Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mix-met.com.pl     MIX-MET KATARZYNA BOROWIAK - KONIN, nakrętki 0.00 z 5 0
MIX-MET KATARZYNA BOROWIAK - KONIN, nakrętki - http://www.mix-met.com.pl
ID w katalogu 10781
Tytuł MIX-MET KATARZYNA BOROWIAK - KONIN, nakrętki
Url http://www.mix-met.com.pl
Opis Prezentujemy Państwu przedsiębiorstwo Mix-Met z siedzibą w Koninie. Specjalizujemy się w dystrybucji wyrobów śrubowych ze stali nierdzewnej A2, kwasoodpornej A4. Oferujemy: śruby, śruby dwustronne, śruby i nakrętki do połączeń kołnierzowych, komplety do połączeń sprężanych, nakrętki, podkładki, wkręty, blachowkręty, kołki, sworznie, pręty gwintowane. Mamy własny transport oraz umowę z firmą kurierską. Dzięki temu zapewniamy punktualne realizacje zleceń. Zamówienia przyjmujemy drogą mailową albo telefoniczną. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą opublikowaną na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe kotwy fischer   nakrętki   podkładki stalowe   ocynk ogniowy
Data Mar 6, 2014
Imię kontaktowe Mix-Met. Producent śrub, techniczne zaopatrzenie przemysłu.
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Przewodnik beskidzki - gorskie-wedrowki.eu
  Chcesz bliżej poznać Beskidy? Zacznij od wizyty strony internetowej gorskie-wedrowki.eu, na której znajdziesz możliwość zapisania się na wyprawy organizowane przez doświadczonego przewodnika górskiego. Osoby, które zdecydują się skorzystać z pakietu naszych usług turystycznych, proponujemy również organizację noclegów w schroniskach lub bazach namiotowych. W naszej ofercie znajdziesz też wyprawy przez najpiękniejsze hale Żywieckiego Parku Krajobrazowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Szybki wynajem podnośników PodestyRuchome.pl
  Prezentujemy Państwu profesjonalną firmę AA Herkules – wynajem podnośników. Posiadamy szeroką ofertę produktów w najlepszych cenach na rynku. Mogą Państwo wynająć i kupić u nas podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe oraz podnośniki samojezdne. Oferujemy podesty samojezdne i podesty ruchome. Nasze wszystkie produkty posiadają wszelkie certyfikaty bezpieczeństwa. Przeszły również specjalistyczne badania UDT i są wykonane z najlepszych materiałów. Nasze produkty są w znakomitym stanie, a korzystanie z nich jest proste i bezproblemowe. Zapraszamy na naszą stronę internetową podestyruchome.pl, w celu zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, zespół AA Herkules.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Biuro tumaczeń Miler
  Od 2006 biuro MILER świadczy usługi w zakresie angielsko-polskich tłumaczeń
pisemnych. Szczegółowa oferta znajduje się na stronie www.biuromiler.pl.
Poza tekstami technicznymi i ekonomicznymi, mamy doświadczenie w
tłumaczeniu publikacji naukowych oraz wszelkich tekstów wymagających
znajomości podłoża kulturowego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


4. PRACA W POLICJI
  Testy do Policji z odpowiedziami zgodnie z prawem! Rekrutacja 2010! Wszystkie materiały na egzamin do policji. Praca w policji, Egzaminy testy do szkółek policyjnych, jak przejść multiselect, wywiad zorganizowany, poradniki , wszystko legalne,Sprawdzone w 100% - 100% pozytywnych opinii ! Sprawdź - Najlepsze testy do policji. Dzięki tej stronie bez problemu zdasz każdy egzamin na policjanta. Testy zostały opracowane osobiście przez właściciela strony, a co za tym idzie – są przygotowane bardzo dokładnie i rzetelnie. Najnowsze testy obejmują rekrutację na 2010 rok. Bardzo wnikliwe opracowanie, zgodne z kodeksem, zawierają wiele cennych wskazówek i rad dla kandydatów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. KOMARPOL kotły gazowe - Bielsko
  Przedsiębiorstwo Komarpol posiada prawie trzydzieści pięć lat doświadczenia w swojej specjalności. Zajmuje się sprzedażą zestawów solarnych, dzięki jakim energia słoneczna może w prosty sposób zostać wyzyskana do ogrzania wody potrzebnej w domu. Kolektory słoneczne to źródło energii przyjazne środowisku i osiągalne dla każdego. Realizują swoje zadanie nawet przy krótkim czasie nasłonecznienia. Propozycja Komarpol obejmuje też kotły gazowe oraz olejowe, pompy ciepła oraz układy centralnego ogrzewania. Wszelki ze sprzedawanych sprzętów odróżnia się wysoką jakością. Kompetentni pracownicy przedsiębiorstwa poradzą odbiorcy wybranie urządzenia spełniającego wszelkie oczekiwania. Więcej na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0