Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelaria-jurysta.pl    
JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA RADCA PRAWNY
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA RADCA PRAWNY - http://www.kancelaria-jurysta.pl
ID w katalogu 10896
Tytuł JURYSTA MARIA WOSZCZAK-DOBROGOWSKA RADCA PRAWNY
Url http://www.kancelaria-jurysta.pl
Opis Oferta Kancelarii Radcy Prawnego „Jurysta” obejmuje doradztwo prawne i reprezentowanie klientów w sądzie. Kancelaria funkcjonuje od 1992 roku i jest prowadzona przez Mecenas Maria Woszczak-Dobrogowska. Prawnicy z naszej kancelarii świadczą Państwu porady z zakresu prawa cywilnego, karnego, rodzinnego oraz innych dziedzin prawa. Co więcej oferujemy również pomoc w obszarze prawa energetycznego oraz komunikacyjnego. Nasza siedziba mieści się w Gliwicach, ale nasze usługi kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm z całego Śląska. Szczegółowe informacje o pracy naszej kancelarii udostępniliśmy na stronie internetowej!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe zastępstwo procesowe gliwice   kancelaria radcy prawnego gliwice   doradztwo prawne gliwice   zastępstwo procesowe gliwice
Data Mar 11, 2014
Imię kontaktowe Jurysta. Kancelaria radcy prawnego. Woszczak-Dobrogowska M.
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. porady prawne na telefon
  Chcesz zasięgnąć porady prawniczej?. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym personelem. Dzięki naszym fachowym poradom rozwiążemy wszystkie twoje problemy. Doradzamy w takich gałęziach jak: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo konsumenckie, prawo pracy i inne. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i zkorzystania z naszych usług.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes


2. Komornik - Łódź Śródmieście - komornikglowacka.pl
  Kancelaria komornicza, która przyjmuje wierzycieli w Łodzi (Śródmieście). Komornik do kontaktu to Joanna Głowacka. Komornik ustala strategię egzekucji zgodnie z wolą wierzyciela, a także doradza w kwestiach wyboru odpowiedniej metody. Komornik może również na zlecenia wierzyciela wykrywać majątek dłużnika. Do kancelarii mogą zgłaszać się nie tylko lokalni wierzyciele, ale również podmioty z innych części kraju. Na stronie kancelarii występują podstawowe kwestie formalne (dział dla dłużników i wierzycieli).
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Kancelaria prawo karne - Warszawa
  Kompleksową obsługę prawną znajdą Państwo w ofercie Kancelarii Adwokackiej Zbigniewa Romana, której siedziba znajduje się w Warszawie. Wybierając nas mają Państwo gwarancję fachowego podejścia do każdej sprawy. Proponujemy indywidualnie podejście do każdego przedstawionego tematu. Dzięki temu możemy zapewnić wysoką skuteczność obsługi. Zatrudniamy wyłącznie doskonale wykwalifikowanych prawników z dużym stażem pracy. Więcej informacji na stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. KANCELARIA NOTARIALNA - NOTARIUSZ W WARSZAWIE CENTRUM Krzysztof Kruszewski, usługi notarialne, akty
  Profesjonalna kancelaria notarialna w centrum Warszawy. Świadczymy usługi notarialne w siedzibie firmy, jednakże w szczególnych wypadkach notariusz może dokonać czynności notarialnej poza lokalem siedziby.

Pracujemy w godzinach: Pon - Pt 10-17

Jeżeli mają Państwo zapytania, sprawy budzące wątpliwości z zakresu czynności notarialnych, zachęcamy do kontaktu z naszą kancelarią, gdzie nasza kadra pracowników szczegółowo odpowie na wszelkie pytanie.


Szczegóły dotyczące kontaktu i lokalizacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej w odpowiednich zakładkach.

Kancelaria Notarialna Świadczy profesjonalne usługi w zakresie
- usługi notarialne
- czynności notarialne
- akt notarialny
- poświadczenie
- umowy majątkowe
- testament
- umowa przedwstępna
- umowa deweloperska
- dziedziczenie
- pełnomocnictwo
- oświadczenia
- projekty aktów
- sporządzanie aktów notarialnych


Tel: 22 827 25 38 Kancelaria Notarialna
Mail: sekretariat@kancelarianotarialna.eu
strona WWW: www.kancelarianotarialna.eu
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


5. Goldenstein
  Kancelaria Goldenstein specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych dla niemieckich i polskich firm. Usługi adwokackie, doradztwo podatkowe i księgowość współtworzą atrakcyjną ofertę kancelarii. Kancelaria jest prowadzona przez grono prawników cieszących się dużym zaufaniem. Rzetelnie, fachowo i szybko wykonują swoje obowiązki, dbając o interesy klienta. Świetnie znają specyfikę polskiego i niemieckiego systemu prawa. Posiadają doświadczenie w prowadzeniu spraw wymagających wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego prywatnego. Oczekiwania i potrzeby przedsiębiorców są im bardzo dobrze znane. Są całkowicie zaangażowani w działania na rzecz klientów. Kancelaria Goldenstein od lat cieszy się uznaniem, co jest możliwe dzięki temu, że prawnicy kierują się głównie etyką prawniczą. Biura spółki zlokalizowane w Poczdamie, Berlinie, Hamburgu, Poznaniu i Szczecinie są miejscem, w którym uzyska pomoc każdy przedsiębiorca posiadający problem powiązany z prawem lub podatkami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0