Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.instytut.pl     Białe zęby 0.00 z 5 0
Białe zęby - http://www.instytut.pl
ID w katalogu 11371
Tytuł Białe zęby
Url http://www.instytut.pl
Opis Chciałbyś dowiedzieć się szybko i bezproblemowo wielu informacji o tym, jakie są najczęstsze problemy jamy ustnej, zwłaszcza zębów, a także sposoby ich leczenia i zapobiegania? W takim wypadku koniecznie powinieneś zdecydować się już teraz na odwiedzenie strony internetowej Instytutu Blend-a-med i Oral-B. Jest to miejsce tworzone przez ekspertów w dziedzinie stomatologii, gdzie znajdziesz najważniejsze informacje i porady. Zapraszamy na naszą stronę internetową.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Słowa kluczowe pasta wybielająca zęby   białe zęby   higiena jamy ustnej   zdrowy uśmiech   mycie zębów
Data May 6, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
1. Zabawy fundamentalne
  „Zabawy fundaMentalne" to program wspomagania rozwoju dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Program adresowany jest do rodziców i opiekunów, którzy chcą współpracować
z dzieckiem w celu osiągnięcia jego harmonijnego i wszechstronnego rozwoju.

Rodzice znajdą w programie:

* podstawowe informacje o rozwoju dziecka,
* radosną zabawę i bliski kontakt z dzieckiem,
* inspirację i motywację do wspierania dziecka,
* pewność, że dziecko rozwija się wszechstronnie.

Pedagodzy znajdą w programie ponadto:

* kompletne narzędzie dydaktyczne,
* setki scenariuszy zabaw,
* pomoc w ustalaniu celów edukacyjnych.

Program „Zabawy fundaMentalne” to:

* Przewodnik teoretyczny „Zabawa jest nauką”,
* Książeczki z zabawami,
* CD z materiałami pomocniczymi.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


2. Baza wiedzy i informacji
  Strona powstała ponieważ jest potrzeba rozwoju Polskiego internetu. Witryna pierwszyportal.pl jest bazą wiedzy na każdy temat. Można znaleźć na niej informacje na temat ekonomi przedsiębiorstw, finansów publicznych, wszystko co jest związane z finansami i bankowością. Oprócz tego znajdziesz informacje na temat zachowań społecznych, między innymi socjologi, psychologi w tym psychologi fantazji, psychologi pracy, psychologi muzyki. Posiadamy dość duży dział z przepisami kulinarnymi w tym przepisy na marynaty, przepisy na marynowane mięso i marynowane grzyby. Innym dość obszernym działem jest historia, a w niej historia państwa wielkomorawskiego, historia wynalezienia penicyliny przez Fleminga, historia wynalezienia samolotu, historie wynalezienia poszczególnych marek samochodów wraz z ich opisami i danymi technicznymi. Historia działań wojennych w czasie drugiej wojny światowej, w tym działania związane z pancernikami (np. King George V). Na naszej stronie są jedyne w Polskim internecie informacje jak się produkuje wkłady parafinowe, lampiony zniczowe i znicze. Można poczytać o ekskomunice w kościele katolickim, biotechnice i biotechnologi w życiu codziennym, biofeedbacku jako nowatorskiej metodzie leczenia problemów psychicznych za pomocą gier komputerowych, szkodnikach roślin i naturalnych metodach zwalczania szkodników roślin. Sporo artykułów jest na temat zwierząt, ptaków żyjących dziko wraz z ich opisami i ptaków hodowlanych jak kanarki, nimfy, kakadu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wiedzy serwisu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Hobby i rozrywka > Zwierzęta


3. Kartki elektroniczne - e-kartki.online
  Tradycyjne kartki pocztowe odchodzą raczej w zapomnienie i są takim elementem, z którym rzadko się spotykamy, szczególnie młodzi ludzi unikają ich wysyłania. Jednak nadal można postarać się o to, by kartki na święta wyslać, ale w unowocześnionej formie przez internet. Proponujemy na naszej stronie e-kartki na różne okazje, jesteśmy przekonani, że znajdziecie tutaj cos interesującego na każdą okazję. Wysłanie takiej kartki jest proste, szybkie, wygodne, nie wymaga poświęcania dużej ilości czasu jak przy wizycie na poczcie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


4. Porady lekarzy przez internet
  Zadbaj o własne zdrowie wraz z serwisem medycznym eDoktor24.pl. Głównym celem podczas projektowania tej platformy było uproszczenie wszystkim pacjentom dostępu do najlepszych specjalistów i skrócenie im drogi do gabinetu lekarskiego. Dzięki stronie eDoktor24.pl w jednym miejscu znajdziesz najlepszych specjalistów z wielu dziedzin medycyny i skonsultujesz swoje dolegliwości opis i zalecenia dostaniesz w ciągu 48 godzin. Od tradycyjnej wizyty różnimy się tym, że nasi Pacjenci nie muszą stać w kolejkach i tracić cennego czasu i zdrowia.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Nauka angielskiego
  Celem bloga jest dostarczanie informacji i opinii na temat procesu nauki i nauczania języka angielskiego oraz publikacja artykułów związanych z konkretnymi zagadnieniami tego języka. W blogu znajdą się informacje o różnorodnych aspektach nauki angielskiego, a także wskazówki przydatne dla maturzystów oraz osób przygotowujących się do egzaminów i certyfikatów. Oprócz przekazywania wiedzy pragnę także poruszać na łamach bloga dyskusje na temat poziomu nauczania angielskiego w szkołach oraz alternatywnych metod nauki angielskiego, w tym nauki przez internet i przy użyciu programów komputerowych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0