Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.neurogra.pl/    
Neurogra.pl - treningi mózgu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Neurogra.pl - treningi mózgu - http://www.neurogra.pl/
ID w katalogu 11432
Tytuł Neurogra.pl - treningi mózgu
Url http://www.neurogra.pl/
Opis W serwisie Neurogra.pl znajdziesz gry online, dzięki którym następuje poprawa pamięci, a także treningi poprawiające koncentracje i inne ćwiczenia dla mózgu. Chcesz wiedzieć jak szybko się uczyć i jak szybko poprawić pamięć, spróbuj treningów na naszym serwisie.Treningi pamięci to doskonały sposób na fitness dla mózgu. Oferujemy ćwiczenia logiki i szybkości dla każdego. Wejdź na serwis Neurogra.pl i trenuj swój mózg grając w gry online a będziesz miał bystry umysł. Doskonała pamięć, koncentracja i logiczne myślenie to podstawa sukcesu zawodowego.
Grupa w katalogu Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Gimnazja
Słowa kluczowe ćwiczenia mózgu   ćwiczenia na pamięć i koncentrację   ćwiczenia pamięci   ćwiczenie pamięci   jak ćwiczyć pamięć   jak trenować pamięć   logiczne myslenie   nauka szybkiego zapamiętywania   pamięć ćwiczenia
Data May 16, 2014
Imię kontaktowe joanna
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
1. Snatch kursy niemieckiego - Legnica
  Szkoła Języków Obcych Snatch jest członkiem międzynarodowej organizacji ETS zajmującej się testowaniem i jako jedna z niewielu szkół w Legnicy uzyskała akredytację na wykonywanie egzaminów certyfikatowych z grupy TOEIC z języka angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego. Szkoła zatrudnia doświadczonych nauczycieli i wykładowców, jacy specjalizują się w nauczaniu języków obcych dedykowanych dla dzieci, młodzieży, a także osób dojrzałych. Szkoła Języków Obcych Snatch korzysta z podręczników Oxford University Press i kooperuje w zakresie doradztwa metodycznego. Zapraszamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty na witrynie WWW.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Szkoła rysunku
  Szkoła odręcznego rysunku architektonicznego Verso w Częstochowie prowadzi kompleksowe kursy przygotowawcze do egzaminów na studia architektura. Gwarancja skucesu.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Kultura i sztuka > Malarstwo


3. Instruktor Nauki Jazdy Kielce - kurs na prawo jazdy, jazdy doszkalające - Szkoła Jazdy Centrum66.pl
  Instruktor nauki jazdy uczący w bezstresowej atmosferze. Nie krzyczę, nie biję, nie pluję, nie gryzę, nie molestuję. Nie obawiaj się, jestem kulturalnym człowiekiem i w profesjonalny sposób przygotuję Cię do egzaminu w WORD Kielce. Do dyspozycji Nissan Micra taki jak na egzaminie państwowym. W gorące dni klimatyzacja. Jazdy trawją 60 minut bez ucinania. Oferuję: jazdy dodatkowe doszkalające, kurs doszkalający, a także pełny 30 godzinny kurs na prawo jazdy kat. B. Zapraszam.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Regiony , miasta > Świętokrzyskie


4. Prawo jazdy w Warszawie - OSK Aurinko
  W stolicy funkcjonuje wiele szkół jazdy, które reklamują się jako profesjonalne i przyjazne kursantom. Często jednak okazuje się to nieprawdą. Nauka jazdy Warszawa to duży rynek i znajdują się na nim także firmy nierzetelne. Dlatego przed pojęciem decyzji warto przeczytać opinie o danej szkole lub porozmawiać z osobami, które uczestniczyły w kursie. Zdobycie uprawnienia o nazwie prawo jazdy Warszawa to nie wszystko. Aby bezpiecznie i komfortowo poruszać się po drogach niezbędne okazują się nabyte umiejętności, które nie zawsze znajdują odzwierciedlenie w samym zdaniu egzaminu. OSK Aurinko przygotowuje kursantów nie tylko do bezproblemowego zdania egzaminu i zdobycia formalnych uprawnień, ale przede wszystkim dba, aby każdy posiadł odpowiednie umiejętności do kierowania autem.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Motoryzacja > Usługi


5. Pisanie prac po angielsku
  Piszesz pracę licencjacką lub magisterską i nie wiesz od czego zacząć? Właśnie z myślą o takich osobach i sytuacjach powstała nasza witryna. Zawartość strony prezentuje szereg informacji i wskazówek dotyczących procesu przygotowania jak i samego pisania prac po angielsku. Poruszone kwestie dotyczą wyboru seminarium, tematu pracy, sporządzania planu, pisania poszczególnych komponentów oraz wielu innych aspektów. Nasze doświadczenie i wiedza mogą służyć właśnie w Twojej sprawie. Zapraszamy do odwiedzenia witryny.
Katalog:   Nauka i Edukacja > Kursy , szkolenia
Nauka i Edukacja > Pozostałe strony
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0