Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.akademia-przygoda.pl     Integracja dla firm 0.00 z 5 0
Integracja dla firm - http://www.akademia-przygoda.pl
ID w katalogu 108
Tytuł Integracja dla firm
Url http://www.akademia-przygoda.pl
Opis Firma zajmująca się organizacją imprez.
W ofercie: organizacja imprez integracyjnych, team building, organizacja imprez motywacyjnych, organizacja szkoleń, pikników, gier terenowych i wiele innych.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe emila@ofertbank.pl
Data Feb 13, 2008
Imię kontaktowe emila
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. WITZENMANN podparcia rurociągów
  Zapraszamy do poznania się z propozycją przygotowaną przez przedsiębiorstwo Witzenmann Polska Sp. z o.o. Specjalizujemy się w fabrykacji elastycznych elementów metalowych. Produkujemy: węże metalowe, kompensatory, mieszki metalowe i mocowania rurociągów. Węże zwijane produkowane są z wyprofilowanej taśmy, zwijanej i zaczepianej w postaci skrętki. Takie węże stosowane są jako ochrona dla przewodów w silnikach. Potwierdzeniem naszej rzetelności są rekomendacje, które wystawiają nam kontrahenci. Angażujemy jedynie wykwalifikowanych oraz odpowiedzialnych pracowników, a nasz zakład wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Więcej na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. zaopatrzenie ortopedyczne i rehabilitacyjne
  ORTOFACH jest pracownią medyczną wykonującą sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny dla dzieci i dorosłych. Dla osób niepełnosprawnych wykonujemy protezy kończyn dolnych (C-LEG) i górnych, aparaty ortopedyczne (reciprokalny RGO) ,pionizatory oraz siedziska.Pobieramy miary na różnego rodzaju wózki inwalidzkie i elektryczne : pokojowe, terenowe, skutery. Posiadamy stabilizatory( na stawy skokowe, kolanowe , biodrowe) , gorsety, pasy na kręgosłup, szyny odwodzące barku, prostotrzymacze, temblaki, wkładki ortopedyczne, skarpety, materace i poduszki przeciwodleżynowe, łóżka rehabilitacyjne, kule, laski, chodziki i balkoniki, kosmetyki do pielęgnacji kikutów i pończochy kikutowe oraz poręcze i uchwyty toaletowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Zachodniopomorskie


3. Szkoła narciarska
  Szukasz odskoczni od nudy? Chcesz się sprawdzić w sporcie? A może po prostu chcesz coś zmienić w życiu, ale nie wiesz co? My odnaleźliśmy sens życia w sporcie, czym chcemy zarazić również Ciebie. Poznaj naszą bogatą ofertę i sam wybierz, który sport jest dla Ciebie najlepszy. Żeglarstwo jachtowe? Snowboard? A może narty? Nasi licencjonowani instruktorzy nauczą Cię wszystkiego, zapewnią bezpieczną rozrywkę dla Ciebie i Twojego dziecka. Organizujemy wyjazdy letnie i ferie zimowe. Kliknij i dowiedz się więcej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Sport


4. Przeglądy Budowlane - Łódź
  Przeglądy budowlane Łódź, które możemy dla Państwa zrealizować to kompleksowe usługi, w ramach których będziemy mogli dokonać oceny technicznej budynku i sprawdzić jego stan. Dostaniecie od nas kompleksową ocenę, w ramach której będziemy w stanie przedstawić Wam kompleksowe informacje związane z Waszym budynkiem, będziecie wiedzieć jakie ewentualnie prace należy wykonać, by doprowadzić budynek do należytego stanu. Specjalizujemy się w kontrolach technicznych, zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, które mogą być związane z danym budynkiem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Badania na choroby przenoszone drogą płciową - dobrywenerolog.pl
  Strona Dobry Wenerolog to portal poświęcony chorobom wenerycznym. W artykułach publikowanych na stronie można znaleźć odpowiedzi na pytania typu, jakie są objawy chorób wenerycznych, czy jak wygląda i na czym polega badanie chorób wenerycznych. Portal skutecznie zaspokaja ciekawość czytelników, poprzez udostępnianie świeżych informacji i ciekawych porad, jak samodzielnie postawić wstępną diagnozę, zanim ustali to wenerolog. Poprzez stronę można zakupić testy do badania chorób wenerycznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0