Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokatgb.pl    
Obsługa prawna firm w Krakowie - adwokatgb.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Obsługa prawna firm w Krakowie - adwokatgb.pl - http://adwokatgb.pl
ID w katalogu 10506
Tytuł Obsługa prawna firm w Krakowie - adwokatgb.pl
Url http://adwokatgb.pl
Opis Jeśli potrzebują Państwo profesjonalnej pomocy lub porady prawnej, zachęcamy do skorzystania z usług Kancelarii Prawnej Aleksandry Gawin-Bławat, znajdującej się w Krakowie, przy ulicy Krakowskiej 16/3. Specjalizujemy się w następujących dziedzinach prawa: prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo karne i prawo wykroczeń, prawo karne wykonawcze oraz prawo administracyjne. Każdemu klientowi zapewniamy bardzo korzystne warunki współpracy i dajemy możliwość wyboru najbardziej dla niego korzystnej formy współpracy.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kraków   prawnik   adwokat   kancelaria prawna
Data Jan 27, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Prawnik dla miasta Kraków - Kancelaria Ciborowski
  Nasza kancelaria przede wszystkim zajmuje się świadczeniem kompleksowych usług prawnych nie tylko dla podmiotów gospodarczych ale także klientów indywidualnych. To zapotrzebowanie i rynku, i naszych dotychczasowych klientów sprawiło iż postanowiliśmy rozszerzyć opcję rozliczenia za świadczone usługi do czterech propozycji obejmujących stawki godzinowe oraz trzy wynagrodzenia ryczałtowe w zależności od limitu godzin lub jego braku i ewentualnej premii ze względu na korzystne lub niekorzystne powodzenie sprawy (success fee).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Komornik w Warszawie
  Kancelaria komornika sądowego Roberta Kalwajta działa przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawa. Prowadzi postępowania egzekucyjne i zabezpieczające w celu dochodzenia roszczeń w sprawach pieniężnych i niepieniężnych na terenie Warszawy i okolic, a także całego kraju. Kancelaria wykonuje orzeczenia sądowe w sprawach o roszczenia pieniężne i niepieniężne oraz o zabezpieczenie roszczeń, sporządza protokoły stanu faktycznego, a także sprawuje urzędowy nadzór nad dobrowolnymi publicznymi licytacjami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. http://www.adwkozlowski.pl
  Zlokalizowana w Toruniu Kancelaria Adwokacka Adwokata Jacka Kozłowskiego świadczy usługi prawne skierowane w stronę klientów biznesowych oraz indywidualnych. Oferta kancelarii obejmuje obsługę prawną firm. Kancelaria zapewnia bieżące doradztwo prawne, sporządza umowy, opiniuje firmową dokumentację, reprezentuje firmy przed organami administracyjnymi oraz sądami, zastępuje klientów w negocjacjach. W stronę klientów prywatnych skierowana jest pomoc prawna z zakresu prawa karnego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego oraz pracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Iurista kancelaria prawna Wrocław
  Kancelaria Prawna, nastawiona na stałą oraz doraźną obsługę klientów, będących zarówno firmami i przedsiębiorcami, jak i osobami indywidualnymi. Obsługa prawna klientów biznesowych oraz indywidualnych z zakresu prawa cywilnego, spadkowego, prawa pracy, rodzinnego, konsumentów oraz nieruchomości. Kancelaria skupia grupę, kreatywnych i dynamicznych radców prawnych, aplikantów oraz prawników, których charakteryzuje bogata wiedza prawnicza. Naszą współpracę z Państwem opieramy na wzajemnym partnerstwie i uczciwości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Kancelaria prawna w Krakowie - jwrp.pl
  Kancelaria Radców Prawnych oferuje swoim klientom pomoc w zakresie porad prawnych, szkoleń prawniczych dla pracowników firm, czy obsługę prawną firm. Oferujemy również zamówienia publiczne, rejestrację spółki, nieruchomości, postępowania sądowe, czy działania w zakresie prawa pracy. Z uwagę podchodzimy do problemów każdego klienta i indywidualnie rozpatrujemy poszczególne sprawy. Szczegółowe informacje o naszej działalności oraz pełnym zakresie usług znajdziesz na stronie kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0