Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.odszkodowaniacentrum.pl    
Odszkodowaniacentrum.pl - wszystko o wypadkach i odszkodowaniach
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Odszkodowaniacentrum.pl - wszystko o wypadkach i odszkodowaniach - http://www.odszkodowaniacentrum.pl
ID w katalogu 10580
Tytuł Odszkodowaniacentrum.pl - wszystko o wypadkach i odszkodowaniach
Url http://www.odszkodowaniacentrum.pl
Opis Szukają Państwo firmy specjalizującej się w świadczeniu profesjonalnej pomocy dla osób poszkodowanych w wypadkach w kraju i za granicą? Zainteresuje was zatem na pewno oferta przygotowana przez Omni Finances. Nasza firma jest częścią grupy kapitałowej Omni Finances Ltd, z siedzibą w Londynie, która na terenie całej Europy posiada blisko 100 placówek. Działamy skutecznie a opłaty za usługę pobieramy tylko w przypadku wygrania sprawy o odszkodowanie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe odszkodowanie pomoc   wypadki   pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań   odszkodowania   odszkodowanie
Data Feb 6, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego
  Krakowska Kancelaria radcy prawnego Joanny Świerta zaprasza osoby indywidualne oraz firmy do korzystania z oferty Kancelarii.

Zakres świadczonych usług obejmuje m.in.: udzielanie porad i konsultacji prawnych, zastępstwo w postępowaniach sądowych, sporządzanie umów i pism procesowych, windykacje należności oraz stałą obsługę prawną firm.

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa cywilnego,prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa spółek.

Po szczegóły oferty zapraszamy na naszą stronę internetową: www.kancelariaksz.pl

Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Tani notariusz we Wrocławiu - notariusz-wroclaw24.pl
  Wrocławski notariusz / Kancelaria Notarialna to rzetelne czynności notarialne oraz fachowa pomoc prawna w godzinach pracy firmy oraz w indywidualnie ustalanych terminach. Naszym zadaniem jest dokonywanie czynności, którym konkretne strony chcą nadać formę notarialną. Sporządzamy więc akty notarialne, protokoły, poświadczenia, protesty weksli, czeków, wpisy, wyciągi dokumentów, odpisy itd. Działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej, szanując zasady poufności.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Pomoc prawna dla firm
  Kancelaria PrawnaŻygliccy świadczy usługę z zakresu: kompleksowa obsługa przedsięwzięć gospodarczych, restrukturyzacji, przekształceń własnościowych, procesów inwestycyjnych, badań due diligence, obsługa prawna New Connect, a także negocjacji gospodarczych i mediacji. Doradca Rynku New Connect, przygotowujemy młode, prężne firmy do przekształcenia się w spółki akcyjne i pomagamy im w zdobyciu zaufania potencjalnych inwestorów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Motoryzacja > Usługi


4. Adwokat Marta Dolot Mielec, Sprawy Karne, Odszkodowania,
  Indywidualna Kancelaria Adwokacka Adwokat Marty Dolot znajuduje się w Mielcu a jej filia w Rzeszowie. Adwokat Marta Dolot zawsze kieruje się dobrem klienta, a zlecone sprawy prowadzi rzetelnie i profesjonalnie.

Na stronie www. adwokatdolot.com.pl znajdziecie Państwo ofertę Kancelarii Adwokackiej która zajmuje się prowadzeniem wszelkich spraw z zakresu prawa karnego, cywilnego (jak np. rozwody, odszkodowania, spadki, alimenty), gospodarczego (kompleksowa obsługa podmiotów gospodarczych, rejestracja spółek).
Zapraszam do nawiązania współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Kancelaria Witkowska i Partnerzy
  Zdajemy sobie sprawę, że bardzo często ludzie potrzebują profesjonalnego doradztwa podatkowego. Kancelaria Prawa Gospodarczego i Konsumenckiego Witkowska & Partnerzy oferuje swoją pomoc. Jesteśmy przygotowani na różne problemy naszych klientów. Oto niektóre, które możemy wam zaoferować: optymalizacja rozliczeń podatkowych przedsiębiorców i osób fizycznych, szkolenia podatkowe, tworzenie procedur i regulaminów podatkowych oraz doradztwo w zakresie cen transferowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0