Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.itr.org.pl     ITR zabezpieczenia sn 0.00 z 5 0
ITR zabezpieczenia sn - http://www.itr.org.pl
ID w katalogu 10765
Tytuł ITR zabezpieczenia sn
Url http://www.itr.org.pl
Opis Najwyższa jakość badań i innowacyjność to cechy wyróżniające Instytut Tele- i Radiotechniczny mieszczący się w Warszawie. Jego podstawowym celem jest realizowanie badań z zakresu automatyzacji procesów technologicznych, odkrywczych rozwiązań informatycznych i technologii próżniowych. Poza badaniami oraz pracami naukowymi Instytut zajmuje się przygotowywaniem wprowadzania ich produktów do zastosowań realnych na miarę przemysłową. Profesjonalizm placówki oraz wysoką jakość proponowanych przez nią rozwiązań weryfikują zdobyte liczne wyróżnienia oraz nagrody. Wyniki Instytutu są także znane i wysoko oceniane na arenie międzynarodowej. Dokładniejsze informacje znajdziesz na witrynie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe badanie jakości wyrobów elektronicznych   powlekanie drutów   badania pcb   zgrzewarki ultradźwiękowe
Data Mar 6, 2014
Imię kontaktowe jan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Gabinet stomatologiczny Kraków
  Gabinet stomatologiczny Cichoń realizuje usługi w ramach stomatologii. Gabinet jest wyposażony w wysokiej jakości aparaturę, a co za tym idzie zabiegi przeprowadzane są pieczołowicie - oraz dodatkowo, co istotne - w miłej atmosferze. Oferujemy sprawdzony sprzęt renomowanych dostawców, nowoczesne techniki leczenia zębów, w tym leczenia kanałowego oraz protetykę. Długoletnie doświadczenie oraz duża dbałość o jakość wykonywanych usług sprawia, że nasi pacjenci rekomendują nasze usługi swoim przyjaciołom. Sprawdź samemu, z jakiej przyczyny pożądane byłoby uzdrawiać swoje zęby właśnie u nas.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Dystrybutor
  W ofercie naszej znajdą Państwo szeroki wybór dystrybutorów do wody. Ofertę adresujemy dla firm i biur. Na rynku działamy od ponad osiemnastu lat. Przez wszystkie te lata zaufało nam tysiące klientów. W ostatnim czasie współpracowaliśmy lub współpracujemy nadal z takimi markami jak: Skoda, Toyta, Auchan, Grupa Bumar. Zaufał nam także pałac prezydencki. Nasze urządzenia, nowoczesna technologia i skuteczne filtry pozwalają pić krystalicznie czystą wodę z dystrybutorów. Posiadamy w swojej ofercie między innymi takie produkty jak: kawa, kawa z mlekiem, kawa do biur, expres do kawy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Tani zakład pogrzebowy
  Decydując się na ofertę zakładu pogrzebowego Gralewski możecie być pewni profesjonalnej obsługi, która będzie wykonywana przez osoby, które znają się na organizacji pogrzebów. Mamy zróżnicowane propozycje, różne trumny, urny co wpływa na różną cenę usług pogrzebowych. Jeśli zainteresujecie się naszą ofertą możecie być pewni, że wszystko tego dnia będzie dobrze przygotowane i cały pochówek przebiegać będzie bez problemów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. JURO TRANS podesty
  Mamy zaszczyt przedstawić Państwu firmę Juro-Trans, która została założona w 1994 roku. Nasza siedziba mieści się w Kowarach, pod Jelenia Górą. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą różnego typu wyrobów z drewna, w tym opakowań oraz wyposażenia do ogrodów. Co więcej proponujemy wysokiej jakości usługi serwisowe różnych modeli samochodów osobowych i ciężarowych, posiadamy również uprawnienia Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów, dlatego przeprowadzamy przeglądy okresowe i powypadkowe samochodów. Zapewniamy terminową realizację każdego zlecenia. Dysponując profesjonalnym zapleczem samochodów ciężarowych realizujemy transporty na trasach międzynarodowych. Proponujemy jasne zasady współpracy, przygotowaliśmy również atrakcyjną ofertę cenową. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą opublikowaną na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Protetyka w Rybniku - dentica24.pl
  Nasza oferta to profesjonalna opieka stomatologiczna realizowana na wysokim poziomie w komfortowych warunkach w naszych gabinetach stomatologicznych. Oferujemy realizowanie zaawansowanych zabiegów w nowocześnie wyposażonych gabinetach a także przez doskonale wykwalifikowany personel. Gwarantujemy również wysoką jakość świadczonych usług w takich dziedzinach jak między innymi ortodoncja, implantologia. Zapewniamy również profesjonalne leczenie dzieci oraz wykonywanie zabiegów chirurgii stomatologicznej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0