Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://clinicforyou.com/     Tummy liposuction - ClinicForYou 0.00 z 5 0
Tummy liposuction - ClinicForYou - http://clinicforyou.com/
ID w katalogu 10646
Tytuł Tummy liposuction - ClinicForYou
Url http://clinicforyou.com/
Opis Jeżeli jesteś zainteresowany zabiegiem chirurgii plastycznej, chirurgii oka lub szukach stomatologa i ortodonty, nasz oferta jest właśnie dla Ciebie. ClinicForYou oferuje kompleksowe usługi medyczne i specjalistyczne leczenie z wyżej wymienionych dziedzin. Nasze usługi doceniają przede wszystkim pacjenci niemieszkający w Polsce, dla których posiadamy specjalne rozszerzone pakiety, dzięki którym nie muszą martwić się o swój pobyt w Polsce i jego organizowanie. Proszę zajrzeć na naszą stronę.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe breast enlargement cosmetic surgeries prices breast implants exchange facelift tummy tuck hair transplant dental implant eye surgery tummy liposuction
Data Feb 14, 2014
Imię kontaktowe Joanna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
1. Psychoterapia w Krakowie
  Psychoterapeutka i psycholog Anna Affelska oferuje w Krakowie psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych i młodzieży, psychoterapię par doświadczających kryzysu we wzajemnej relacji oraz poradnictwo psychologiczne. Jeżeli doświadczasz trudności w życiu, z którymi nie potrafisz się sam uporać, jesteś niezadowolony ze swojego związku, relacji w rodzinie lub z innymi ludźmi, borykasz się z dolegliwościami o podłożu emocjonalnym i chcesz to zmienić, to zapraszam do kontaktu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Małopolskie


2. Lekarz rodzinny w Luboniu
  Nasza przychodnia lekarza rodzinnego ma swoją siedzibę w Luboniu przy ulicy Poznańskiej 55A. Lekarz rodzinny dyżuruje codziennie w godzinach od 7-17. Zawsze znajdziesz u nas pomoc. Wizyty domowe są realizowane niemal codziennie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług medycznych oraz do zapisania się do naszego lekarza rodzinnego. Doświadczony personel medyczny dokłada wszelkich starań aby wyleczyć każdego pacjenta. Zapraszamy przychodnia lubmed.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Wielkopolskie


3. Stomatologia Re-Dent Renata Piszczek
  Specjalistyczny gabinet stomatologiczny, specjalizujący się w leczeniu endodontycznym zębów za pomocą najnowocześniejszych urządzeń, rtg, mikroskopu, radiografii cyfrowej. Proponujemy też protetykę wykonywaną na nowoczesnymi technologiami i materiałami. Gabinet zajmuje się również wszczepianiem implantów i protetyką na implantach. Wykonujemy pełen zakres usług związanych ze stomatologią estetyczną łącznie z wybielaniem zębów. Zapewniamy domową, kameralną atmosferę i wysoki poziom kwalifikacji pracowników.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


4. Dentysta w Krakowie
  Leczenie kanałowe zębów, wypełnienia czy protezy to zabiegi i czynności doskonale znane każdemu. Wszystko odbywa się oczywiście w gabinecie stomatologicznym, np. Royal Medical, który czasem tylko jeszcze kojarzy się z bólem. Ale nie każdy wie, że w gabinecie stomatologicznym można się poddać daleko bardziej zaawansowanym zabiegom. W Autorskim Studio Stomatologii Royal Medical specjaliści wykonują zabiegi w zakresie plastyki dziąseł. Pacjentami są osoby, które cierpią na schorzenia dziąseł i często związaną z nimi zmianę ich kształtu. Korekt dokonuje się tu dzięki skomplikowanym przeszczepom ratującym dziąsła.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Regiony , miasta > Małopolskie


5. Medycyna pracy - vademecum
  Portal medycyna pracy jest przeznaczony dla wszystkich, którzy poszukują zwięzłych informacji na tematy, jakie dostarcza medycyna pracy. Znajdziesz tutaj teksty opisujące choroby zawodowe i przepisy bhp. Artykuły o medycynie pracy zostały podane w sposób przejrzysty, ale jednocześnie na tyle obszerny, by zainteresować nawet specjalistę. Ponadto na stronie umieszczono wyszukiwarkę, która umożliwia odszukanie lekarzy z całej Polski. Zapoznasz się tutaj nie tylko z podstawowymi informacjami medycznymi, ale także będziesz mógł pobrać druki.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0