Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl     Leczenie uzależnień - Wrocław 0.00 z 5 0
Leczenie uzależnień - Wrocław - http://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl
ID w katalogu 10322
Tytuł Leczenie uzależnień - Wrocław
Url http://leczenie-uzaleznien.wroclaw.pl
Opis NZOZ Nadzieja oferuje pomoc i wsparcie dla wszystkich osób, które borykają się z problemem nadużywania alkoholu, leków, środków psychoaktywnych, a także dla uzależnionych od hazardu oraz Internetu. Prowadzimy psychoterapie i terapie grupowe we Wrocławiu, a już od lipca 2013 rozpoczyna działalność Ośrodek Terapii Uzależnień w Siedlcu Trzebnickim koło Wrocławia. Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z metodami jakie pomagają w pokonaniu alkoholizmu, uzależnienia od leków, hazardu, Internetu.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe terapia uzależnień wrocław   leczenie uzależnień wrocław   leczenie alkoholizmu wrocław
Data Dec 3, 2013
Imię kontaktowe Bogna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Ortodonta Kraków - Gabinet ortodoncji - Anna Szafraniec
  Zapraszam do nowo otwartego gabinetu stomatologicznego, wyposażonego w unit stomatologiczny Smile Sympatic, skaler, piaskarkę, autoklaw klasy B. Oferuję pełny zakres usług ortodontycznych oraz diagnostykę z użyciem komputerowej analizy zdjęć cefalometrycznych. Lek. stom. Anna Szafraniec. Specjalizacja pierwszego stopnia stomatologii ogólnej 1996 r.
Specjalizacja drugiego stopnia ortodoncji 2001 r. 15-letni staż pracy w ortodoncji. Członek Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. Psycholog Katowice
  Strona internetowa przedstawiająca Centrum Rozwoju Osobistego. Pod tą nazwą działają dwa gabinety psychoterapii Gestalt w Katowicach i Zawierciu. Prowadzone są przez doświadczone psychoterapeutki: Joannę Majdę Kostrz - która certyfikuje się w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie oraz Dominikę Przondziono absolwentkę Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obie panie są członkami Polskiej Federacji Psychoterapii oraz Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Centrum Rozwoju Osobistego oferuje szereg treningów i warsztatów (np. asertywność, rozwiązywanie problemów, radzenie sobie ze stresem) oraz psychoterapię indywidualną. Na stronie internetowej dostępne są również cennik a także informacje o tym czym jest psychoterapia Gestalt.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Kleszczowe zapalenie mózgu,kleszcze,KZM,szczepionka na kleszcze,kleszcze szczepienia
  Kleszczeinfo.pl to serwis poświęcony tematyce kleszczy oraz chorobom przez nie przenoszonym, z którym najpoważniejszą jest kleszczowe zapalenie mózgu. W serwisie można znaleźć informacje na temat warunków bytowych kleszczy, obszarów endemicznych, sposobu przenoszesza kleszczowego zapalenia mózgu i usuwania kleszczy.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Prywatna klinika - osrodkiterapeutyczne.pl
  Ośrodki terapeutyczne to strona internetowa, oferująca ranking najlepszych miejsc dla osób uzależnionych. Celem jest udostępnienie bazy danych dobrych, rzetelnych ośrodków terapii uzależnień z której prościej będzie skorzystać tym, którzy dopiero szukają miejsca dla siebie. W zestawieniu uwzględniamy lokalizację, położenie, opiekę lekarską, wyżywienie oraz rzetelność informacji opisów i zdjęć na stronie internetowej, które osobiście weryfikujemy. Interesujemy się zarówno placówkami państwowymi, jak i prywatnymi.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Snuper - Zakupy grupowe | Polujemy na okazje
  W serwisie prezentowane są wszystkie oferty zakupów grupowych. Bardzo łatwo złapać okazję właśnie dla siebie. Rabaty nawet do 90%! Snuper to agregator okazji, dzięki któremu najlepsze promocje są w zasięgu ręki. Fitness czy zabiegi upiększające zawsze tańsze przynajmniej o połowę ceny. Dodatkowo bardzo popularne są oferty restauracji i hoteli. Hotelarze znaleźli sposób na zapełnienie pokoi poza sezonem. Sprzedają noclegi z bardzo dużymi zniżkami. Skorzystanie z grupowych zakupów to świetna okazja do spędzania kilku miłych chwil, w dotychczas nieznanym miejscu. Zakupy grupowe to nowy trend i wielki hit roku 2010 roku.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Hobby i rozrywka > Rozrywka
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0