Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://koronowski.net     Koronowski.net 0.00 z 5 0
Koronowski.net - http://koronowski.net
ID w katalogu 10418
Tytuł Koronowski.net
Url http://koronowski.net
Opis Specjalnością firmy jest prowadzenie Kancelarii Adwokackiej zlokalizowanej w Chorzowie. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę dla osób zamieszkujących tą miejscowość oraz okoliczne miasta. Posiada szeroki zakres usług, wśród których znajduje się obsługa prawna przedsiębiorstw, prawo nieruchomości i medyczne oraz sprawy rodzinne, karne, administracyjne i cywilne. W celu zapoznania się z pełną ofertą kancelarii należy udać się na oficjalną witrynę firmy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   adwokat   adwokat koronowski   prawnik
Data Jan 14, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria prawna Koper
  Doświadczony radca prawny Adam Koper świadczy usługi prawne od 2010 roku. Siedziba jego kancelarii znajduje się w Żorach. Z kolei adwokat Ewa Koper działa na rynku usług prawnych od 2012 roku. Biuro znajduje się w Oświęcimiu. Kancelarie adwokackie Koper to gwarancja dobrze wykonanych usług i współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu. Prowadzimy sprawy z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego, pracy, majątkowego, lokalowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Baza prawników i kancelarii prawnych
  Prawnicypolscy.pl to portal, zawierający bazę danych o kancelariach prawnych oraz prawnikach świadczących swoje usługi poza kancelariami w Polsce. W bazie znajdą Państwo specjalistów z pięciu kategorii zawodów prawniczych: notariuszy, adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych oraz rzeczników patentowych. Baza prawników z miesiąca na miesiąc powiększa się oferując użytkownikom bardzo duży wybór. System wyszukiwania portalu prawnicypolscy.pl oferuje możliwość wyszukania prawnika odpowiedniej specjalności (np prawo spadkowe, prawo spółek handlowych itp.), jest to ważne, gdyż prawnicy często specjalizują się w wąskich dziedzinach. Ponadto na stronie znajdą Państwo między innymi aktualności prawne z ciekawymi i praktycznymi wiadomościami z zakresu prawa, czy forum prawne, gdzie użytkownicy dzielą się swoją wiedzą z zakresu prawa, często służąc fachową poradą w drobnych sprawach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Podatki


3. ADWOKAT K.WIĘCKOWSKA - prawo gospodarcze - Kancelaria Adwokacka w Warszawie
  Kancelaria Adwokacka Katarzyna Więckowska przeprowadza szeroki zakres usług. Siedziba mieści się w Warszawie. Prowadzimy doradztwo w zakresie: prawa cywilnego w tym między innymi prawa rodzinnego i postępowania spadkowego, prawa pracy, prawa administracyjnego, postępowania w sprawach o wykroczenia i innych dziedzin prawa. Pozasądowo rozwiązujemy spory, przygotowujemy sprawy do etapu sądowego. Tworzymy opinie oraz analizy prawne. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego bądź osobistego w Kancelarii, po wcześniejszym ustaleniu wizyty. Więcej wiadomości mieści się na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Odszkodowanie od szpitala - Kraków - Małopolska - odszkodowaniamedyczne.info
  Nasza kancelaria zajmuje się doradztwem w sprawie błędów w sztuce lekarskiej. W naszym kraju często dochodzi do poważnych obrażeń w skutek błędów lekarzy, ale do tej pory nikt nie ubiegał się o odszkodowanie. Pora to zmienić. Pomagamy w zrozumieniu sprawy, przestawiamy wszelkie możliwości prawne, reprezentujemy klientów przed szpitalami oraz instytucjami sądowymi, urzędami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria prawna w Łodzi - pomykala.com.pl
  Nasza kancelaria prawna kieruje ofertę zarówno do osób prywatnych a także do klientów firmowych. Zapewniamy szeroki zakres usług związany z prawem cywilnym jak też obrotem gospodarczym. Posiadamy doświadczony zespół prawników, który pozwala nam zapewnić naszym klientom reprezentowanie w ramach procesów sądowych. Świadczymy również kompleksowe usługi prawne na rzecz wszelkiego typu stowarzyszeń a także fundacji. Osoby zaciekawione zaprezentowaną propozycją zachęcamy całym sercem do szybkiego wejścia na naszą witrynę www, ponieważ to właśnie tam odnajdziesz wiele drobiazgowych informacji o naszej firmie i jej usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0