Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kominki-pinus.com.pl    
PINUS DAMIAN SKUPNIEWICZ piece kaflowe - Gdynia
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
PINUS DAMIAN SKUPNIEWICZ piece kaflowe - Gdynia - http://kominki-pinus.com.pl
ID w katalogu 10885
Tytuł PINUS DAMIAN SKUPNIEWICZ piece kaflowe - Gdynia
Url http://kominki-pinus.com.pl
Opis Pinus to firma z długoletnimi tradycjami. Od 1982 roku zajmuje się planowaniem oraz budową kominków. Zapewnia sprawną i fachową realizację zamówień. Propozycja tworzona jest w oparciu o ponadczasowe oraz perfekcyjne formy. Dzięki estetyce, ścisłości oraz wysokiej postaci wykonania kominki Pinus służą klientom przez lata. Specjalizację firmy stanowią kominki klasyczne, kaflowe, współczesne oraz rustykalne. Wszystkie z nich bezbłędnie dopełniają przeróżne aranżacje wnętrz. Kadra firmy proponują klientom profesjonalne doradztwo i pomoc podczas wyboru akcesoriów kominkowych. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe kominki trójmiasto   piece kaflowe gdańsk   kominki pomorskie   kominki gdańsk
Data Mar 10, 2014
Imię kontaktowe Jan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
1. baseny ogrodowe
  Keske oferuje Państwu kompleksowe rozwiązania techniki basenowej. Od fazy projektu, przez wykonanie realizacji, skończywszy na zapewnieniu wszystkich niezbędnych produktów codziennego użytkowania. Chociaż naszym głównym kierunkiem jest technika basenowa, poszerzyliśmy naszą ofertę o dział wellness tworząc rozwiązania dla klientów indywidualnych oraz hoteli czy farm urody. Oferujemy Państwu m.in. sprzęt do hydroterapii, kapsuły kosmetyczne, baseny ogrodowe, sauny, wanny, aparaty do elektrostymulacji, ultradźwięków oraz masażu endodermicznego. Zdrowy styl życia to nie tylko hasło, lecz kierunek zmian, które dokonują się na naszych oczach.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


2. Nadzory Budowlane i Kosztorysy Grójec
  Proponuje tworzenie w budownictwie osób prywatnych projektów w obrębie rozwiązań architektonicznych, budynków inwentarskich i gospodarczych a także realizacji projektów typowych budynków i sporządzania planów zagospodarowania działki. Wykonuje kosztorysy inwestorskie, ofertowe, powykonawcze i inwentaryzacje obiektów. Świadczę także lekkie usługi remontowo budowlane takie jak: układanie płytek ceramicznych i paneli a także dekorowanie i pozostałe prace towarzyszące. Działam na obrębie woj. mazowieckiego a dokładniej w miastach Grójec Warka i Warszawa. Zapraszam
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


3. Kolektory słoneczne - Skorut
  Firma Skorut Import Eksport posiada 14-letnie doświadczenie w realizacji inwestycji z zakresu odnawialnych źródeł energii, w tym głównie energii solarnej zarówno dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych. Jest producentem wysokosprawnych płaskich kolektorów cieczowych, na bazie których obecnie realizuje największą, kompleksową w Europie inwestycje liczącą 3500 kolektorów na os. Radogoszcz Zachód w Łodzi, 57 bloków. Jest polskim producentem kolektorów słonecznych oferowanych dla budownictwa jedno i wielorodzinnego, jak również dużych inwestycji. Stosowane elementy w instalacjach solarnych spełniają wysokie wymagania pod względem jakości, wydajności, bezpieczeństwa oraz łatwego montażu.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


4. Granit, piasek, ziemia, żwir, usługi budowlane
  Usługi brukarskie, związane z odwodnieniem terenu, drenażem przyłącza, doradztwo i inne. Na stronie internetowej pod adresem jansz.pl znajdą Państwo mnóstwo informacji na temat naszej działalności. W swojej ofercie mamy usługi takie jak brukarstwo, renowacja nawierzchni brukowych, ogrodzenia, wykopy pod fundamenty, plantowanie terenu, odwodnienia terenu, drenaże i inne. Zapraszamy do kontaktu pod numerem 32/ 233 92 27, kom. 607 778 300. Zapraszamy!
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Stylowe panele podłogowe - sklep internetowy
  Sklep internetowy z trwałymi, stylowymi panelami podłogowymi drewnianymi i laminowanymi. Oferta paneli laminowanych (tj. sztucznych) obejmuje całą gamę wytwornych produktów firmy Quickstep, Balterio, Witex i Pergo, natomiast paneli drewnianych (tj. deski warstwowej) koncentruje się na produktach szwedzkiego Kahrsa, BalticWooda, Barlinka. Sklep oferuje również fabrycznie lakierowane parkiety gotowe do przyklejenia w różnej grubości firmy Dąbex i Finishparkiet.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane
Dom, mieszkanie , ogród > Aranżacje wnętrz
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0