Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://goldenstein.pl/    
Goldenstein
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Goldenstein - http://goldenstein.pl/
ID w katalogu 10494
Tytuł Goldenstein
Url http://goldenstein.pl/
Opis Kancelaria Goldenstein specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla niemieckich i polskich firm. Usługi adwokackie, doradztwo podatkowe i księgowość współtworzą atrakcyjną ofertę kancelarii. Kancelaria jest prowadzona przez grono prawników cieszących się dużym zaufaniem. Rzetelnie, fachowo i szybko wykonują swoje obowiązki, dbając o interesy klienta. Świetnie znają specyfikę polskiego i niemieckiego systemu prawa. Posiadają doświadczenie w prowadzeniu spraw wymagających wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego prywatnego. Oczekiwania i potrzeby przedsiębiorców są im bardzo dobrze znane. Są całkowicie zaangażowani w działania na rzecz klientów. Kancelaria Goldenstein od lat cieszy się uznaniem, co jest możliwe dzięki temu, że prawnicy kierują się głównie etyką prawniczą. Biura spółki zlokalizowane w Poczdamie, Berlinie, Hamburgu, Poznaniu i Szczecinie są miejscem, w którym uzyska pomoc każdy przedsiębiorca posiadający problem powiązany z prawem lub podatkami.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe porada prawna Niemcy   prawnik Szczecin   obsługa prawna Niemcy
Data Jan 22, 2014
Imię kontaktowe Andrzej
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Wypadek w pracy odszkodowanie
  Jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem odszkodowania należnego za wypadek, który zdarzył się w pracy lub w drodze do pracy, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Kancelarię Prawniczą Niedźwiedź. Siedziba naszej firmy znajduje się w Lublinie. Proponujemy wysokiej klasy usługi, które charakteryzuje profesjonalizm oraz bardzo wysoka skuteczność podejmowanych działań. Jeżeli zainteresowała ciebie nasza oferta, całym sercem zachęcamy do rychłego zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, na której przeczytasz dogłębne dane o nas i świadczonych przez nas usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat Rzeszów
  Kancelaria Prawna Woś & Rupar stanowi grupę adwokatów, aplikantów adwokackich i prawników którzy mają zarówno w swojej ofercie usługi prawne dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Kancelaria Prawna zajmuje się reprezentowaniem naszych Klientów w postępowaniach sądowych ,toczących się przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i polubownymi.

Doświadczeni prawnicy, adwokaci, radcy prawni, przygotowują profesjonalne projekty umów, pism procesowych, a także opinie i ekspertyzy prawne.
Nasi prawnicy oferują profesjonalny zakres usług pomocy prawnej, a także - co nie mniej ważne - osobiste zaangażowanie. Dzięki temu Kancelaria Prawna Woś & Rupar precyzyjnie wypełnia oczekiwania swoich klientów.
Woś i Rupar Najlepszy Adwokat Rzeszów - Zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią
Pomożemy Ci w następujących sprawach:
prawa karnego,
prawa rodzinnego,
prawa spadkowego,
prawa cywilnego,
prawa gospodarczego,
prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
prawa budowlanego,
prawa bankowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Adwokat w Bydgoszczy
  Zapewniam kompleksowe usługi adwokackie na terenie Bydgoszczy. Zajmuję się prowadzeniem Kancelarii Adwokackiej w tym mieście. Specjalizuję się w pomocy prawnej związanej ze sprawami administracyjnymi, pracy, rodzinnymi, cywilnymi, karnymi oraz opiekuńczymi. Oferuje również windykacje należności oraz obsługę prawną firm. Kancelaria współpracuje również z Instytutem Genetyki Sądowej IGS świadczącym usługi badań DNA. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Sprawy rozwodowe w Lublinie
  Podana niżej strona internetowa zapoznaje użytkowników sieci z ofertą kancelarii adwokackiej która znajduje się w Lublinie. Cieszy się ona dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Świadczy bardzo wysoką jakość swoich usług. Ceni sobie zadowolenie i komfort każdego swoje klienta. Zaufało jej już wiele osób. Obsługa prawna na rzecz klientów świadczona jest wyłącznie przez wykonujących wolne zawody prawników z uprawnieniami radców prawnych i adwokatów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Adwokacka - Ursynów
  Pomoc prawna dla firm i osób prywatnych, zastępstwo procesowe w sprawach rodzinnych, gospodarczych i karnych. Porady prawne online. Stała obsługa prawna firm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0