Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.akademia-przygoda.pl    Integracja dla firm - http://www.akademia-przygoda.pl
ID w katalogu 108
Tytuł Integracja dla firm
Url http://www.akademia-przygoda.pl
Opis Firma zajmująca się organizacją imprez.
W ofercie: organizacja imprez integracyjnych, team building, organizacja imprez motywacyjnych, organizacja szkoleń, pikników, gier terenowych i wiele innych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe emila@ofertbank.pl
Data Feb 13, 2008
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Powierzchnia biurowa we Wrocławiu
  Federacja zrzesza dobrowolnie organizacje naukowo techniczne całego regionu. W stowarzyszeniach znajdziemy najwyższej klasy specjalistów różnych branż i dziedzin. Skupiają się tu inżynierowie budownictwa, melioracji i technicy wodni. Znajdziemy również techników pożarnictwa i techników metali nieżelaznych. Technicy górnictwa i inżynierowie budowlani są bardzo dużą grupą tak jak specjaliści z branży chemicznej i spożywczej. Do wyboru są właściwie wszystkie dziedziny techniki z doskonałymi specjalistami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Steamart - myjnie parowe doskonałej jakości
  Stemart - jedyny dealer światowego lidera w produkcji osprzętu do myjni parowych - japońskiej firmy Optima. Razem z nami masz szansę w końcu zrealizować swoje marzenia o otworzeniu własnej firmy, a sektor mobilnych myjni parowych jest doskonałym miejscem na rozpoczynanie własnej działalności!
Myjnie parowe są bardzo popularne w Europie Zachodniej i Skandynawii, gdzie zostały nazwane mianem ecomyjni, ponieważ zużywają bardzo skromną ilość wody w stosunku do rezultatu.
Od jakiegoś czasu również w Polsce zaczęły się pojawiać pierwsze oferty mycia samochodu parą.
Rynek mobilnych myjni parowych w Polsce ciągle się powiększa dzięki czemu każdy ma szansę na zostanie liderem regionalnym, lokalnym, wojewódzkim, czy nawet krajowym!
Zapraszamy do współpracy z nami na zasadzie franchisingu.
Steamart - razem z nami staniesz się liderem!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Motoryzacja > Usługi


3. MARKOR urządzenia wielofunkcyjne - woj. pomorskie
  Przedsiębiorstwo Markor Marek Koryczan Z Gdańska zaprasza Państwa do współpracy. Od 1993 roku proponujmy sprzedaż, wynajem i serwis urządzeń firmy Canon. Oferujemy: kopiarki cyfrowe, urządzenia wielkoformatowe, skanery, faksy, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki, niszczarki, bindownice, laminatory, gilotyny, termobindownice oraz materiały eksploatacyjne i części zamienne. Naszymi atutami jest solidna postać usług, sprawne realizowanie zleceń, okazyjne ceny, wykwalifikowana kadra oraz doradztwo wyśmienitych fachowców. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się pełna propozycja i więcej wiadomości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. ChirurgiaplastycznaBydgoszcz.pl - operacja plastyczna nosa w Bydgoszczy
  Placówka Centrum Medyczne Bieńkowski to klinika chirurgii plastycznej z prawie 15-letnim stażem. Wykonywana przez nas chirurgia plastyczna spełnia wymagania pacjentów. Podobnie chirurgia ogólna oraz ginekologia estetyczna. Wszystkie zabiegi nasze Centrum Chirurgiczne wykonuje rzetelnie, profesjonalnie i w sposób bezpieczny. Szczególną specjalność Centrum stanowi odmładzanie. Warto zaznaczyć, że stale dążymy do podnoszenia jakości świadczonych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis
  Sprzątanie Wrocław - Clean Serwis to przyjaciel twojego domu, apartamentu czy biura, jeżli nie masz czasu, lub ochoty na codzienne porządki, prasownie czy pranie zrobimy to za ciebie szybko, sprawnie i przyjemnie z gwarancją satysfakcji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.