Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://slimcenter.pl    
Slimcenter porady dietetyka online
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Slimcenter porady dietetyka online - http://slimcenter.pl
ID w katalogu 11053
Tytuł Slimcenter porady dietetyka online
Url http://slimcenter.pl
Opis Poradnie Dietetyczne Slimcenter zostały stworzone z myślą o efektywnej walce z nadwagą! Nasi specjaliści są znani z indywidualnych metod dostosowywania diety, jaka nie wywołuje efektów jo-jo. Troszczymy się o to, aby zagwarantować najwyższą oraz skuteczną jakość usług, nie uszczuplając przy tym portfela klientów. Nasi specjaliści słyną z dużego zaangażowania oraz skutecznych rezultatów. Oferujemy Państwu szereg dodatkowych usług tj. wykonywanie testów oddechowych sprawdzających obecność bakterii helicobacter pylori, indywidualny catering dietetyczny, testy na nietolerancję pokarmową i szereg innych. Nasze poradnie znajdziesz na terenie całej Polski. Więcej na witrynie internetowej.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe leczenie otyłości łódź   doradztwo dietetyczne online   odchudzanie porady dietetyczne   odchudzanie porady dietetyczne
Data Mar 27, 2014
Imię kontaktowe ala
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
1. Opłaty środowiskowe i sprawozdawczość
  Obecnie obowiązujące ustawodawstwo środowiskowe nakłada na podmioty gospodarcze określone obowiązki prawne i finansowe w związku z ich gospodarczym charakterem oddziaływania na środowisko. Serwis tworzy zespół ekspertów proponujących przedsiębiorcom wsparcie w prowadzeniu dokumentacji sprawozdawczej oraz w uregulowaniu należności finansowych takich jak m.in. opłaty środowiskowe. Korzystnym rozwiązaniem jest opcja wysyłania zapytania bezpośrednio ze strony głównej, która zapewnia uzyskanie szybkiej i rzetelnej informacji na temat oferty.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Inwestycje


2. Http://disc.com.pl/
  Doświadczony trener biznesu posiadający obszerną wiedzę merytoryczną i doświadczenie zdobyte w Polsce oraz Stanach Zjednoczonych jest do Państwa dyspozycji. Prowadzę szkolenia i wykłady dla firm, ponadto pracuję zdalnie, prowadzę także stronę internetową disc.com.pl, gdzie dzielę się z internautami moją wiedzą związaną z modelem DISC/TEAMS/VALUES. Jeśli chcesz być dobrym liderem, zależy ci na stworzeniu doskonałego zespołu, interesuje cię zarządzanie sytuacjami kryzysowymi w firmie zapraszam.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. kancelariakp.pl
  W ramach świadczenia pomocy prawnej dla osób fizycznych oferujemy usługi m.in. w zakresie: skuteczna obrona przed roszczeniami  banków i firm windykacyjnych, skuteczna obrona przed nakazami wydanymi w Elektronicznym Postępowaniu Upominawczym tzw. E-sąd, odszkodowania majątkowe i osobowe np. odszkodowania za słupy elektryczne na   działkach,  rurociągi biegnące przez działki, wypadki komunikacyjne, błędy lekarskie  itp.,  dochodzenie wszelkiego rodzaju roszczeń na etapie sądowym, przedsądowym i egzekucyjnym, dochodzenie należności z tzw. „polis posagowych”,odzyskiwanie wpłaconych kaucji mieszkaniowych, pomoc w regulowaniu stanu prawnego nieruchomości na etapie administracyjnym i sądowym, stanu prawnego nieruchomości na etapie administracyjnym i sądowym i wiele innych. Więcej szczegółów na naszej stronie www. Zapraszamy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Szkolenia sprzedażowe
  Strona prezentuje ofertę szkoleń dla handlowców prowadzonych metodologią Dominika Lipińskiego. Dostępne one są zarówno w formie warsztatów (dla grup do ośmiu osób), jak i tzw. coachingu personalnego, czyli spotkań jeden na jeden z trenerem, na którym to można bardzo dokładnie omówić problemy, których dany handlowiec doświadcza – i zaradzić im. Opisywane szkolenia wyróżniają się praktycznym, skoncentrowanym na ćwiczeniach podejściem i nastawieniem na zaspokojenie specyficznych potrzeb danego klienta – są to tak zwane „szkolenia szyte na miarę”.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Księgowość - Katowice
  Zapraszamy do odwiedzenia Mayernolsen.com i zapoznania się z ofertą biura rachunkowego. Załatwianie wszelkich formalności związanych z prowadzeniem firmy jest w naszym kraju niezwykle uciążliwe. Nasze biuro stworzone zostało przy udziale doświadczonych ekspertów, którzy służą Państwu swoimi kwalifikacjami i wiedzą. Biuro rachunkowe Mayer & Olsen mogą Państwo znaleźć w Katowicach przy ulicy Woszczerowicza 25. Jesteśmy zainteresowani ewentualną współpracą z Państwem, dlatego też wszystkich potencjalnych zainteresowanych zachęcamy do kontaktu z nami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0