Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://cswadwokaci.pl     Czekaj 0.00 z 5 0
Czekaj - http://cswadwokaci.pl
ID w katalogu 11008
Tytuł Czekaj
Url http://cswadwokaci.pl
Opis Celem nadrzędnym świadczonej przez kancelarię CSW Adwokaci pomocy prawnej jest dobro klienta. W związku z tym do każdej sprawy podchodzi się indywidualnie i z należytą starannością. Praca adwokata wymaga wzajemnego zaufania, po stronie klienta oraz prawnika, dlatego też tak ważne jest nawiązanie poprawnych relacji z klientem oraz odpowiednie rozpoznanie sprawy. Klient zawsze informowany jest o podejmowanych przez kancelarię krokach w jego sprawie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe kancelaria adwokacka   adwokaci   adwokat   kancelarie adwokackie   rozwód
Data Mar 24, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Sosnowiec
  Strona internetowa Zbigniewa Jaskierni - Zastępcy Prezydenta Sosnowca w kadencji 2002-2006 oraz rozpoczętej kadencji 2006-2010, Sosnowiec.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Adwokat we Wrocławiu prawo spadkowe
  Oczekujesz solidnej i indywidualnej pomocy w zakresie prawa spadkowego? Radca Prawny Anna Klisz zajmuje się tymi zagadnieniami od wielu lat i z należytą starannością rozpatruje kolejne przypadki zgłaszane jej przez klientów. Zajmuje się negocjacjami ugodowymi, pomaga w sporach sądowych, udziela porad prawnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji o tym, jak działa kancelaria, to znajdziesz je na stronie radcy prawnego lub pod podanym numerem telefonu kancelarii, umawiając się na rozmowę z ekspertem.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Agnieszka Urbańska - Perdek Kancelaria Radcy Prawnego
  Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców prowadzących działaność gospodarczą na własny rachunek i w spółkach osobowych - zastępstwo procesowe, pisma procesowe, porady prawne online, windykacja należności. Z uwagi na wieloletnią współpracę przy obsłudze jednego z wiodących na rynku Banku radca prawny Agnieszka Urbańska - Perdek oferuje pomoc prawną z zakresu stosowania prawa bankowego również na potrzeby osób będących klientami banków. Kancealria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego - rozwody, separacje, alimenty, ustalanie sposobu kontaktowania się z dziećmi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Obsługa prawna w Gdańsku
  Kancelaria radców prawnych Kołodziejska i Mindykowski to doświadczona ekipa radców prawnych z wieloletnią praktyką, która świadczy szereg profesjonalnych usług prawnych na najwyższym poziomie. Oferta dla klientów indywidualnych obejmuje stałą ochronę prawną klienta, zastępstwo procesowe oraz porady prawne, natomiast w ofercie dla przedsiębiorstw można znaleźć kompleksową obsługę prawną, do której zalicza się zarówno stały kontakt z prawnikiem, bieżące konsultacje prawne jak i udział radców w negocjacjach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Odszkodowania za wypadki komunikacyjne - Budzowska Fiutowski i Partnerzy - RADCOWIE PRAWNI
  Usługi świadczone przez Kancelarię Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni w ramach dochodzenia odszkodowania za szkody na osobie wywołane wypadkiem komunikacyjnym obejmują wszelkie czynności zmierzające do uzyskania przez osobę poszkodowaną odszkodowania, zadośćuczynienia, czy też renty. Reprezentujemy naszych Klientów zarówno w procesie dochodzenia tych świadczeń na drodze polubownej, jak i na drodze postępowania sądowego. Dochodzeniem odszkodowania od osoby, która spowodowała wypadek komunikacyjny rządzą zasady dwojakiego rodzaju.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Portale branżowe
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0