Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.liftingtwarzy.pl     masaż twarzy - Fontaine 0.00 z 5 0
masaż twarzy - Fontaine - http://www.liftingtwarzy.pl
ID w katalogu 114
Tytuł masaż twarzy - Fontaine
Url http://www.liftingtwarzy.pl
Opis Gabinet odnowy biologicznej Fontaine zaprasza na masaż twarzy. 10 lat mniej bez operacji plastycznej. Niemożliwe? Zapraszamy!
Grupa w katalogu Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe masaż twarzy   zabiegi odmłodzające warszawa
Data Feb 13, 2008
Imię kontaktowe artus.b
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
1. Ortopeda we Wrocławiu
  Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL specjalizuje się w niesieniu pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Wciąż podnosi kwalifikacje personelu medycznego, a to dla zwiększenia jakości oferowanych usług. Do tego misją centrum jest również upowszechnianie profilaktyki prozdrowotnej. Koszty za leczenie poszkodowanego pokrywa ubezpieczyciel sprawcy wypadku. Dzięki temu pacjent nie musi za nic płacić. Centrum zapewnia więc darmowe wizyty u lekarzy i rehabilitację.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


2. Salon Perfect Look - salon kosmetyczny i fryzjerski
  Polecany salon kosmetyczny w Grudziądzu, oferujący zabiegi na ciało,
twarz, nogi, stopy, takie jak: Lash Perfect, sauna Infrared, kąpiel
ozonowa z algami, zabiegi guam, zabiegi firmy clarena i bielenda,
depilacja, medycyna estetyczna, laser, manicure, pedicure, makijaż
permanentny, tatuaż i wiele innych!
Usługi fryzjerskie: koloryzacja, trwała, pasemka, balayage, strzyżenie,
modelowanie, loki i wiele innych!
Przebarwienia – usuwa przebarwienia hormonalne, potrądzikowe, plamy „wątrobowe”, piegi (twarz, dłonie, dekolt i inne).
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. NZOZ CENTRUM MEDYCYNY PRACY wstępne badania do pracy - Bielsko Biała
  W Bielsku-Białej znajduje się siedziba Centrum Medycyny Pracy. Rozpoczęliśmy naszą działalność w 2000 roku i ciągle prowadzimy ją do dzisiaj. Zajmujemy się badaniami profilaktycznymi pracowników rozmaitych branż, w tym zawodów szkodliwych. Rozpoczęliśmy współpracę z wieloma osobami i przedsiębiorstwami o różnym profilu działalności, dla jakich świadczymy nasze usługi. Przeprowadzamy badania kierowców wszelkich kategorii i badamy kandydatów na kierowców. Zatrudnieni przez nas lekarze medycyny pracy przeprowadzają wywiady zdrowotne i zawodowe, a dodatkowo orzekają o wskazaniach bądź przeciwwskazaniach do pracy na danym stanowisku. Dowiedz się więcej na witrynie www.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna


