Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.mindball.com.pl    Koncentracja - http://www.mindball.com.pl
ID w katalogu 109
Tytuł Koncentracja
Url http://www.mindball.com.pl
Opis Firma zajmująca się organizacją imprez. W ofercie imprezy plenerowe, imprezy firmowe, targi, eventy, szkolenia a także organizacja inteligentnych gier Mindball, pomagających w obszarach takich jak koncentracja, relaks, stres - walka ze stresem, oraz trenujących mózg i umysł.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe koncentracja   stres   mózg   imprezy dla pracowników   integracyjne imprezy   walka ze stresem   imprezy integracyjne   umysł   relaks   atrakcje na imprezy   imprezy tematyczne   integracja dla firm   firmowe imprezy   event   organizacja imprez   imprezy firmowe   imp
Data Feb 13, 2008
Imię kontaktowe sabina
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Zajęcia dla osób niepełnosprawnych
  Prowadzimy Zgromadzenie Zakonne Sióstr Bożego Serca Jezusa i by wyjść na przeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych nami stworzyliśmy stronę internetową na której zamieszczamy informacje, które nas dotyczą. Można się dowiedzieć jak wygląda nasze codzienne życie, jak również szczegółowo zapoznać się z prowadzoną przez nas działalności. Sprawdźcie sami kim tak naprawdę jesteśmy. Zaintrygowanych niniejszą propozycją szczerze zapraszamy do jak najszybszego zapoznania się z jej szczegółami na naszej stronie internetowej, ponieważ tam odnajdą Państwo masę wyczerpujących danych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Przyczyny wypadków drogowych
  Bio Gen to profesjonalne biuro ekspertyz kryminalnych, którego siedziba mieści się w Warszawie. Firma specjalizuje się przede wszystkim w dokładnym rekonstruowaniu wypadków. Oferta firmy jest kierowana zarówno do osób prywatnych, jak również różnego rodzaju urzędów, na przykład sądów. Istnieje możliwość sprawnego przetransportowania zebranych dowodów rzeczowych oraz pomiaru prędkości. Ekspertyzy są przygotowywane wyłącznie przez doświadczonych specjalistów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Tapworks
  Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszej firmy przedstawiamy Państwu najwyższej jakości urządzenia do filtracji i dezynfekcji wody. Firma JHJ Professional wykorzystując swoje doświadczenie i wiedzę może zapewnić sprawdzone urządzenia znanych producentów. Wiele osób na zachodzie europy korzysta z tego typu urządzeń oczyszczających wodę, dzięki którym mogą zachować zdrowie i witalność. Ilość zanieczyszczeń w środowisku rośnie w zastraszającym tempie dlatego warto zainteresować się ze szczegółami na naszej strony.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Koncentracja
  Firma zajmująca się organizacją imprez. W ofercie imprezy plenerowe, imprezy firmowe, targi, eventy, szkolenia a także organizacja inteligentnych gier Mindball, pomagających w obszarach takich jak koncentracja, relaks, stres - walka ze stresem, oraz trenujących mózg i umysł.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. BRUKMAN brukarstwo - Strzegom
  Mamy ogromną przyjemność przedstawić Państwu firmę BRUKMAN z siedzibą w Strzegomiu. Od lat jesteśmy związani z brukarstwem granitowym, nasze doświadczenie oraz wiedza pozwala nam realizować prace na najlepszym poziomie. Proponujemy Państwu wycenę prac wraz z pomiarem nawierzchni, przygotowanie podbudowy za pomocą koparko ładowarki, zagęszczenie terenu i ułożenie kostki granitowej według Państwa projektu. Realizujemy również chodniki, alejki, tarasy, opaski wokół domów i parkingi. Zachęcamy do współpracy osoby prywatne i przedstawicieli firm. Zainteresowanych zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, jaka zamieszczona jest na naszej witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0 | Ciekawe stronyTOPLISTA.