Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.drmaliszewskakancelaria.com    
MAŁGORZATA MALISZEWSKA Prawo cywilne
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
MAŁGORZATA MALISZEWSKA Prawo cywilne - http://www.drmaliszewskakancelaria.com
ID w katalogu 10825
Tytuł MAŁGORZATA MALISZEWSKA Prawo cywilne
Url http://www.drmaliszewskakancelaria.com
Opis Prawo cywilne, gospodarcze i roszczeniowe to specjalności Kancelarii Radcy Prawnego z siedzibą w Warszawie, kierowanej przez dr Małgorzatę Maliszewską. Jej klientami są podmioty gospodarcze oraz osoby fizyczne, którym gwarantowane są porady prawne i reprezentacja w trakcie postępowań procesowych. Na domiar tego przygotowywane są w niej opinie prawne i pisma procesowe. Kancelaria świadczy pomoc prawną w przypadku powstania wypadku komunikacyjnego i innych zdarzeń losowych w efekcie których dochodzi do szkody osobistej. Dokładne informacje związane z jej działalnością dostępne są na witrynie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe pomoc prawna przez internet   Porady prawne Internet   Dochodzenie roszczeń z wypadków komunikacyjnych   Prawnik online
Data Mar 10, 2014
Imię kontaktowe jan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Joanna Świerta Kancelaria Radcy Prawnego
  Krakowska Kancelaria radcy prawnego Joanny Świerta zaprasza osoby indywidualne oraz firmy do korzystania z oferty Kancelarii.

Zakres świadczonych usług obejmuje m.in.: udzielanie porad i konsultacji prawnych, zastępstwo w postępowaniach sądowych, sporządzanie umów i pism procesowych, windykacje należności oraz stałą obsługę prawną firm.

Specjalizujemy się w sprawach z zakresu prawa cywilnego,prawa rodzinnego, prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa spółek.

Po szczegóły oferty zapraszamy na naszą stronę internetową: www.kancelariaksz.pl

Zapraszamy do współpracy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Obsługa budowy - prawnik
  Obsługa prawa deweloperów, obsługa prawa inwestorów, obsługa prawa wykonawców i obsługa prawa firm budowlanych w tym zakresie Kancelaria Prawo Budowlane Warszawa specjalizuje się od wielu lat. Zatrudnia zespół doświadczonych adwokatów, którzy specjalizują się w pomocy prawnej dotyczącej szeroko rozumianego prawa budowlanego. Czynności, jakie wykonują w ramach prowadzonej kancelarii to m.in.: sporządzanie opinii prawnych, projektów umów, czy podań i zażaleń.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Odszkodowanie od szpitala - Kraków - Małopolska - odszkodowaniamedyczne.info
  Nasza kancelaria zajmuje się doradztwem w sprawie błędów w sztuce lekarskiej. W naszym kraju często dochodzi do poważnych obrażeń w skutek błędów lekarzy, ale do tej pory nikt nie ubiegał się o odszkodowanie. Pora to zmienić. Pomagamy w zrozumieniu sprawy, przestawiamy wszelkie możliwości prawne, reprezentujemy klientów przed szpitalami oraz instytucjami sądowymi, urzędami. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Regulaminy serwisów internetowych
  Tworzymy zespół doświadczonych radców prawnych, którzy oferują rzetelną i profesjonalną pomoc prawną w obrębie e-commerce. Za pośrednictwem naszej strony internetowej solidnyregulamin.pl znajdą Państwo szereg dokumentacji związanej z przygotowaniem zgodnego z prawem, aktualnego regulaminu. Ofertę kierujemy głównie do sklepów internetowych. Stworzymy dla Państwa regulamin sklepu, wzór formularza odstąpienia od umowy, wymagania techniczne sklepu i wiele innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Porady prawne Katowice
  Kancelaria oferuje kompleksową obsługę prawną osób fizycznych i prawnych.

Adwokat Iwona Kapler prowadzi przede wszystkim sprawy rodzinne, spadkowe i inne związane z prawem cywilnym. Są to na przykład sprawy takie jak analiza i sporządzanie umów oraz roszczenia związane z ich niewykonaniem bądź nieprawidłowym wykonaniem, skuteczna windykacja należności czy też podział majątku. Kancelaria zajmuje się również obsługą spraw karnych, gospodarczych i spraw z zakresu prawa pracy. Mecenas Iwona Kapler zajmuje się ponadto doradztwem prawnym - sporządza opinie i udziela porad prawnych. Sporządza ponadto pisma procesowe.

Ceny usług utrzymane są na konkurencyjnym poziomie i zależą od typu i stopnia skomplikowania sprawy. Uzgadniane są one zatem z klientem indywidualnie. Termin spotkania zaleca się uzgodnić uprzednio w sposób telefoniczny. Kancelaria mieści się w centrum Katowic, przy ulicy Francuskiej. W bezpośrednim jej pobliżu znajduje się Sąd Okręgowy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0