Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://clinic-for-you.co.uk     Facelift. 0.00 z 5 0
Facelift. - http://clinic-for-you.co.uk
ID w katalogu 11028
Tytuł Facelift.
Url http://clinic-for-you.co.uk
Opis Nasz personel medyczny to wykwalifikowani oraz doświadczeni chirurdzy, stomatolodzy, anestezjolodzy, dermatolodzy oraz pielęgniarki. Przestrzegają oni ścisłego kodeksu etycznego oraz europejskich norm bezpieczeństwa i opieki nad pacjentami. Stale poszerzają oni swoją wiedzę oraz kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi Chirurgii plastycznej, zabiegi oraz leczenie Stomatologiczne i Okulistyczne. Konsultacje z chirurgiem plastycznym są darmowe!
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe breast enlargement   breast implants exchange   cosmetic surgery prices   dental implants   eye surgery   hair transplant   tummy liposuction   tummy tuck
Data Mar 24, 2014
Imię kontaktowe Krzysztof Piotrowski
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. HYDROBOG pompa Synfab
  ZHS to profesjonalna firma, która na rynku hydrauliki siłowej istnieje nieprzerwanie od 1999 roku. Siedziba naszego zakładu mieści się w miejscowości Kobylanka niedaleko Stargardu Szczecińskiego. Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych, a również przedsiębiorstw. Specjalizujemy się w diagnozowaniu, serwisowaniu i naprawie elementów hydrauliki siłowej. Chętnie podejmiemy się naprawy części oraz każdego rodzaju podzespołów do maszyn budowlanych, transportowych, leśnych, rolniczych oraz innych. Skupiamy się także w produkcji nowoczesnych cylindrów hydraulicznych tłokowych, teleskopowych, podporowych i nurnikowych. Więcej na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. tanie rozmowy
  World Discount Telecommunication Company - tanie rozmowy. Fima ma siedzibę w Dallas od 1997 roku obsługuje międzynarodowe, międzystrefowe i lokalne połączenia telefoniczne w Stanach Zjednoczonych. Od 2001 roku firma jest obecna w Polsce. Świadczy usługi VOIP, w ofercie firmy są też tanie rozmowy. Warto zapoznać się z naszą ofertą, która jest bardzo konkurencyjna i cenowo i jakościowo.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Restauracja Lublin
  Naszą działalność rozpoczęliśmy w 1993 roku. Początkowo dysponowaliśmy niewielkim lokalem, w którym oferowaliśmy naszym Gościom podstawowe dania domowe. Od razu zyskaliśmy stałych Klientów. Jednak z czasem ich oczekiwania wzrastały. W odpowiedzi na nie zaczęliśmy podnosić standard lokalu. Do menu dodawaliśmy kolejne potrawy oraz oferowaliśmy możliwość organizacji coraz większych imprez okolicznościowych. Nasza restauracja z roku na rok rozwijała się, mile zaskakując wszystkich odwiedzających.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Badania na choroby przenoszone drogą płciową - dobrywenerolog.pl
  Strona Dobry Wenerolog to portal poświęcony chorobom wenerycznym. W artykułach publikowanych na stronie można znaleźć odpowiedzi na pytania typu, jakie są objawy chorób wenerycznych, czy jak wygląda i na czym polega badanie chorób wenerycznych. Portal skutecznie zaspokaja ciekawość czytelników, poprzez udostępnianie świeżych informacji i ciekawych porad, jak samodzielnie postawić wstępną diagnozę, zanim ustali to wenerolog. Poprzez stronę można zakupić testy do badania chorób wenerycznych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. badania wizualne
  Energodiagnostyka Sp. z o.o. mieszcząca się w stolicy to firma o zakresie działalności międzynarodowej prowadząca prace badawczo-rozwojowe w diagnostyce głównie technicznej metodami nieinwazyjnymi. Specjalizujemy się w badaniach prowadzonych podczas odbioru, produkcji, kontroli końcowej lub okresowej podczas eksploatacji. Posiadamy swoich przedstawicieli w Warszawie, Gdańsku oraz Katowicach, a zlecenia realizujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0