Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://wnowak.com.pl    
Notariusz we Wrocławiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Notariusz we Wrocławiu - http://wnowak.com.pl
ID w katalogu 10434
Tytuł Notariusz we Wrocławiu
Url http://wnowak.com.pl
Opis W centrum miasta Wrocław na ulicy Ruskiej mieści się siedziba notariusza, gdzie można uzyskać informacje w następujących sprawach: sporządzanie aktów notarialnych, przygotowywanie poświadczeń notarialnych, spisywanie protokołów, sporządzanie aktów i poświadczeń, sporządzanie poświadczeń dziedziczenia. Serwis o tematyce prawnej poświęcony informacją dotyczącym funkcjonowania kancelarii prawnej, gdzie notariusz dokonuje czynności notarialnych i prawnych. Każdy notariusz jest zobowiązany do udzielania informacji istotnych z punktu widzenia klienta. Notariusz działa w imieniu RP i czuwa nad należytym wykonywaniem woli zainteresowanych stron.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe notariusz wrocław   kancelaria notarialna   notariusze wrocław
Data Jan 14, 2014
Imię kontaktowe Bog
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Obsługa prawna firm w Krakowie - adwokatgb.pl
  Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy lub porady prawnej, zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Prawnej Aleksandry Gawin-Bławat, znajdującej się w Krakowie, przy ulicy Krakowskiej 16/3. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne i prawo wykroczeń, prawo karne wykonawcze oraz prawo administracyjne. Każdemu klientowi zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy i dajemy możliwość wyboru najbardziej dla niego korzystnej formy współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Wrzeciono Andrzej - adwokaci w Zabrzu
  Kancelaria adwokacka mieści się w Rudzie Śląskiej. Obsługuje klientów, jacy mieszkają w Rudzie Śląskiej, Zabrzu również okolicy. Prowadzi sprawy z obrębu prawa cywilnego, rodzinnego, spadkowego, handlowego oraz z prawa handlowego. Adwokat Andrzej Wrzeciono wykonuje usługi prawne dla klientów indywidualnych i firm. Tworzy umowy, pozwy także pisma procesowe. Poza tym współpracuje z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi. Klienci reprezentowani są przed sądami również organami administracji. Godziny przyjęć w kancelarii adwokata Andrzeja Wrzeciono to poniedziałek - czwartek w godzinach od 15:00 do 17:30. Dane adresowe podano na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Kancelaria w Płocku
  W naszej ofercie znajdą Państwo profesjonalną pomoc z zakresu prawa. Oferujemy pomoc zarówno z zakresu prawa karnego, cywilnego, administracyjnego jak i prawa handlowego, gospodarczego i wszystkich ich gałęzi! Pomoc prawną oferuje doświadczony prawnik Ewa Paszko, a nasza kancelaria działa na terenie Płocka, jednak możliwe jest towarzyszenie klientom podczas spraw na terenie całego kraju. Zapraszamy na naszą stronę kancelariapaszko.pl w celu poznania naszych danych teleadresowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Porady prawne, Adwokat Łódź
  Adwokat Piotr Sęk serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów do skorzystania z usług, świadczonych w swojej Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łodzi oraz w Zgierzu. Zgłaszając się po pomoc prawną do Adwokata Piotra Sęka, każdy otrzymuje kompleksową pomoc i doradztwo prawne.

Adwokat z Łodzi reprezentuje swoich klientów przed sądami oraz prowadzi sprawy cywilne, karne, spadkowe i inne. Usługi Kancelarii Adwokackiej kierowane są nie tylko do fizycznych osób, ale także do podmiotów gospodarczych. W ramach usług, skorzystać można z praktycznej porady prawnej, pomocy w kwestii sporządzenia pism oraz umów, a także uzyskać można godnego przedstawiciela przed sądem.

Klienci, którzy poszukują pomocy prawnej, często czują się zagubieni, ponieważ polski system prawny jest niezwykle skomplikowany i trudny do zrozumienia. Właśnie dlatego, Adwokat z Łodzi oferuje profesjonalną pomoc oraz wsparcie, które poparte jest doświadczeniem i wiedzą zdobytą przez lata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą usług Kancelarii. Kancelaria Adwokacka z Łodzi przy ulicy Piramowicza, natomiast w Zgierzu przy ulicy Powstańców Śląskich.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Pozew zbiorowy
  Strona ta powstała w celu przybliżenia instytucji pozwu zbiorowego: przedstawia jej genezę, warunki zastosowania oraz korzyści, jakie mogą płynąć z wprowadzenia jej do polskiego systemu prawnego. Pozew zbiorowy polega na tym, że grupa poszkodowanych tym samym zdarzeniem osób fizycznych, jak i przedsiębiorców może dochodzić swoich roszczeń w drodze jednego grupowego powództwa.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0