Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.zarobkowy.info/browse.php?cat=92    
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - http://www.zarobkowy.info/browse.php?cat=92
ID w katalogu 11565
Tytuł Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Url http://www.zarobkowy.info/browse.php?cat=92
Opis Na blogu o spółce z ograniczona odpowiedzialnością dziele się moimi czytelnikami wiedzą i doświadczeniem z zakresu obsługi spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Wśród zagadnień poruszanych na blogu znajdziesz między innymi kwestie dotyczące zakładania oraz rejestracji spółki zoo - piszę tam o tym jaką treść powinna mieć umowa spółki zoo oraz w jaki sposób zarejestrować spółkę zoo w krajowym rejestrze sądowym. Często występującym problemem jest odpowiedzialność członków zarządu za długi spółki zoo, w związku czym dzielę się moimi spostrzeżeniami także na ten temat, poruszając na przykład problem odpowiedzialności na zasadzie art. 299 Kodeksu spółek handlowych. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego bloga.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością   spółka z o.o.   spółka zoo
Data Jun 9, 2014
Imię kontaktowe Wojciech
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Obsługa prawna w Gdańsku
  Kancelaria radców prawnych Kołodziejska i Mindykowski to doświadczona ekipa radców prawnych z wieloletnią praktyką, która świadczy szereg profesjonalnych usług prawnych na najwyższym poziomie. Oferta dla klientów indywidualnych obejmuje stałą ochronę prawną klienta, zastępstwo procesowe oraz porady prawne, natomiast w ofercie dla przedsiębiorstw można znaleźć kompleksową obsługę prawną, do której zalicza się zarówno stały kontakt z prawnikiem, bieżące konsultacje prawne jak i udział radców w negocjacjach.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Kancelaria adwokacka - Drawsko Złocieniec
  Nasza kancelaria świadczy profesjonalne porady prawne. Godnie reprezentujemy mocodawców przed organem sprawiedliwości. Pomagamy w sporządzaniu pism sądowych oraz umów z różnych dziedzin prawa. Oferujemy kompleksową pomoc z zakresu prawa karnego, handlowego, cywilnego, gospodarczego. Prowadzimy sprawy rozwodowe, spadkowe, majątkowe. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz podmioty gospodarcze. Zapewniamy pełną obsługę prawną zachowując rozsądne ceny.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. KANCELARIA NOTARIALNA ŁUKASZ SZCZĘSNY - WROCŁAW, notariat we Wrocławiu
  W Kancelarii Notarialnej Łukasz Szczęsny z lokalizacją w ścisłym centrum Wrocławia zaświadczane są usługi m.in. z zakresu przygotowywania aktów notarialnych obejmujących czynności prawne, weksli, czeków, przechowywania dokumentów, papierów wartościowych dodatkowo pieniędzy, czy też doręczania zaświadczeń. Każde z nich są przeprowadzane ściśle z bieżącym w Rzeczpospolitej Polskiej prawem oraz z zachowaniem całkowitej poufności oraz całkowitej neutralności w prowadzonych sprawach. