Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.sawogruz.pl    
SAWO RECYKLING Sp. j.
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
SAWO RECYKLING Sp. j. - http://www.sawogruz.pl
ID w katalogu 11515
Tytuł SAWO RECYKLING Sp. j.
Url http://www.sawogruz.pl
Opis Przedsiębiorstwo funkcjonujące od ponad 20 lat w Zgierzu, obecnie zlokalizowane w Parku Przemysłowym Boruta. Przedsiębiorstwo zajmuje się ekologicznym i zgodnym z normami wywozem odpadów. W ramach wywożonych materiałów znaleźć można przede wszystkim gruz, ale również makulaturę, odpady przemysłowe, budowlane. Odpowiednio przystosowane kontenery oraz teren pozwalają na wywóz materiałów niebezpiecznych, np. papy czy azbestu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!
Grupa w katalogu Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Słowa kluczowe wywóz papy   sawo recykling   wywóz gruzu   sawo
Data Jun 2, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
1. Firma dźwigowa Urbanek w Krakowie
  Działamy w firmie Urbanek na terenie regionu Małopolska gdzie naszym klientom jesteśmy w stanie oferować zarówno profesjonalne jak też kompleksowe usługi dotyczące urządzeń dźwignicowych. Jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom usługi realizowane przez zespół doświadczonych specjalistów z zakresu urządzeń dźwignicowych co obejmuje zarówno kadrę inżynierską a także fachowców od serwisowania. Oferujemy również szkolenia z obsługi urządzeń dźwignicowych.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


2. Olanex - usługi wysokościowe i nie tylko...
  Olanex, w swoim zawodowym dorobku, posiada już wiele sfinalizowanych robót. Niejednokrotnie są one niezwykle niebezpieczne i odbywają się na dużych wysokościach. Dlatego troska o bezpieczeństwo zarówno kontrahentów, naszych robotników jak również obiektów oraz dokładność i terminowość zleconych robót, czyni z nas solidnego jak i godnego zaufania partnera zawodowego. Z tego względu, na głównym miejscu stawiamy sobie za cel bezpieczeństwo naszych odbiorców, pracowników firmy i budowli, na których pracujemy. Charakteryzuje nas także precyzja, rzetelność oraz terminowość zleconych zleceń.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Wielkopolskie


3. Hydroizolatorzy
  Uważasz, że konieczna jest hydroizolacja i w związku z tym rozglądasz się za zaufaną ofertą? Jeżeli myślisz o hydroizolacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Odnosząc się od razu do szczegółów, na pewno trzeba wiedzieć, że jesteśmy przygotowani na różne oczekiwania (wśród propozycji można znaleźć m.in. hydroizolację tarasu czy balkonu).
Wszyscy klienci mogą być pewni indywidualnego podejścia. Najprościej mówiąc, celem jest wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom.

Więcej na www.hydroizolatorzy.com.pl.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


4. Czyszczenie zbiorników
  Ewerest to mieszcząca się w Mielcu firma, która oferuje szeroki wachlarz usług, na przykład prac wykonywanych na dużych wysokościach. Istnieje między innymi możliwość wykonania prac porządkowych czy malarskich. Firma jest ponadto w stanie szybko odśnieżyć dach bądź przeprowadzić dokładną wycinkę drzew. Ewerest proponuje też wynajem podestów ruchomych oraz specjalizuje się produkowaniem węży technicznych, manometrów bądź zaworów. Pełni też rolę dystrybutora agregatów wysokociśnieniowych Den Jet.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane


5. Malowanie dachów
  Kiedyś sporządzano badania obywatelskie na temat człowieczych fobii. I okazało się, że najwięcej, gdyż aż 80 % ludzi, boi się wysokości. Z trudem im przemóc samą myśl o tym, że mieliby łazić, np. na wysokości 50 metrów, a co tu jeszcze powiadać o egzekwowaniu przez nich różnorodnych, dodatkowych prac! Stąd, działania na wysokościach, mogą wykonywać jedynie ludzie zuchwali oraz ubóstwiający to robić. Bowiem wycinka drzew, lub inne czynności powiązane z chodzeniem na krawędzi kalenic lub drzew, to nie drobnostki i oczy należy mieć zawsze wokół głowy. Minimalny chociażby błędny krok i nieszczęście gotowe. Stąd, jeżeli masz w zamiarach prace wysokościowe, to jak najprędzej zgłoś się do specjalistów z witryny tomasiak.eu. Oni nie wiedzą co to strach, przekonasz się sam.
Katalog:   Dom, mieszkanie , ogród > Usługi budowlane
Regiony , miasta > Małopolskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0