Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.notariuszrudaslaska.pl    
BUKOWSKI MARIUSZ notariusz w Bytomiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
BUKOWSKI MARIUSZ notariusz w Bytomiu - http://www.notariuszrudaslaska.pl
ID w katalogu 10760
Tytuł BUKOWSKI MARIUSZ notariusz w Bytomiu
Url http://www.notariuszrudaslaska.pl
Opis Kancelaria notarialna z Rudy Śląskiej prowadzona jest przez Mariusza Bukowskiego. Przeprowadza czynności notarialne dla klientów z Rudy Śląskiej, Bytomia, Zabrza również okolic. Kancelaria pracuje od poniedziałku do piątku. Odbiera na przechowanie dokumenty, pieniądze także papiery wartościowe. Tworzy akty notarialne, poświadczenia. Szykuje protokoły dziedziczenia i akty poświadczenia dziedziczenia. Tworzy protokoły i oświadczenia. Przygotowuje protesty weksli również czeków. Prócz tego na żądanie stron tworzy projekty aktów oświadczeń oraz inne dokumenty. Więcej informacji zamieszczono na witrynie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe notariusz zabrze   notariusz bytom   notariusz ruda śląska   notariusz świętochłowice   notariusz chorzów
Data Mar 6, 2014
Imię kontaktowe jan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Egzekucje komornicze
  Podstawą egzekucji jest tytuł wykonawczy, a sama egzekucja może zostać wszczęta z urzędu lub na wniosek wierzyciela, prokuratora lub też organizacji pozarządowej. Na stronie internetowej kancelarii komorniczej komornika sądowego Mariusza Bojeczko znajdą Państwo do pobrania m.in. wnioski egzekucyjne. Zapraszamy również do zapoznania się z działem FAQ, gdzie można znaleźć odpowiedzi na pytania takie jak - co jest potrzebne do wszczęcia egzekucji i co powinien zawierać wniosek egzekucyjny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Wezwanie do zapłaty
  Serwis tematyczny poświęcony de facto jednemu rodzajowi dokumentu, jest to wezwanie do zapłaty. Z serwisu dowiesz sie między innymi: Czego należy unikać pisząc wezwanie do zapłaty? Jakie czynniki wpływają na skutecznośc tego dokumentu? Co to znaczy ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty? Jakie kryteria formalne musi spełnić wezwanie aby mogło stanowić dowód w postępowaniu sądowym? Odpowiedz na te i inne pytania dotyczące wezwania do zapłaty znajdują się w serwisie wezwanie-do-zaplaty.pl
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Adwokat - Rzeszów
  Serdecznie zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą usługową. Kancelaria, którą prowadzimy to wypadkowa doświadczenia i profesjonalizmu. Możemy zajmować się różnymi sprawami, reprezentować zarówno firmy, jak i inne podmioty. Zapraszamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia szczegółów sprawy. Na pewno pomoże to szybkiej i bardziej skutecznie rozpocząć współpracę. Jeżeli jesteś zaciekawiony opisaną tutaj propozycją serdecznie zachęcamy do natychmiastowego zapoznania się z jej detalami na naszej witrynie www, jako, że to tam właśnie przeczytasz wyczerpujące informacje o nas i naszych usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria adwokacka Libero - sprawy karne
  Jesteśmy grupą adwokatów, którzy prowadzą kancelarię w Łodzi. Specjalizujemy się w tym zawodzie od niemal dekady i udało nam się osiągnąć wiele sukcesów. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna jest to branża i jak wielkie wymagania stawiają przed nami klienci. Jesteśmy bardzo skuteczni w swoich działaniach, dlatego warto nam zaufać. Specjalizujemy się w wielu dziedzinach prawniczych, dzięki czemu można liczyć u nas na niezwykle kompleksowe usługi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka prawo pracy - Wrocław
  Kancelaria prawa pracy mieszcząca się we Wrocławiu to firma działająca w obszarze prawa pracy. Kancelaria oferuje usługi dla pracowników i pracodawców. Firma pomaga rozstrzygnąć spory zaistniałe między pracownikiem a pracodawcą. Kancelaria oferuje doradztwo prawne oraz reprezentację przed sądem pracy. Kancelaria zajmuje się sporządzaniem umów i dokumentacji dla pracodawców oraz pomaga uzyskać odszkodowania należne pracownikom. Zapraszamy do kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0