Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.lenax.pl    
Lenax kurs rusztowania
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Lenax kurs rusztowania - http://www.lenax.pl
ID w katalogu 11315
Tytuł Lenax kurs rusztowania
Url http://www.lenax.pl
Opis Wiele kursów i szkoleń, których jesteśmy pomysłodawcami, cieszy się dużą wziętością i pomogło nam zdobyć bezcenne kwalifikacje i poszerzyć dotychczasową wiedzę. Centrum Szkoleniowo-Doradcze Lenax jest wprowadzone do rejestru niepublicznych szkół kształcenia ustawicznego. W naszej jednostce uczą wyłącznie doświadczeni i wykwalifikowani profesorowie, jacy wiedzą, jak sprawnie i skutecznie przekazać nabytą wiedzę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktywnością i wybrania odpowiedniego dla Państwa kursu, na naszej stronie internetowej.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Słowa kluczowe kurs rusztowania   obsługa kadrowa pracowników   kurs koparki   uprawnienia na suwnicę
Data Apr 24, 2014
Imię kontaktowe Jan
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Akademia Inspiracji - Coaching rodzicielski
  Na naszych szkoleniach oferujemy Państwu indywidualne podejście i kompleksowy zestaw propozycji radzenia sobie z różnymi trudnościami życia rodzinnego. Dzięki licznym ćwiczeniom praktycznym każdy Rodzic odnajdzie to, co będzie dla niego najkorzystniejsze w jego indywidualnej sytuacji rodzinnej. Pokazujemy w jaki sposób myślą dzieci i skąd się biorą sytuacje trudne dla rodziców. Tłumaczymy nieoczekiwane reakcje dzieci na różne sytuacje i pokazujemy jak sobie z nimi radzić. Zajęcia odbywają się w małych grupach, więc każdy jest traktowany bardzo indywidualnie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Przedszkola


2. Turystyka i rekreacja, studia podyplomowe
  Wyższa szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa zaprasza na studia podyplomowe dla nauczycieli.Szkoła turystyczna. U nas kształcenie jest stale na bardzo wysokim poziomie. Prowadzimy nabór na studia stacjonarne a także podyplomowe. Studia zawodowe dla audytorów wewnętrznych, prowadzone w oparciu o harmonogram ustalony przez Ministra Finansów i o przepisy wykonawcze w sprawie przeprowadzania audytu wewnętrznego. Najlepsza kadra wykładowców pomoże w osiagnięciu wyższych kwalifikacji. Wyższa Szkoła Organizacji Turystyki i Hotelarstwa - Szansą dla Ciebie. Studia turystyka, studia podyplomowe, zarzadzanie studia. Zapraszamy na studia podyplomowe tuystyka i rekreacja. Nasza szkoła hotelarska edukuje na najwyzszym poziomie. Wyznacznikiem studiów jest tworzenie kadr do prowadzenia baz turystycznych. Mam nadzieję, że studia na naszej Uczelni będą dla Państwa okresem konstruktywnego wysiłku a zdobyte wykształcenie przyczyni się do wprowadzenia w życie Państwa planów. Staramy się modernizować program edukacji, aby był w rzeczy samej współczesny i sprostał obecnym nurtom kształcenia.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. AUTO PARTNER Szkoła Nauki Jazdy
  Posiadamy NAJLEPSZA ZDAWALNOŚC w Skierniewicach!
Specjalizujemy się w szkoleniu kierowców na kategorię A1, A , B i C. Jeżeli oczekujesz fachowego i bezstresowego przygotowania - to świetnie trafiłeś. Najważniejszą misją firmy "Auto Partner" jest świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowych, wygoda i komfort nauki.Statystyka zdawalności świadczy, że profesjonalnie podchodzimy do sprawy, dając zadowolenie naszym klientom.
Organizujemy szkolenia dla ZAWODOWYCH KIEROWCÓW uprawniające do wykonywania przewozów drogowych:
- Szkolenia okresowe
- Kwalifikacje wstępną,
- Kwalifikacje uzupełniającą.
Serdecznie zapraszamy!
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Integracyjne Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe
  Firma prowadzi szkolenia i kursy w zakresie komunikacji w biznesie oraz w sektorze społecznym. Oferowane przez firmę warsztaty skierowane są zarówno do firm, jak i do osób prywatnych pragnących podnieść swoje umiejętności komunikacyjne oraz zgłębić sztukę negocjacji. Ponadto ICES dysponuje elegancką i komfortową salą konferencyjną umożliwiającą organizację prestiżowych konferencji, wystawnych bankietów oraz seminariów.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


5. Albatros SPA & SKI - wczasy, konferencje, szkolenie nad morzem
  Wybierają Państwo hotel nad morzem na szkolenie lub konferencję? A może poszukują ciekawej lokalizacji na wczasy z dziećmi? Albatros SPA & SKI Jarosławiec to idealne połączenie hotelu rodzinnego z ośrodkiem konferencyjnym. Pobyt Gości uprzyjemniają takie atrakcje hotelowe, jak baseny letnie, stok narciarski pod dachem, centrum SPA. Wypoczynek z dziećmi nad morzem wzbogacają liczne animacje. Komfortowe warunki pracy uczestnikom szkoleń, seminariów i konferencji zapewnia klimatyzowana sala konferencyjna z multimediami. Po zakończeniu oficjalnej części spotkania klienci biznesowi mogą skorzystać z jednego z pakietów integracyjnych. Jarosławiec i jego nadmorska okolica podsuwa wiele pomysłów na aktywne spędzanie czasu (jazda konna, sporty wodne, rejsy wędkarskie).
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Podróże i wypoczynek > Wypoczynek w Polsce
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0