Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.kancelaria-krakow.com    
Prawo cywilne
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Prawo cywilne - http://www.kancelaria-krakow.com
ID w katalogu 11438
Tytuł Prawo cywilne
Url http://www.kancelaria-krakow.com
Opis Kancelaria prawna prowadzona przez doświadczonego adwokata, od wielu lat specjalizującego się w prawie rodzinnym. Kancelaria jest przygotowana do prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego, ale w szczególności zajmuje się rozwodami, separacjami, przyznawaniem alimentów, praw rodzicielskich oraz rozdziałem majątku. Prowadzi również sprawy związane z dziedziczeniem spadków, a także konflikty między osobami fizycznymi a ubezpieczycielami. Zapraszamy na www.kancelaria-krakow.com
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe ustalenia władzy rodzicielskiej   prawo cywilne   prawo rodzinne   mediacje małżeńskie   adwokat
Data May 19, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Adwokat w Sopocie
  Prowadzona przez adwokat Beatę Zawadzką Kowalczyk kancelaria adwokacka mieści się w Tczewie. Specjalizuje się we wszystkich rodzajach prawa., w tym w prawie gospodarczym i rodzinnym, dlatego z usługi kancelarii z powodzeniem mogą korzystać osoby prywatne i firmy. Dodatkowo, poza poradami prawnymi możliwe jest skorzystanie z prowadzenia rozpraw sądowych i reprezentowania klienta w sprawach urzędowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


2. J.PANEK, A,M. ZDANOWICZ adwokaci - Kancelaria Adwokacka w Gliwicach
  Prawo administracyjne, karne, cywilne, tak gospodarcze i handlowe to obszary działalności kancelarii adwokackiej z Gliwic. Nasi adwokaci udzielają porad prawnych też w sporach na tle naruszenia praw autorskich lub dóbr osobistych czy majątkowych, w sprawach o zniesławienie, odszkodowania i zadośćuczynienie. Prowadzimy sprawy w sądach rodzinnych, w przypadkach ustalania ojcostwa oraz opieki nad dziećmi, przydzielania alimentów, podziałach majątku małżeńskiego, a także przy rozwodach i w razie separacji. Zapewniamy obronę w trakcie procesów sądowych zarówno w temacie przestępczości pospolitej jak i gospodarczej. Szczegóły na stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Radca prawny w Szczecinie
  Kwestie prawne często bywają kluczem do rozwiązania problemów lub kluczową wskazówką przy pospisywaniu umów lub znajomości swoich praw. Jeśli nie posiadamy takie wiedzy, można skorzystać z usług prawnych doświadczonych profesjonalistów. Radca Prawny W Szczecinie Joanna Prochownik oferuje pełną gamę usług prawnych obejmujących konsultacje i porady prawne z prawa cywilnego, rodzinnego, handlowego, gospodarczego i administracyjnego. Kompleksowa pomoc prawna na najwyższym poziomie. Dla instytucji, osób prywatnych i firm.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


4. Doradztwo prawne Wrocław - zanim-podpiszesz.biz.pl
  Na każdym kroku w dzisiejszych czasach zawieramy różnego rodzaju umowy umowy dotyczące pracy, najmu, kupna-sprzedaży, umowy handlowe i wiele innych. Często musimy stworzyć je sami, często podpisujemy opracowane przez drugą stronę umowy. Niezależnie od tego jaką mamy rolę warto mieć podstawową wiedzę dotyczącą umów różnego typu, tak aby uniknąć przykrych konsekwencji wynikających z braku właściwych zapisów lub obecnością tych, które są dla nas niekorzystne.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Porady prawne, Adwokat Łódź
  Adwokat Piotr Sęk serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych klientów do skorzystania z usług, świadczonych w swojej Kancelarii Adwokackiej, mieszczącej się w Łodzi oraz w Zgierzu. Zgłaszając się po pomoc prawną do Adwokata Piotra Sęka, każdy otrzymuje kompleksową pomoc i doradztwo prawne.

Adwokat z Łodzi reprezentuje swoich klientów przed sądami oraz prowadzi sprawy cywilne, karne, spadkowe i inne. Usługi Kancelarii Adwokackiej kierowane są nie tylko do fizycznych osób, ale także do podmiotów gospodarczych. W ramach usług, skorzystać można z praktycznej porady prawnej, pomocy w kwestii sporządzenia pism oraz umów, a także uzyskać można godnego przedstawiciela przed sądem.

Klienci, którzy poszukują pomocy prawnej, często czują się zagubieni, ponieważ polski system prawny jest niezwykle skomplikowany i trudny do zrozumienia. Właśnie dlatego, Adwokat z Łodzi oferuje profesjonalną pomoc oraz wsparcie, które poparte jest doświadczeniem i wiedzą zdobytą przez lata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do zapoznania się z pełną ofertą usług Kancelarii. Kancelaria Adwokacka z Łodzi przy ulicy Piramowicza, natomiast w Zgierzu przy ulicy Powstańców Śląskich.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0