Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://nestlehealthscience.pl     Dieta wysokoenergetyczna 0.00 z 5 0
Dieta wysokoenergetyczna - http://nestlehealthscience.pl
ID w katalogu 10674
Tytuł Dieta wysokoenergetyczna
Url http://nestlehealthscience.pl
Opis Nestle Health Science oraz Nestle Institute of Health Sciences połączyły swe siły by opracować spersonalizowane rozwiązania żywieniowe oparte na przesłankach naukowych. Grupa Nestle pragnie wykorzystać przełomowe odkrycia w genetyce oraz rozwój opieki zdrowotnej do kreowania żywienia, które zapobiegnie powstawaniu chorobom. Co więcej Grupie Nestle przyświeca szczytny cel opracowania strategii prawidłowego odżywiania wspomagającego leczenie. Wszystko po to by powstrzymać rosnącą fale zapadalności na choroby przewlekłe. Prowadzi to z kolei do zmniejszenia obciążeń finansowych związanych z leczeniem chorób przewlekłych i poprawy jakości życia milionów ludzi.
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Słowa kluczowe rak sutka   rak nerki   rak płuc   dieta wysokoenergetyczna   choroba nowotworowa
Data Feb 26, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Szkoła rodzenia w Poznaniu
  Dla ZBKM najważniejszym celem działalności jest świadczenie usług pobierania, preparatyki i przechowywania krwi pępowinowej na najwyższym, bezpiecznym poziomie. Tylko podczas porodu jest możliwe zabezpieczenie tego unikatowego materiału biologicznego, jakim są komórki macierzyste krwi pępowinowej nowo narodzonego dziecka - szansa, która się może nigdy więcej nie powtórzyć. ZBKM korzysta z wiedzy i doświadczenia autorytetów w dziedzinach położnictwa, opieki nad noworodkiem, leczenia onkologicznego oraz terapii genowej.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Regiony , miasta > Wielkopolskie


2. Olej CBD
  Aby wspomóc swoje ciało oraz uregulować jego funkcje, najlepiej spróbować naturalnych suplementów diety, do których należą np. ekstrakt z mango, aloes lub głóg. Przeciwutleniacze w nich zawarte pomogą spowolnić starzenie. Ciekawym suplementem diety jest olej CBD, który używany bywa do łagodzenia niektórych objawów zaburzeń psychicznych i neurologicznych, takich jak stany depresyjne czy reumatyzm. Produkty konopne to nie tylko olejek w postaci płynu, ale także kapsułki, kremy, a nawet mąka.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


3. E-leki
  Prezentowany tutaj serwis www.e-leki.info z pewnością będzie niesamowicie wręcz pomocny dla każdego, kto tylko jest akurat zainteresowany jakimikolwiek lekami. Zawsze można na nim znaleźć przede wszystkim mnóstwo przydatnej wiedzy związanej z takimi właśnie rzeczami, a samo wyszukiwanie takich informacji jest tu bardzo proste. Oprócz tego użytkownicy mogą tu zakładać własne kalendarze leków, za pomocą których znacznie skuteczniej będą kontrolowali wszystkie swoje produkty tego typu.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Zdrowy styl życia - Helfy.pl. Problemy z wypadaniem włosów, trądzikiem, łuszczycą, siwieniem, suplem
  Projekt Helfy.pl odwzwierciedla osobiste zainteresowania pracowników naszej firmy. Zdrowy styl życia, ekologia, sport, podróże, przygoda to dziedziny, które są nam bliskie. Witryna poświęcona wszystkim aspektom zdrowego stylu życia oraz problemom związanym między innymi z wypadaniem włosów, łuszczycą, trądzikiem. Znajdziesz tu także suplementy diety, kosmetyki, farby do włosów, olejki do masażu i wiele innych. Dbamy, aby oferowany przez nas towar zawsze spełniał wymagania naszych klientów. Zakupy u nas to doskonały wybór. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Wejdź i przekonaj się sam!
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Portale komputerowe > Sklepy


5. Terapia antynikotynowa w Warszawie
  Nasza firma zajmuję się medycyną niekonwencjonalną. Jesteśmy doświadczoną firmą z wieloletnim doświadczeniem. Posiadamy wykształconą kadrę dzięki której jakoś naszych usługo jest najlepsza. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie praktyczne. Nasza firma posiada liczne certyfikaty. Jesteśmy przekonani ze nasza oferta Państwa zainteresuje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. PARAMED Warszawa Metody takie jak akupunktura i medycyna niekonwencjonalna to skuteczna terapia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0