Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://koronowski.net     Koronowski.net 0.00 z 5 0
Koronowski.net - http://koronowski.net
ID w katalogu 10418
Tytuł Koronowski.net
Url http://koronowski.net
Opis Specjalnością firmy jest prowadzenie Kancelarii Adwokackiej zlokalizowanej w Chorzowie. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę dla osób zamieszkujących tą miejscowość oraz okoliczne miasta. Posiada szeroki zakres usług, wśród których znajduje się obsługa prawna przedsiębiorstw, prawo nieruchomości i medyczne oraz sprawy rodzinne, karne, administracyjne i cywilne. W celu zapoznania się z pełną ofertą kancelarii należy udać się na oficjalną witrynę firmy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   adwokat   adwokat koronowski   prawnik
Data Jan 14, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokaci w Olsztynie
  Nasza kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie gospodarczym, w prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, w prawie administracyjnym, w prawie rodzinnym i opiekuńczym, a także w prawie karnym. W naszej kancelarii korzystacie Państwo z usług doświadczonej ekipy specjalistów. Z tego powodu czas rozwiązania sprawy ulega skróceniu. Gwarantujemy wyłącznie merytoryczną i skuteczną opiekę klientom indywidualnym i właścicielom działalności gospodarczych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Porady Prawne Warszawa - Adwokat Anna Rurarz
  Kancelaria Prawna Adwokat Anny Rurarz z siedzibą w Warszawie zajmuje się kompleksową obsługą prawną firm i osób fizycznych.
Prowadzimy obsługę prawną firm oraz osób fizycznych. Świadczymy kompletną ochronę prawną obejmującą:

- reprezentację przed sądami wszystkich instancji oraz organami administracji publicznej i samorządowej.,
- doradztwo (opinie, konsultacje, analizy, porady),
- przygotowanie dokumentów (wnioski, pozwy, ugody, regulaminy, pisma procesowe i przedprocesowe, umowy)

Nasi Klienci mogą liczyć na uczciwe i indywidualne podejście. Każdą sprawę badamy rzetelnie, a wynagrodzenie ustalane jest w odniesieniu do faktycznie poniesionych nakładów pracy.

Usługi adwokackie na każdą kieszeń.

Kancelaria Adwokacka do Twojej dyspozycji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Rozwód
  Nasza kancelaria prawna działa na terenie Warszawa. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi prawnikami i adwokatami na terenie całej Polski. Gwarantujemy naszym klientom szeroki zakres usług prawnych związanych z prawem rodzinnym, karnym, cywilnym. Jesteśmy w stanie zapewnić opiekę prawną dla klientów na terenie zarówno Polski jak też Stanów Zjednoczonych. Gwarantujemy osobistą opiekę ze strony naszych prawników. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryn www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Zachowek
  Na blogu znajdującym się pod adresem Zachowek.biz.pl znajduje się szereg informacji dotyczących prawa spadkowego. Poruszane są takie zagadnienia, jak na przykład kiedy nie należy się zachowek, w jakim trybie można podzielić majątek spadkowy, jakie są sposoby zniesienia wspólności majątku spadkowego, czy też w jaki sposób odbywa się wydziedziczenie. Blog prowadzony jest przez doświadczonego adwokata Iwo Klisza, który prowadzi we Wrocławiu indywidualną kancelarię prawniczą. Dostępne są także porady prawne online za pośrednictwem bloga.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka Krystyna Hese-Trzaska
  Już 12 lat prowadzę indywidualną kancelarię adwokacką w ramach której świadczę pomoc prawną na rzecz osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych, w postępowaniu sądowym i pozasądowym. Uprawnienia które posiadam, pozwalają mi na występowanie przed wszystkimi Sądami, Trybunałami oraz organami administracji rządowej, samorządowej a także innymi podmiotami. W ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Adwokackiej oferuję m.in. pomoc w obrocie nieruchomościami a w tym, ustanowieniu drogi koniecznej, zniesieniu współwłasności i wiele innych.
Zapraszam również na mojego bloga w którym opisuję
najczęsciej poruszane zagadnienia.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0