Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://imperiafilm.com    
STUDIO FILMOWE IMPERIA FILM Z KRAKOWA, filmy reklamowe, produkcja - Warszawa
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
STUDIO FILMOWE IMPERIA FILM Z KRAKOWA, filmy reklamowe, produkcja - Warszawa - http://imperiafilm.com
ID w katalogu 10851
Tytuł STUDIO FILMOWE IMPERIA FILM Z KRAKOWA, filmy reklamowe, produkcja - Warszawa
Url http://imperiafilm.com
Opis IMPERIA FILM to przebojowo rozwijające się od 2003 r. Studio Filmowe z Krakowa. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i postprodukcją filmową, wynajmem kamer cyfrowych HDV oraz oświetlenia i sprzętu dźwiękowego a dodatkowo organizacją castingów. Przedsiębiorstwo współdziała także ze uzdolnionymi krakowskimi fotografikami, co umożliwia ponadto na proponowanie fotografii reklamowej najwyższej jakości. IMPERIA FILM wykreowała kadra specjalistów wyspecjalizowanych także w produkcji filmowej oraz telewizyjnej oraz w przygotowywaniu filmów promocyjnych lub wideoklipów a nawet niskobudżetowych produkcji dokumentalnych. Po całkowitą propozycję zapraszamy na stronę internetową.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Kultura i sztuka
Słowa kluczowe produkcja telewizyjna   produkcja filmowa katowice   produkcja spotów reklamowych   filmy reklamowe produkcja kraków
Data Mar 10, 2014
Imię kontaktowe Imperia Film. Studio filmowe
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Podologwwarszawie.pl
  W ofercie naszego gabinetu podologicznego znajdą Państwo profesjonalną pomoc z zakresu leczenia stóp. Pomożemy Twoim stopom. Przyniesiemy ulgę i zadbamy o ich estetykę. Gabinet podologiczny, to gwarancja profesjonalizmu z każdej strony. Indywidualna obsługa, troska o zdrowie pacjenta, dogodne terminy wizyt, życzliwa obsługa. Co leczymy? Wrastające paznokcie, odciski, modzele, pękające pięty. Leczenie stóp odbywa się w życzliwej i przyjemnej atmosferze. Bez bólu, stresu i niepotrzebnego uczucia wstydu. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Umowy darowizn - Dębica
  Kancelaria Notarialna Wojciech Mycek proponuje klientom kompleksowe prowadzenie czynności notarialnych. Dodatkowo, zajmuje się przechowywaniem cennych rzeczy. Istnieje możliwość zabezpieczenia między innymi dokumentacji czy przedmiotów wartościowych. Kancelaria bezpłatnie udziela wszelkich informacji klientom, odnoszących się do określonych czynności. W jej lokalu oferowany jest dostęp do internetu bezprzewodowego. W celu zapoznania się z pełną ofertą kancelarii, należy odwiedzić jej stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Przeglądy Budowlane - Warszawa
  Swoją ofertę kierujemy do właścicieli i zarządców nieruchomości, na których ciąży obowiązek dopilnowania, aby budynek miał pełen komplet aktualnych protokołów z obowiązkowych kontroli. Wypełniamy książki obiektów budowlanych i przeprowadzamy przeglądy techniczne obiektów. Warszawa to główny obszar świadczenia naszych usług, a więc w pierwszej kolejności zwracamy się do Klientów ze stolicy. Więcej informacji o naszej ofercie znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.warszawa.przeglady-budowlane24.pl. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. JULI-SPEC cięcie w betonie
  Prace inżynierskie dla przemysłu i klientów indywidualnych to specjalność firmy JULI-SPEC, która posiada swoją siedzibę w Opolu. Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się naprawami oraz naprawą elementów betonowych, zabezpieczaniem dachów przed wodą i innymi wpływami atmosferycznymi i pracami elektrycznymi. Stosujemy nowoczesną technikę diamentową, jaka pozwala na dokładną obróbkę betonu - cięcie, wiercenie i szlifowanie. Bezustannie rozszerzamy naszą ofertę usług i unowocześniamy zaplecze maszynowe, aby zrealizować wszystkie oczekiwania klientów. Nasi pracownicy doskonale poradzą sobie z każdym zadaniem. Dokładną propozycję firmy odnajdziesz na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Gildemeister as49 od Automaten Technik przygotowanie i sprzedaż.
  Dzięki importerowi urządzeń przemysłowych w postaci tokarek i obrabiarek CNC znanych producentów masz możliwość wprowadzić do swojego przedsiębiorstwa najnowocześniejsze technologie produkcji. Automaten Technik słynie nie tylko z dostępności różnorodnego sprzętu dla zawodowców, ale także z produkcji wysokiej jakości części zamiennych do wielu maszyn. Możemy zagwarantować swoim klientom, że nasze części będą pasowały idealnie do każdej maszyny. Zapraszamy wszystkich do kontaktu i na stronę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0