Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://empas.pl    
EMPAS MARCIN TRELA preparaty przeciwkorozyjne
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
EMPAS MARCIN TRELA preparaty przeciwkorozyjne - http://empas.pl
ID w katalogu 10779
Tytuł EMPAS MARCIN TRELA preparaty przeciwkorozyjne
Url http://empas.pl
Opis Firma EMPAS zlokalizowana jest w Warszawie. Założona została przez Ewę Maślankiewicz, wieloletniego pracownika Instytutu Mechaniki Precyzyjnej. Firma funkcjonuje od 1994 roku. W ofercie EMPAS mieszczą się środki przystosowane do chemicznej obróbki metali. Firma posiada profesjonalne produkty do odtłuszczenia, ekologicznego trawienia, pasywacji, mycia, a podobnie fosforanowania krystalicznego plus amorficznego. EMPAS jest producentem również dystrybutorem wyłącznie wysokiej jakości artykułów, stosowanych w przemyśle metalowym. Wyposaża marki, funkcjonujące w branży motoryzacyjnej także wojskowej. Więcej szczegółów zamieszczono na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe ochrona przed korozją   preparaty do ochrony przed korozją   preparaty do mycia metali   preparaty do fosforowania amorficznego
Data Mar 6, 2014
Imię kontaktowe EMPAS Marcin Trela
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Drzwi w Nowym Sączu
  Zakład remontowo- budowlany Adam Spólnik to firma wykonująca usługi budowlane, remontowe i stolarskie. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem zebranym na rynku krajowym i zagranicznym. Pozwala nam to na podejmowanie się każdego zlecenia i bycia otwartym na sugestie naszych klientów. Usługi przez nas oferowane wykonujemy solidnie i terminowo, w sposób profesjonalny, a przy tym w konkurencyjnych cenach. Doradzamy na każdym etapie prac i dokonujemy indywidualnych wycen. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Casa de la Musica - Kubański klub na wrocławskim rynku
  Pierwszy klub we Wrocławiu w stylu przedrewolucyjnej Kuby. Szeroki wybór drinków sporządzanych według oryginalnych receptur, wybór cygar i niepowtarzalne wnętrze, pełne fotografii i gadżetów z epoki, stylizowane na burżuazyjny cigar club,. Wszystko to w zabytkowym budynku wrocławskiego ratusza
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Agencja modelek Wrocław
  Kornel Models to agencja modelek Wrocław oferująca swoje usługi podczas obsługi wszelkiego typu imprez, zjazdów, eventów a także pokazów mody i sesji fotograficznych. Gwarantujemy profesjonalne przygotowanie modelek oraz solidną współpracę z Państwa firmą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Whatto App
  Prezentujemy Państwu aplikację Whatto App do zamawiania jedzenia online. Aplikacja umożliwia przeglądanie najciekawszych wydarzeń oraz lokali w danej lokalizacji. Zdecydowanie oszczędza czas klientów i organizatorów festiwali. Daje większą kontrolę i oszczędność czasu przy obsłudze klienta. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji Whatto App możecie Państwo informować klientów o najważniejszych promocjach i ciekawych rozwiązaniach stosowanych w biznesie. Zapraszamy do testowania aplikacji docenianej za niezawodność.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Diety
  Dieta, Diety odchudzające, Odchudzanie. Portal Moja Dieta jest zarówno dla kobiet i mężczyzn. Znajdziecie tutaj diety odchudzające, diety na celulit a także dieta na potencję. Portal jest darmowym źródłem wiedzy na temat zdrowych diet.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0