4. Domowa apteka sklep internetowy
  Jeśli masz nadciśnienie to zawsze słyszysz od lekarza,że będziesz musiał brac leki do końca życia.To jednak nieprawda.Medycyna naturalna przez tysiące lat stosowała zioła na różne choroby i dolegliwości.Od ponad 3000 lat czosnek stosowano w Egipcie,Babilonii,Grecji czy w Italii.Na podstawie wielu badań dokonywanych w ostatnich latach wiadomo,że zamiast leków doskonale sprawuje się w powrocie do zdrowia.Działa na obniżenie ciśnienia krwi podobnie jak najnowszej generacji leki hypotensyjne,zwane brokerami konwertazy angiotensywnej,w leczeniu po zawale,rozpuszcza złogi blokujące przepływ krwi w tętnicach.Poprawia przepływ krwi i funkcjonowanie mięśnia sercowego,przeciwdziała zwapnieniu tętnic i wzrostowi stężenia tłuszczów
we krwi.Zapobiega procesom przedwczesnego starzenia a przede wszystkim naczyń krwionośnych.Tak szerokie działanie czosnku na układ sercowo-naczyniowy sprawia,że czosnek nadaje się do podstawowego leczenia a tym samym usuwania wysokiego ciśnienia i jego następstw.Działa wspomagająco na infekcje zakaźne przy przeziębieniu,zakażeniach,kaszlu,bólach dardła, zapaleniu migdałków,krtani,
dziąseł.W zatruciach przewodu pokarmowego,nieżycie jelit,żołądka, w
zapaleniu okrężnicy,przeciw robakom.Oczyszcza układ oddechowy,skórę,leczy zakażenia ropne,rany,czyraki,gronkowiec.
Odmładza mózg i polepsza jego pracę.Jego intensywny smak wielu zniechęca do zażywania więc proponuję jego odmianę w postaci kapsułek zawierających dodatkowo pietruszkę i dzięki temu nie czuć go, zyskuje jeszcze właściwości wzmacniające działając moczopędnie i antyseptycznie na układ moczowy,pobudza pracę nerek przy kamicy nerkowej,nieżycie dróg moczowych, w infekcjach zapalenia pęcherza moczowego.Hamuje rozwój guzów nowotworowych żołądka i jelita grubego,hamuje rozwój nowotworów we wszystkich tkankach także sutka i wątroby. Garlic Caps bo o nim mowa zawiera skoncentrowany olejek czosnku chińskiego,który swoją moc działania wielokrotnie przewyższa uprawiany w naszym klimacie.Zawiera ponad 200 różnych biologicznych aktywnych substancji m.in.ajoen i allicyna mają postać lotną i znajdują się jedynie w świeżo zerwanych ząbkach czosnku maksymalnie do 3 tygodni po zbiorze.W kapsułkach Garlic Caps znajduje się skoncentrowana ilość składników.I wierz lekarzom,że musisz brać leki na nadciśnienie,mnie pomógł Garlic Caps i od kilku lat nie biorę leki tylko czosnek w kapsułkach i to nie zawsze,tylko w okresie jesienno-zimowym,gdy szaleje grypa i przeziębienia.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Regiony , miasta > Śląskie


5. Serwis medyczny Zdrowiedlawszystkich.pl
  Pacjentom oddajemy do dyspozycji portal z wyjątkowo szeroką bazę, ponad 15 000 placówek medycznych, z danymi teleadresowymi, zakresem świadczonych usług medycznych i profilaktycznych. W znalezieniu pożądanych informacji wspiera nas kompletny system wyszukiwania. Decyzję o wyborze placówki możemy podjąć min. na podstawie certyfikatu Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, którym może pochwalić się szpital czy przychodnia, ale także komforcie pobytu, doświadczonym personelu lekarskim, pielęgniarskim, bardzo dobrej lokalizacji, godzinach otwarcia lub opiniach pacjentów. Placówki medyczne w portalu 'ZdrowiedlaWszystkich.pl' dysponują efektywną formą przekazu informacji poprzez coraz bardziej popularny kanał informacyjny - Internet. Decyzja co do zawartości merytorycznej prezentacji, tj. zamieszczenia tekstów, galerii zdjęć, informacji o personelu pozostaje w gestii dyrekcji placówki. Zespół 'ZdrowiedlaWszystkich.pl' opracował i zaproponował dla każdej placówki listę usług zdrowotnych, leczonych schorzeń, specjalizacji medycznych. Ten obszar danych poza przekazem pakietu informacji, ułatwia pacjentowi odnalezienie placówki, która wykonuje np. szczególny zabieg, w akceptowalnej cenie/zakresie ubezpieczenia, w wybranym przez pacjenta województwie, powiecie, mieście. Poprzez portal internetowy 'ZdrowiedlaWszystkich.pl' przekazujemy informacje o dostępie do podstawowych i specjalistycznych świadczeń zdrowotnych oraz usług w innych obszarach zdrowia publicznego w Polsce. Jednocześnie, w ramach publicznej debaty, poddajemy subiektywnej ocenie pacjentów obszar jakości świadczonych usług zdrowotnych w poszczególnych placówkach. Jakość działań placówek medycznych poparta jest informacją o uzyskaniu certyfikatu instytucji akredytującej w obszarze medycznym.
Katalog:   Zdrowie i medycyna > Medycyna naturalna
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0