrocław   leczenie alkoholizmu wrocław
Data Dec 3, 2013
Imię kontaktowe Bogna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. MED-EXPERT SPÓŁKA Z O.O. dietetyk w Warszawie na Pradze
  W Warszawie znajduje się Centrum Medyczne Med-Expert, w którym przyjmują pacjentów lekarze specjaliści kardiolodzy, wenerolodzy oraz neurolodzy. Kontrakt podpisany z Narodowym Funduszem Zdrowia zapewnia bezpłatne wizyty u pediatrów oraz lekarzy rodzinnych. Placówka zajmuje się także konsultacjami dietetycznymi, badaniami kierowców oraz ekspertyzami powypadkowymi. W przychodni Med-Expert można wykonać także badania laboratoryjne, takie jak badanie moczu i kału, diagnostykę chorób tarczycy lub diagnostykę osteoporozy i anemii. Jeśli do któregoś z badań niezbędne jest odpowiednie przygotowanie, pacjenci są o tym wcześniej informowani. Więcej na witrynie.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Rollmasaż
  Każda osoba, która choć raz wypróbuje fenomenalne działanie urządzenia rollmasaż stworzonego przez firmę Vacu Professional nie będzie umiała się bez niego obyć. Urządzenie to zostało stworzone z myślą o konieczności skutecznego zapobiegania niebezpiecznie szybko rozwijającej się choroby cywilizacyjnej, jaką jest nadwaga. Przedsiębiortswo Vacu Professional doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ciężka i żmudna bywa walka z nadwagą, która często przez swoje trudy jedynie zniechęca do dbania o smukłą sylwetkę, zamiast motywować do zdrowego trybu życia. Urządzenie to w stu procentach zrealizuje oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów i pozwoli im na szybkie osiągnięcie widocznych efektów odchudzania dzięki właściwemu wykorzystaniu nowoczesnej techniki połączonej z funkcjonalnością i praktycznością.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Mikrodermabrazja
  Mikrodermabrazja polega na mechanicznym usunięciu zewnętrznej warstwy naskórka. Wskazań do zabiegu mikrodermabrazji jest wiele: odmładzanie skóry,usuwanie zmarszczek oraz leczenie trądziku.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Leczenie próchnicy - Toruń
  Centrum Leczenia Chorób Przyzębia z Torunia wykonuje szereg zabiegów stomatologicznych. Specjalnością placówki jest periodontologia leczenie zębów i tkanek wokół nich, kości, dziąseł. Pacjenci mogą skorzystać tutaj ze skalingu ultradźwiękowego, usuwania kamienia poddziąsłowego, kiretażu, szynowania zębów włóknem szklanym. Oprócz periodontologii, w ofercie znalazły się zabiegi stomatologii zachowawczej, leczenie kanałowe zębów, implantologia, wybielanie zębów i inne zabiegi stomatologii estetycznej. Na miejscu w gabinecie wykonywane są zdjęcia RTG zębów.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Dom opieki Husaria - husaria-dom.pl
  Nasz dom opieki oferuje doskonałe warunki dla osób starszych w budynku, który jest pozbawiony barier architektonicznych, co pozwala nam zapewnić doskonałe warunki do osób w wieku senioralnym. Jednocześnie w naszym ośrodku oferujemy również całodobową opiekę nad osobami starszymi, która realizowana jest przez doświadczonych specjalistów. Zapewniamy naszym podopiecznym między innymi dostęp do świetlicy, jadalnia a także łazienki, która została przygotowana z myślą o potrzebach osób niepełnosprawnych.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0