Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.ps2forum.pl    
PS 2
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
PS 2 - http://www.ps2forum.pl
ID w katalogu 1045
Tytuł PS 2
Url http://www.ps2forum.pl
Opis Rewelacyjne forum dla graczy. Początkujący dowiedzą się jakie gry są dla nich najlepsze i jak w nie grać. Odnajdą tu również cenne wskazówki na temat strategii gry. Doświadczeni gracze wymienią się uwagami i wiedzą oraz znajdą ludzi o podobnej pasji. Nasze forum liczy ponad tysiąc użytkowników i stale ich przybywa. Jeśli nie znasz nas jeszcze, to najwyższa pora, abyś odwiedził www.ps2forum.pl.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Gry
Internet > Fora internetowe
Słowa kluczowe PS 2 forum   PlayStation 2 forum   PS2   PlayStation2 forum   forum o grach komputerowych
Data Dec 17, 2008
Imię kontaktowe marek
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Gry
1. Gry Online
  Internet to niewątpliwie chleb powszedni 21 wieku, pełno w nim portali społecznościowych i różnego rodzaju stron. Czasami jednak przychodzi chęć rozrywki, wtedy to do wyboru mamy możliwość zagrania w gry online. Nasza strona powstała właśnie w celu zapewnienia rozrywki wszystkich odwiedzającym go użytkownikom. Znajdziesz tutaj strzelanki czyli coś dla miłośników strzelania do wszystkiego co stanie na drodze czy też dla odmiany ubieranki, czyli gierki w których dziewczyny mają ubrać wybraną przez siebie postać.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


2. Podobne gry
  W tym serwisie znajduję się obszerny spis setek gier internetowych. Spis jest bardzo szczegółowy i opisuje takie aspekty gry jak jej jak plusy i minusy czy to jakie ma wymagania sprzętowe. Znajdziesz tutaj gry alternatywne do tych w które grałeś lub będziesz grał w przyszłości. Połączenia pomiędzy grami zostały ustalone według tego jaką tematykę mają gry czy w jakich czasach historycznych są osadzone. Wygląd strony jest bardzo minimalistyczny tak aby umożliwić jak najlepsze i najszybsze znalezienie gry dla siebie.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Hobby i rozrywka > Rozrywka


3. Gry MMORPG online
  Wykaz gier mmorpg który należy do jednych z najbardziej szczegółowych i sprawdzonych w Polsce. Wiadomości jakie można znaleźć o każdej grze na tej stronie to jej zalety i wady, wskazówki do rozgrywki, czy dokłądnie opisany system gry. Na portalu znajduję się prezentacja między innymi takich gatunków jak: gry wyścigowe, gry fantasy, gry transportowe, gry mafijne. Strona posiada w swoich zasobach ponad 60 różnych pozycji dzięki którym nuda nie będzie już problemem.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


4. Archlord.com.pl - strona poświęcona grze
  Jesteśmy główną polską stroną Archlord.
Archlord.com.pl to portal poświęcony darmowej grze mmorpg Archlord episode 3. Można znaleźć tutaj forum, buildy, poradniki, opis postaci, opis skilli, informacje na temat epi 3, sklep gdzie można kupić gold i cc, opis questów, tłumaczenia poradników.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry


5. gry mmorpg
  Zapraszam na świetne forum z miła atmosferą i przemiłymi userami, poświęcone przede wszystkim grom z typu Massively Multiplayer Online Role-Playing Game znane pod skrótem - MMORPG.
Gry MMORPG są bardzo popularne i uwielbiane przez miliony internautów. Z gier MMORPG o których możecie się wiele dowiedzieć, pobrać, uzyskać pomocy oraz porady. To miedzy innymi: Mu Online, World of warcraft, Lineage II, Silkroad, Guild Wars, Knight Online, Diablo II, Supreme Destiny, Water Margin Online, R.O.S.E Online, Flyff Online, Tibia, Last Chaos, RYL Online, Conquer, Kal Online.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Gry
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0