Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://domopiekimalwa.pl     Dom spokojnej starości 0.00 z 5 0
Dom spokojnej starości - http://domopiekimalwa.pl
ID w katalogu 11485
Tytuł Dom spokojnej starości
Url http://domopiekimalwa.pl
Opis W ofercie domu opieki Malwa z miejscowości Ornontowice, można znaleźć usługi związane z zakwaterowaniem i opieką nad osobami starszymi, przewlekle chorymi i niepełnosprawnymi. Oferowany jest pobyt w 2 i 3 osobowych pokojach przystosowanych dla ludzi niepełnosprawnych i starszych, pełne wyżywienie składające się z 5 posiłków dziennie, pomoc lekarska, specjalistyczna i rehabilitacyjna, posługa duszpasterska, możliwość odpoczynku w ogrodzie z tarasem i wiele innych udogodnień.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe prywatny ośrodek opieki   opieka pielęgniarska nad seniorami   opieka seniorzy   dom spokojnej starości   prywatny dom starców
Data May 28, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. tłumaczenia angielski
  Firmę Heron Translations tworzy niewielki zespół ludzi posiadających bogate doświadczenie w zawodzie tłumacza. Celem firmy jest wysokiej jakości realizacja zleceń dla innych przedsiębiorstw, przy zapewnieniu ciągłego kontaktu i wszelkiej asysty w ramach usługi
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Bastion montaż rolet w Krakowie
  Serwis Antywłamaniowy Bastion to profesjonalna firma świadcząca całodobowe pogotowie zamkowe na terenie Krakowa i okolic. Nasi doświadczeni pracownicy są w stanie otworzyć zepsuty zamek każdego typu - otwieramy zatrzaśnięte drzwi samochodowe, wejściowe drzwi do mieszań i zamki sejfów. Nasza firma prowadzi także wymianę i sprzedaż zamków oraz drzwi i rolet antywłamaniowych. Dodatkowo prowadzone przez nas usługi ślusarskie obejmują również naprawy powłamaniowe, wraz z zabezpieczaniem piwnic. Nasze prace wykonujemy błyskawicznie, dokładnie dodatkowo skutecznie. Szczegółową ofertę Serwisu Antywłamaniowego Bastion znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Cleanway.pl systemy higieniczne
  Firma sprzątająca Clean Way dostarcza kompleksowe rozwiązania z zakresu usług porządkowych. W ofercie jest mycie okien, profesjonalne sprzątanie obiektów przemysłowych, handlowych i usługowych, sprzątanie po remontach i po budowach, czyszczenie wykładzin metodą ekstrakcyjną i na suchą pianę oraz wiele innych. Firma korzysta z ekologicznych i bezpiecznych środków chemicznych nie zatruwając tym samym środowiska. Clean Way zajmuje się także sprzedażą produktów zapewniających czystość i higienę firmy Diversey oraz systemów higienicznych marki Tork.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. firma instalacyjna Przemyśl
  Firma wielobranżowa P.W.H.U. SOTMET, działamy obecnie w branży budowlano-instalacyjnej oraz w branży IT. Budujemy przedsiębiorstwo, które potrafi zaspokoić potrzeby klienta w szerokim aspekcie.

Współpracując z firmami oraz osobami prywatnymi o różnym charakterze branżowym, posiadamy wyjątkowe zaplecze personalne pozwalające realizować zlecenia w różnych dziedzinach. Doświadczenie współpracowników gwarantuje wykonanie usługi na wysokim poziomie, co pozwala nam tworzyć długoterminowe relacje z klientem indywidualnym, firmami oraz instytucjami.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Organizacja konferencji - Hotel Sułkowski
  W ofercie zlokalizowanego w miejscowości Włoszakowice Hotelu Sułkowski Conference Resort klienci biznesowy będą mogli znaleźć szeroki wachlarz usług biznesowych w zakresie organizacji konferencji i nie tylko. Hotel dysponuje bogatym zapleczem technicznym oraz bazą noclegową, stanowi również doskonałe miejsce na organizację szkoleń, czy eventów biznesowych. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą szczerze zapraszamy do szybkiego wejścia na stronę www, na której przeczytasz szczegółowe informacje o naszej firmie i jej usługach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0