Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.malgorzatazawada.pl/     Radna Małgorzata Zawada aprobuje współpracę międzynarodową. 0.00 z 5 0
Radna Małgorzata Zawada aprobuje współpracę międzynarodową. - http://www.malgorzatazawada.pl/
ID w katalogu 11419
Tytuł Radna Małgorzata Zawada aprobuje współpracę międzynarodową.
Url http://www.malgorzatazawada.pl/
Opis Aktywna działalność radnej Małgorzaty Zawady związana z rozwojem kultury i oświaty we Wrocławiu jest najlepszym przykładem na to, że odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku to gwarancja sukcesów i korzyści dla miasta. Dzięki Pani Małgorzacie dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje talenty i pasje, aktywnie spędzać czas na zmodernizowanych placach zabaw, odbywać treningi sportowe na dobrze wyposażonych salach gimnastycznych. Dorośli i starsi mogą cieszyć się pięknem zadbanych, malowniczych skwerów.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Słowa kluczowe radna zawada   małgorzata zawada   radna małgorzata zawada   radna zawada wrocław
Data May 16, 2014
Imię kontaktowe Michal
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Kancelaria radcy prawnego G&K w Krakowie - kancelaria-gk.pl
  GK to Kancelaria Radców Prawnych, która znajduje się w Krakowie. Oferowane doradztwo prawne obejmuje świadczenie pomocy prawnej zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów uczestniczących w profesjonalnym obrocie gospodarczym. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług prawniczych oraz pełną rzetelność i dyskrecję. U nas można liczyć na usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, opiekuńczego i rodzinnego, administracyjnego, prawa pracy. Dowiedz się więcej na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. Prawnik zaprasza na porady prawne
  W ramach stałej umowy na obsługę prawną dla osób fizycznych lub firm z dzielnic Wola i Ochota prawnik świadczy usługi prawne z zakresu wyznaczonych przez Klienta gałęzi prawa. W zamian za cykliczną, niezmienną opłatę Klient z dzielnicy Ochota lub Wola uzyskuje bez dodatkowych opłat wybrany przez siebie pakiet usług o charakterze prawnym. Z usług tych za pośrednictwem radcy prawnego może korzystać w dogodnym dla siebie momencie. Abonament prawny oraz doradztwo prawne które zapewnia prawnik dostępne są dla Klienta zawsze kiedy go potrzebuje bez pobierania od Klienta dodatkowych opłat. Cykliczna i stała opłata jest znacząco niższa od opłaty pobieranej przy świadczeniu przez radcę prawnego każdej usługi prawnej z osobna w ramach zwykłej pomocy prawnej. Żaden z naszych prawników nie pobiera opłat rejestracyjnych związanych z zawarciem umowy. Zachęcamy do korzystania z pomocy prawnej oraz księgowej również Klientów z innych dzielnic niż Wola czy Ochota.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Kancelaria Adwokacka Aberlinus
  Kancelaria Adwokacka Macieja Łukaszewicza i Marty Orlikowskiej specjalizuje się w szczególności w prawie odszkodowań i zapewnia swoim klientom dostęp do fachowych porad prawych oraz pomocy na każdym etapie ubiegania się o odszkodowania. Oferta skierowana jest głównie do klientów z Polski oraz Niemiec. Dodatkowo zakres usług włącza prawo cywilne, karne, spadkowe, celne, podatkowe, upadłościowe. Zapraszamy do wejścia na stronę kancelarii i zapoznania się z je ofertą!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria prawna zamówienia publiczne - Warszawa
  Kancelaria prawna Warszawa oferuje pełną obsługę prawną w obszarze Prawa Zamówień Publicznych. Świadczy usługi w takich dziedzinach jak odwołania do KIO, przygotowanie i prowadzenie postępowań, przetargi. Kancelaria przetargi specjalizuje się w zakresie zamówień publicznych. Jej klienci mogą liczyć na kompleksowe doradztwo na terenie Warszawy oraz całego kraju. Oddział kancelarii mieści się w Warszawie przy ulicy Grzybowska 4/2. Więcej informacji znajduje się na stronie firmowej kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Kancelaria Radcy Prawnego Agaty Maksjan
  Kompleksowa obsługa prawna przedsiębiorców i klientów indywidualnych
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Biznes
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0