Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.brainstorm.biz.pl    
Brainstorm.biz.pl
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Brainstorm.biz.pl - http://www.brainstorm.biz.pl
ID w katalogu 11374
Tytuł Brainstorm.biz.pl
Url http://www.brainstorm.biz.pl
Opis Brainstorm.biz.pl pomaga klientom we wprowadzaniu nowoczesnych metod managementu a także w pomocy poprawie wydajności operowania departamentów logistyki, sprzedaży, obsługi klienta i innych. Wszystkie nasze rozwiązania są tworzone odrębnie i od początku, co sprawia, że są właściwie dopasowane do sytuacji danego zakładu i do jego sposobności. Nasza kooperacja z krakowskim Uniwersytetem Ekonomicznym umożliwia pozyskiwanie wykwalifikowanych pracowników bezpośrednio po studiach.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Słowa kluczowe firmy szkoleniowe   szkolenia   brain storm   szkolenia menadżerskie
Data May 6, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Kurs trenera personalnego - ams.edu.pl
  Nasza oferta to szkolenia sportowe i kursy trenerskie. Akademia Mistrzostwa Sportowego istnieje od 2011 roku. Stale doskonalimy ofertę. Na chwilę obecną posiadamy ponad 40 propozycji kursów i szkoleń. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy zespołem sportowców i często mistrzów w danej dyscyplinie. Uczestnikom szkoleń zapewniamy indywidualne podejście i wsparcie. W ofercie kurs na trenera personalnego, instruktora fitness, instruktora narciarstwa, dietetyka, instruktora tańca. Zapraszamy.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


2. Grupa TeleTrade
  TeleTrade tworzy zespół doświadczonych ludzi, którzy doskonale znają rynek, a także pomagają w zdobywaniu wiedzy. Pomoc klientom niosą w dniach roboczych przez dwadzieścia cztery godziny. TeleTrade jest firmą działającą na rynku światowym i swoją działalność prowadzi od 1994 roku. Dysponuje bogatym doświadczeniem, które jest wsparciem dla klientów zajmujących się handlem na Forex i CFD. Ma swoje biura w 22 krajach. Realizuje szkolenia w biurach i online, a także przeprowadza badania rynku.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia


3. Nauka Jazdy STRADA Szczecin
  Jeśli czekacie Państwo z wyrobieniem prawo jazdy na ostatnią chwilę, np. aż przyszły szef powie Wam, że prawo jazdy jest potrzebne lub też uznacie, że teraz stać Was na auto ale najpierw chcecie wyrobić "prawko" - nie zwlekałabym.Po pierwsze dlatego, że szef może wcale nie zechcieć czekać aż owo prawko sobie wyrobicie i weźmie na Wasze miejsce kogoś innego. A wszyscy wiemy, jak jest w naszym kraju trudno o dobrą pracę i że bezrobocie mamy nadal - bez względu na to, co mówią nam ludzie rządzący Polską dość wysokie. Druga sprawa to to, że od stycznia na szkoły nauki jazdy w Polsce zostanie nałożony haracz w postaci VAT w wysokości 22% co spowoduje lawinowe podnoszenie cen przez OSK więc jeżeli ktoś chce zrobić prawo jazdy w starej cenie powinien zrobić to teraz. Myślę że wybierzecie właściwą w Szczecinie na to aby rozpocząć kurs i otrzymać swoje wymarzone prawo jazdy i rozpocząć przygodę na drogach. Jeszcze do końca Grudnia 2009 roku w wybranych ośrodkach nauki jazdy prawo jazdy w starej cenie.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


4. Zajęcia ekologiczne dla dzieci
  Centrum Działań Ekologicznych KONAR zajmuje się prowadzeniem warsztatów ekologiczno-przyrodniczych, szkoleń w zakresie ochrony środowiska.
Nasza usługa polega na przeprowadzeniu warsztatów szkoleniowych w zakresie propagowania wiedzy ekologicznej. Cechuje ją przekazanie wiedzy merytorycznej
i wartości wychowawczych. Składa się z części teoretycznej oraz ćwiczeń praktycznych.
Efektem szkolenia jest zdobycie przez jego uczestników wiedzy z zakresu ochrony środowiska oraz kształtowanie postaw proekologicznych.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony


5. Szkolenie z pierwszej pomocy
  Firma STAY & PLAY organizuje szkolenia z pierwszej pomocy. Oferta firmy skierowana jest do firm, instytucji, organizacji, szkół nauki jazdy. Pierwszej pomocy nauczają ratownicy medyczni, doświadczeni trenerzy, instruktorzy Polskiej Rady Resuscytacji.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0