Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://firma-arcus.pl    
Arcus, Szkoła matematyki 2plus2 w Jeleniej Górze
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Arcus, Szkoła matematyki 2plus2 w Jeleniej Górze - http://firma-arcus.pl
ID w katalogu 11348
Tytuł Arcus, Szkoła matematyki 2plus2 w Jeleniej Górze
Url http://firma-arcus.pl
Opis Firma Arcus zajmuje się analizami statystycznymi dla firm i osób prywatnych. Wykonuje obliczenia statystyczne wszelkiego typu, analizy danych, opracowywanie badań ankietowych.
Firma prowadzi także Szkołę Matematyki 2plus2 w Jeleniej Górze. Szkoła przygotowuje uczniów do egzaminów, testów, sprawdzianów utrwalając i uzupełniając przerabiany materiał. Dodatkowo zaprasza prymusów chcących poszerzyć posiadaną wiedzę z matematyki. Zajęcia prowadzone są na zasadzie korepetycji, łączą przystępną cenę z indywidualnym podejściem do ucznia.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Gimnazja
Słowa kluczowe szkoła matematyki 2plus2 jelenia góra   szkoła matematyki jelenia góra   korepetycje z matematyki jelenia góra   kursy z matematyki jelenia góra   2plus2 jelenia góra   matematyka jelenia góra   analiza danych   analizy statystyczne   obliczenia statystyczne   ba
Data Apr 29, 2014
Imię kontaktowe Mirosława
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Uwodzenie
  Firma Intercube zajmuje się tworzeniem programów do nauki manipulacji drugą osobą, wywierania wpływu a także technik zapamiętywania. Bardzo modnym kursem jest uwodzenie kobiet, stworzonym na podstawie szczegółowej analizy ich zachowań i gestów. Zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Jazdy doszkalające Warszawa qmobil
  Ośrodek Szkolenia Kierowców Q-Mobil prowadzi kursy na prawo jazdy i jazdy doszkalające Warszawa z dojazdem do klienta. Prowadzona przez naszych instruktorów nauka jazdy, odbywa się na samochodach szkoleniowych takich jak na egzaminie państwowym na prawo jazdy. Jeździmy głównie trasami egzaminacyjnymi w rejonach Wojewódzkich Ośrodków Ruchu Drogowego przy ulicach Radarowa, Odlewnicza, Powstańców Ślaskich. Swoją ofertę kierujemy nie tylko do osób posiadających duże predyspozycje w osiąganiu umiejętności manualnych, ale także do tych osób, którym wydaje się , że osiągniecie umiejętności pozwalających na bezpieczne poruszanie się samochodem w ruchu drogowym, jest sztuką przekraczającą ich możliwości. Szczególnie polecamy się osobom starszym i zapraszamy je na kursy dla seniorów. Nasi instruktorzy nauki jazdy z dużą dozą cierpliwości wprowadzą Cię w świat motoryzacji, zaufaj doświadczeniu i profesjonalizmowi naszych pracowników. Jeżeli Nauka jazdy w Warszawie to tylko w Ośrodku Szkolenia Kierowców Q-Mobil. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą szkoleniową naszej firmy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


3. jazdy doszkalające warszawa
  Przekonaj się jak łatwo i bezstresowo można opanować umiejętności prowadzenia pojazdu.
Nauczymy Cię prawidłowo i bezpiecznie poruszać się w ruchu drogowym.
Prowadzone przez nas zajęcia cieszą się nieskazitelną opinią.
Mamy nadzieję, że po współpracy z nami i Ty również podzielisz zdanie naszych zadowolonych kursantów.
Uczymy na samochodach TOYOTA YARIS 1.33 VVT-i dual z 6-biegową skrzynią. Nauczymy Cię jeździć! Będziesz kierowcą! Zapraszamy na jazdy doszkalające trasami WORD na bemowie, bródnie i okęciu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


4. Zajęcia ekologiczne dla dzieci
  Centrum Działań Ekologicznych KONAR zajmuje się prowadzeniem warsztatów ekologiczno-przyrodniczych, szkoleń w zakresie ochrony środowiska.
Nasza usługa polega na przeprowadzeniu warsztatów szkoleniowych w zakresie propagowania wiedzy ekologicznej. Cechuje ją przekazanie wiedzy merytorycznej
i wartości wychowawczych. Składa się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych.
Efektem szkolenia jest zdobycie przez jego uczestników wiedzy z zakresu ochrony środowiska oraz kształtowanie postaw proekologicznych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Kompatybilność elektromagnetyczna emc
  Powstaliśmy znaczny czas temu. Jesteśmy renomowaną i niezależną firmą, która działa w obrębie kompatybilności elektromagnetycznej. Oferujemy szkolenia EMC, konsultacje EMC, usługi EMC. Wszystkich klientów traktujemy z należytą uwagą i szacunkiem. Każde zadanie wykonujemy solidnie i odpowiedzialnie. Doradzamy, podpowiadamy i szkolimy. Znamy się na swojej branży, a w dziedzinie kompatybilności elektromagnetycznej, poprzez lata pracy, zdobyliśmy ogromną wiedzę.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0