Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://adwokat-jaworzno.com.pl    
KANCELARIA ADWOKACKA PRZEMYSŁAW BUJNIAK JAWORZNO, Kancelaria adwokacka w Katowicach
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
KANCELARIA ADWOKACKA PRZEMYSŁAW BUJNIAK JAWORZNO, Kancelaria adwokacka w Katowicach - http://adwokat-jaworzno.com.pl
ID w katalogu 10890
Tytuł KANCELARIA ADWOKACKA PRZEMYSŁAW BUJNIAK JAWORZNO, Kancelaria adwokacka w Katowicach
Url http://adwokat-jaworzno.com.pl
Opis Oferta Kancelarii Adwokackiej Przemysława Bujniaka adresowana jest zarówno do osób prywatnych, jak również przedsiębiorstw. Funkcjonujemy na terenie Jaworzna, jednak pomagamy klientom z całego województwa śląskiego oraz małopolskiego. Nasze usługi zawierają między innymi prawo cywilne, karne, finansowe, administracyjne i ekonomiczne. Przedsiębiorcom doradzamy w sprawach finansowych i podatkowych, a także zajmujemy się sprawami dotyczącymi roszczeń finansowych, reprezentując naszych klientów. Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania drogą telefoniczną czy też mailową. Więcej informacji o pracy naszej kancelarii mieści się na stronie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe Alimenty Sosnowiec   Adwokat śląskie   Podział majątku Jaworzno   Alimenty Sosnowiec
Data Mar 10, 2014
Imię kontaktowe Bujniak Przemysław, adwokat. Kancelaria.
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Notariusz-mokotow.com
  Kancelaria notarialna, której prowadzeniem zajmuje się Anita Hnatyszyn, mieści się na Mokotowie, dzielnicy Warszawy. Klientom oferowany jest bogaty wachlarz usług, między innymi możliwość przygotowania aktów notarialnych, poświadczeń czy protestów weksli i czeków. Dodatkowo, istnieje możliwość sporządzania protokołów, doręczania oświadczeń oraz przechowywania drogocennych przedmiotów, takich jak ważne dokumenty. Zachęcamy do odwiedzenia strony www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Kancelaria adwokacka w Warszawie - prawo pracy
  Kancelaria adwokacka, którą prowadzi Jacek Sosnowski, specjalizuje się w sprawach powiązanych z prawem pracy. Jej siedziba jest zlokalizowana w Warszawie. Kancelaria posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu jest w stanie skutecznie pomóc na przykład podczas staranie się o odszkodowanie wynikające z mobbingu czy należące się danej osobie odprawy. Ponadto, zajmuje się ona też reprezentowaniem klientów w sądzie. Serdecznie zapraszamy. Szczegóły na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. http://magdalena-wasilewska.pl
  Nasza krakowska kancelaria prawna jest niezwykle fachowo przygotowana do reprezentowania Państwa w postępowaniu administracyjnym oraz sądowo -administracyjnym. Reprezentujemy strony zarówno przed sądami administracyjnymi i innymi organami. Dla naszych klientów sporządzamy wnioski, skargi, odwołania od wydanych decyzji. Na co dzień współpracujemy ze specjalistami w dziedzinie prawa administracyjnego. Jeżeli zaintrygowała cię zaprezentowana oferta, to wielce zachęcamy do jak najszybszego zaznajomienia się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, gdzie znajdą Państwo drobiazgowe informacje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Upadłość konsumencka | Antywindykacja NCA
  Problemy finansowe? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zajmujemy się kwestiami finansowymi już od długiego czasu, co sprawia, że posiadamy w tym zakresie doświadczenie. Przedmiotem naszej działalności jest również mobbing w pracy. Klienci za każdym posiadają wiele pytań oraz wątpliwości, jednak zawsze cierpliwie na nie odpowiadamy oraz udzielamy pełnej informacji. Wybierając nas decydujesz się przede wszystkim na wysoką jakość usługi. Jeśli posiadasz jakiekolwiek pytania, przez cały czas pozostajemy do twojej dyspozycji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria adwokacka Kraków
  Od ponad dziesięciu lat kancelaria radcowska Michał Podolec świadczy wysoki poziom usług prawnych na rzecz podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych. Wszelkie działania opieramy na sprawdzonych procedurach, z naciskiem na indywidualne rozpatrzenie każdego problemu. Naszą specjalizacją jest prawo cywilne, gospodarcze, rodzinne i medyczne. Prowadzimy sprawy rozwodowe, o odszkodowania, windykacyjne, z zakresu prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa spadkowego i innych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0