Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://cenesi.pl    
PUH CENESI skup surowców wtórnych - Luboń
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
PUH CENESI skup surowców wtórnych - Luboń - http://cenesi.pl
ID w katalogu 10933
Tytuł PUH CENESI skup surowców wtórnych - Luboń
Url http://cenesi.pl
Opis Zapraszamy do skorzystania z oferty skupu złomu, który prowadzony jest w Luboniu przez firmę PUH CENESI. Już od przeszło 20 lat cieszymy się zaufaniem klientów - zarówno indywidualnych, jak i przedstawicieli przedsiębiorstw. Zapewniamy konkurencyjne i zawsze aktualne ceny skupu, a także kompleksową i fachową obsługę. Na miejscu dysponujemy wagą najazdową do 15 ton, a także w wyposażaniu posiadamy samochód z pomocą którego, zdołamy odebrać złom ze wskazanej przez Państwa lokalizacji. Skupujemy metale kolorowe, złom stalowy i gruby. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Szczegółowe informacje na witrynie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe skup metali kolorowych poznań   skup metali kolorowych Świerczewo   skup metali kolorowych komorniki
Data Mar 12, 2014
Imię kontaktowe ala
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. PRO LINGUA tłumacz przysięgły języka niemieckiego
  ProLingua z Białegostoku to kierowane przez Marka Bagińskiego biuro tłumaczeniowe. W przygotowanej ofercie znajdą Państwo bogaty wachlarz usług powiązanych z tłumaczeniem z języka niemieckiego i angielskiego. Otrzymają tutaj Państwo pomoc przy tłumaczeniu tekstów specjalistycznych, a także usługi przekładu ustnego konsekutywnego. Tłumacz specjalizuje się między innymi w tekstach technicznych, medycznych i prawniczych. Kilkunastoletnie doświadczenie w zawodzie translatora jak i ciągłe poszerzanie swojej wiedzy daje Państwu gwarancję realizacji usługi na wysokim poziomie. Pełen wachlarz wykonywanych usług zamieszczony jest na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Centrale telefoniczne Warszawa
  Oferujemy centrale telefoniczne renomowanych firm takich jak Platan, Panasonic, Alcatel, Slican. Wykorzystanie najnowszych technologii, narzędzi oraz szczegółowe planowanie pozwalają nam oferować swoje usługi po atrakcyjnych cenach, nie zmieniając ich najwyższej jakości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. SUR-WTÓR SP. Z O.O. zbiórka makulatury w Warszawie
  Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług skupu surowców wtórnych Sur-Wtór. Działalność prowadzimy na terenie Starych Babic. Stale współdziałamy z klientami prywatnymi, przedsiębiorstwami oraz instytucjami również z sąsiednich miejscowości. Firma Sur-Wtór specjalizuje się w skupie złomu stalowego oraz kolorowego, metali kolorowych, kabli, akumulatorów, katalizatorów i makulatury. Posiadamy swój transport, dzięki czemu możemy zabierać surowce od klientów. Oferujemy również elektroniczne ważenie towaru. Dysponujemy kontenerami oraz pojemnikami na złom. Gwarantujemy wszechstronną obsługę, kompetentne doradztwo oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy na stronę www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. MA-MET złom stalowy - Bemowo
  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją przygotowaną przez firmę Ma-Met z Warszawy. Zajmujemy się skupem złomu oraz metali kolorowych. Skupujemy złom: żeliwny, kolorowy, stalowy, gruby (gaźniki, chłodnice), z konstrukcji stalowych, metali kolorowych (aluminium, miedź, cynk, ołów, brąz, mosiądz), stali chromowej, stali nierdzewnej i chromoniklowej. Posiadamy duży plac oraz specjalistyczny transport. Obsługujemy klientów indywidualnych i przedsiębiorstwa. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Na naszej stronie internetowej opublikowaliśmy pełną ofertę i więcej wiadomości o przedsiębiorstwie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Podsłuch na telefon
  Dowiedz się, dlaczego podsłuch komputera jest nadal skuteczną metodą na wykrycie zdrady. Przekonaj się, czy podsłuch w telefonie przyniesie spokój i dowiedz się jak podsłuchać telefon komórkowy czy telefon stacjonarny. Sprawdź rodzaje podsłuchów i sposoby ich działania. Alternatywą dla agencji detektywistycznej jest podsłuch w telefonie Android. Zarówno kontakt z nami jak i oprogramowanie gwarantuje pełną dyskrecję. Ze stroną powinien zapoznać się każdy, kto myśli o założeniu podsłuchu w komórce, komputerze i nie tylko.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0