Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://cswadwokaci.pl    
Czekaj
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Czekaj - http://cswadwokaci.pl
ID w katalogu 11008
Tytuł Czekaj
Url http://cswadwokaci.pl
Opis Celem nadrzędnym świadczonej przez kancelarię CSW Adwokaci pomocy prawnej jest dobro klienta. W związku z tym do każdej sprawy podchodzi się indywidualnie i z należytą starannością. Praca adwokata wymaga wzajemnego zaufania, po stronie klienta oraz prawnika, dlatego też tak ważne jest nawiązanie poprawnych relacji z klientem oraz odpowiednie rozpoznanie sprawy. Klient zawsze informowany jest o podejmowanych przez kancelarię krokach w jego sprawie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   adwokaci   adwokat   kancelarie adwokackie   rozwód
Data Mar 24, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat kościelny
  Walkowscy Kancelarie Adwokackie to zespół specjalistów zajmujących się między innymi specyficzną dziedziną prawa jaką jest prawo kanoniczne. Paweł Walkowski dekretem Arcybiskupa Metropolity Katowickiego został oficjalnie wpisany na stałą listę adwokatów Sądzie Metropolitalnym w Katowicach, co pozwala mu na skuteczne i w pełni legalne działanie w sprawach dotyczących prawa kanonicznego. Specjalizujemy się w sprawach dotyczących stwierdzenia nieważności małżeństwa, potocznie nazywanych rozwodem kościelnym.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Fundacja Excambium dochodzenie odszkodowań
  Kancelaria Excambium ze Szczecina to miejsce, w jakim zatrudnieni eksperci udzielają konsultacji osobom samodzielnie dochodzącym roszczeń o należyte odszkodowania. Udostępnia też dla nich porady dotyczące najczęściej spotykanych problemów. Kancelaria ta od lat specjalizuje się w walce o odszkodowania dla klientów z tytułu śmierci bliskiego, błędów lekarskich, wypadków lub innych nieszczęśliwych zdarzeń. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Notariusz we Wrocławiu
  W centrum miasta Wrocław na ulicy Ruskiej mieści się siedziba notariusza, gdzie można uzyskać informacje w następujących sprawach: sporządzanie aktów notarialnych, przygotowywanie poświadczeń notarialnych, spisywanie protokołów, sporządzanie aktów i poświadczeń, sporządzanie poświadczeń dziedziczenia. Serwis o tematyce prawnej poświęcony informacją dotyczącym funkcjonowania kancelarii prawnej, gdzie notariusz dokonuje czynności notarialnych i prawnych. Każdy notariusz jest zobowiązany do udzielania informacji istotnych z punktu widzenia klienta. Notariusz działa w imieniu RP i czuwa nad należytym wykonywaniem woli zainteresowanych stron.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Kancelaria prawna we Wrocławiu
  Prowadzona przez adwokata Iwo Klisz kancelaria adwokacka z Wrocławia działa w dwóch sektorach usług prawnych. Pierwsza gałąź działalności kancelarii prawnej to obsługa osób fizycznych w zakresie spraw rodzinnych, spadkowych, cywilnych i karnych. Prowadzimy sprawy o rozwód, o nabycie spadku czy alimenty, a także udzielamy porad prawnych z zakresu tych dziedzin prawa.
Drugi sektor to obsługa prawna przedsiębiorców. Zapewniamy wsparcie prawne w sprawach związanych z zawieraniem, realizacją i rozwiązywaniem kontraktów handlowych, zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz prowadzimy postępowania rejestrowe.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie


5. Kancelaria prawna - Jastrzębie-Zdrój
  Kancelaria Adwokacka Joanna Kopala-Rosół to miejsce, gdzie każdy klient może uzyskać pomoc w zakresie prawa karnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, cywilnego, administracyjnego, czy ubezpieczeń społecznych. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie z najwyższą starannością. Cechuje nas długoletnie doświadczenie w sprawach prawnych. W razie potrzeby reprezentujemy naszych klientów przed policją, prokuratorem, czy w sądach i urzędach. Szczegóły znajdziesz na stronie naszej kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0