Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kontraktosh.pl/     Gry szkoleniowe 0.00 z 5 0
Gry szkoleniowe - http://kontraktosh.pl/
ID w katalogu 11212
Tytuł Gry szkoleniowe
Url http://kontraktosh.pl/
Opis Profesjonalne przedsiębiorstwo Kontrakt OSH zatrudnia specjalistów z dziedzin zarządzania, przywództwa, sprzedaży oraz współpracy i rozwiązywania konfliktów. Oprócz szkoleń, opisywana firma zajmuje się tworzeniem i wydawaniem książek oraz filmów o podobnej tematyce. Dzięki nim można polepszyć swoje umiejętności managerskie. Firma prowadzi również dwie szkoły zajmujące się kształceniem trenerów biznesu. Zapraszamy na naszą witrynę gdzie znajdziecie Państwo dokładniejszy opis naszych działań.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe szkolenia otwarte   inspiracja   umiejętności menedżerskie   gry szkoleniowe   szkolenia sprzedażowe
Data Apr 15, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. MAŁA LINGUA kursy języków obcych dla dzieci
  Szkoła Języków Obcych MAŁA LINGUA zajmuje się organizacją i prowadzeniem kursów językowych dla dzieci w wieku 3-12 lat na bazie autorskiej metody nauczania.
Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami - poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działanie, dlatego MAŁA LINGUA realizację swojej metody opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów, która z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię.

W roku 2009 MAŁA LINGUA została wyróżniona Europejskim Znakiem Innowacyjności w zakresie nauczania i uczenia się języków obcych - EUROPEAN LANGUAGE LABEL.

Rodzina Blabbersów pochodzi z Livendell, krainy mieszącej się w świecie nieosiągalnym dla zwykłych śmiertelników, w innym wymiarze.
Pięć postaci Blabbersów znalazło sposób by przemieścić się między wymiarami i dostało się do naszego współczesnego świata, gdzie czeka na nich nowe życie, którego muszą się nauczyć a w nim wiele ciekawych przygód. Zapraszamy do zapoznania się z historiami losów Blabbersów na www.malalingua.com.pl.
Członkowie rodziny Blabbersów są bohaterami programu MAŁA LINGUA.
Ich życie codzienne w nowej rzeczywistości i liczne przygody potraktowane są tu, jako teatr. Uczniowie nasi obserwując Blabbersów w różnych sytuacjach, tym samym uczą się języka wraz z nimi.
Założenie stymulowania zmysłów dziecka znajduje swoje ograniczenia w grupie wiekowej 10-12 lat, kiedy to struktury gramatyczno-leksykalne są już wprowadzane w sposób opisowy.
Dla grupy wiekowej 10-12 lat metoda została więc odpowiednio zmodyfikowana.
Celem metody Mala Lingua jest przygotowanie dzieci do aktywnego komunikowania się w języku obcym już od najmłodszych lat, tzn:
o Rozwinięcie u dzieci umiejętności wypowiedzi pełnymi zdaniami,
o Przygotowanie dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku językowym (tj. za granicą lub spotykając obcokrajowca)
o Ograniczenie procesu zapominania poznanych dotąd zasobów językowych, co w efekcie determinuje mierzalny postęp językowy.
System poziomów w ramach programu Mała Lingua gwarantuje możliwość konsekwentnej kontynuacji nauki aż do osiągnięcia biegłości językowej.

Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kursów egzaminacyjnych dla dzieci: Cambridge Young Learners English Tests (YLE)
Nasze najważniejsze narzędzia w realizacji metody MAŁA LINGUA:

o Autorskie materiały dydaktyczne z linii THE BLABBERS FAN CLUB : Ilustrowany Słownik Blabbersów, Płyta z piosenkami Blabbersów, książeczki w uproszczonej wersji językowej z przygodami Blabbersów, gra dydaktyczna oparta na przygodach Blabbersów, Nowości 2009 Kalendarz Wydarzeń z życia Blabbersów i książeczka z tekstami i ćwiczeniami do piosenek.
Wszystkie materiały można zakupić w Sekretariacie Szkoły!
o PORTFOLIO JĘZYKOWE PASZPORT BLABBERSÓW gratis dla każdego Dziecka, będący
 Zestawieniem zakładanych umiejętności językowych każdego dziecka na każdy semestr nauki w ramach programu MAŁA LINGUA,
 Narzędziem oceny dzieci przez Lektora i samooceny dzieci;
 Narzędziem komunikacji między Lektorem a Rodzicami;
 Świadectwem umiejętności językowych dzieci na ich ścieżce nauki języka obcego;
Zeszytem pracy i zbiorem prac manualnych dziecka na drodze opanowywania języka.
W celu zapewnienia Dzieciom kontaktu z naturalnym środowiskiem językowym dodatkowo do każdego kursu 5 godzin zajęć z Native Speakers gratis.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Business coaching,Life coaching,Szkolenia dla firm
  W ofercie firmy szkoleniowej Unitive Coaching dostępne są sesje business coaching i life coaching, które pomogą rozwiązać Twoje problemy. Skuteczne szkolenia dla firm w zakresie przywództwa, umiejętności interpersonalnych, zarządzania czasem, radzeniem sobie ze stresem. Podstawowe szkolenie Unitive Succes Skills z narzędziami nlp, linii czasu i hipnozy. Prezenterzy mogą skorzystać z treningu wystąpienia publiczne. Nowatorską usługą jest personal branding, gdzie promujemy Twój wizerunek osobisty w mediach.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Szkoła policealna CE7 w mieście Katowice to rozwiązanie dla Ciebie
  Chciałbyś kształcić się w profesjonalnej szkole, gdzie uczą doświadczeni nauczyciele, nauka jest darmowa a zajęcia odbywają się co dwa tygodnie? Takie właśnie są szkoły zgromadzone w Centrum Edukacyjnym Siódemka! Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych uczniów, za naukę nie pobieramy żadnych opłat, kształcimy profesjonalnie na różnych poziomach (u nas ukończysz liceum, szkołę medyczną, zdobędziesz tytuł technika, nauczysz się języka obcego lub ukończyć interesujący Cię kurs zawodowy). Sprawdź nas!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Kurs tańca Łódź
  Szkoła tańca w samym centrum Łodzi. Twórcy łódzkiej sceny Salsy oraz finaliści programu You Can Dance. Szkoła w której uczy się zarówno młodzież jak i dorośli. Specjalizacją szkoły są techniki salsowe, latynoamerykańskie, style współczesne, sceniczne jak i streetowe. Oprócz regularnych kursów szkoła prowadzi Warsztaty ze znanymi tancerzami z Polski i ze świata. Na stronie internetowej można znaleźć opis technik tanecznych oraz porady, jaki kurs wybrać dla siebie. Można również poznać wszystkich instruktorów szkoły, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do rozwoju salsy, czy też hip hopu w Łodzi. Tańcz w wielkim mieście!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. http://mobilne-szkoleniakosmetyka.pl
  Szukają Państwo firmy świadczącej mobilne usługi kosmetyczne? Dobrze zatem trafiliście, ponieważ firma Estetiqa posiada w swojej ofercie m. in. takie zabiegi, jak opalanie natryskowe, makijaż permanentny z korektą, zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i stopy oraz szeroki wybór zabiegów na twarz. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny i gwarantujemy 100%-owy profesjonalizm. Korzystamy wyłącznie z najlepszych kosmetyków. Szczegóły na stronie mobilne-szkoleniakosmetyka.pl.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0