Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://laparoskopiaginekologiczna.pl     Ginekologia we Wrocławiu 0.00 z 5 0
Ginekologia we Wrocławiu - http://laparoskopiaginekologiczna.pl
ID w katalogu 10323
Tytuł Ginekologia we Wrocławiu
Url http://laparoskopiaginekologiczna.pl
Opis W trosce o zdrowie kobiet, stworzyliśmy Wrocławskie Centrum Ginekologii. Jest to specjalistyczna placówka prowadzona przez ginekologów i chirurgów, którzy swoje doświadczenie zdobywali wśród światowej klasy specjalistów. W związku z rosnącą ilością klientek, zdajemy sobie sprawę, że problemy kobiece są coraz powszechniejsze. Leczymy mięśniaki, torbiele, endometriozę, niepłodność, wczesne stadia raka szyjki macicy oraz zajmujemy się także ginekologią estetyczną. Zapraszamy na naszą stronę, na której zamieszczamy wszystkie nowości, wydarzenia w naszym Centrum oraz materiały edukacyjne dla pacjentów jak i innych lekarzy.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe ginekolog wrocław   ginekologia wrocław   gabinet ginekologiczny wrocław   leczenie mięśniaków wrocław   ginekologia operacyjna wrocław   leczenie endometriozy   leczenie torbieli jajników   laparoskopia wrocław   ginekologia estetyczna wrocław   laparoskopia
Data Dec 3, 2013
Imię kontaktowe Bogna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. SALON FRYZJERSKO - KOSMETYCZNY
  Nasz salon powstał z myślą , aby stworzyć miejsce gdzie klient będzie mógł poczuć się komfortowo i i spokojnie , otoczony miłą i profesjonalną obsługą. Gdzie z filiżanką dobrej kawy otrzyma wysoką jakość usług.

Nie bez znaczenia jest , że nie wychodząc z salonu ma możliwość skorzystania z usług fryzjerskich , kosmetycznych , solarium, a nawet spędzić czas rozkoszując się walorami łaźni parowej.
W codziennym zgiełku i szybkim stylu życia wizyta u Nas da chwilę wytchnienia i wyciszenia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


2. KALMEDICA leczenie zatok
  Specjaliści neurochirurdzy, ortopedzi i chirurdzy dziecięcy przyjmują chorych w klinice Kalmedica mieszczącej się w Kaliszu. Posiadamy własne laboratorium diagnostyczne ze sprzętem niezbędnym do badań alergologicznych, oznaczania poziomu hormonów płciowych, markerów nowotworowych i badań moczu. Dysponujemy też pracownią rentgenologiczną, w której realizowane są badania różnych obszarów ciała w pozycjach podstawowych oraz celowanych, a także zdjęcia z zakresu radiologii dentystycznej. W ramach zabiegów chirurgicznych zajmujemy się nie jedynie pacjentami dorosłymi, lecz leczymy także noworodki oraz maluchy. Aby dowiedzieć się więcej, spojrzyj na witrynę internetową.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


3. Tomografia komputerowa w Katowicach
  Bez kolejek, bez stresu. W bardzo krótkim czasie od poniedziałku do piątku możesz umówić się z rejestracją Pracowni Tomografii Stomatologicznej i Laryngologicznej 3Dtomo w Katowicach na wykonanie tomografii komputerowej oraz pantomogramu. Każde z badań wydawane jest na płycie CD. Atutem tej nowoczesnej pracowni jest wyjątkowy nowoczesny sprzęt – pantomograf i tomograf komputerowy. Posiadają Inteligentny System Kontroli Dawki, który samoczynnie pod nadzorem radiologa dopasowuje siłę promieniowania do gabarytów osoby badanej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Psycholog we Wrocławiu
  Zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak zdrowie fizyczne. Oczywiście jedno z drugim jest silnie powiązane. Zauważyłeś/aś, że kiedy jesteś zmęczony/a boli Cię głowa, uskarżasz się na nadmierną senność czy apatię. Kiedy jesteśmy zdenerwowani pocimy się, drżą nam ręce. Psyche i soma są nierozerwalnie połączone.
Co zrobić w momencie gdy objawy somatyczne tak silnie nam dokuczają, że nie możemy poprawnie funkcjonować? Należy udać się psychologa. Jest on po to by nam pomóc.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Wybielanie zębów w Gdyni - cennik
  Jeśli zaczynasz odczuwać dyskomfort podczas spożywania posiłków, to najwyższy czas udać się do dentysty. Wiemy, że stomatologia wielu kojarzy się z bolesnym cierpieniem, ale chcąc go uniknąć warto zajrzeć na DentystaGdynia.pl. To strona internetowa nowoczesnej placówki, która zatrudnia najlepszych specjalistów w branży stomatologicznej i gwarantuje bezbolesne zabiegi. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Można na niej zapoznać się z pełną ofertą.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0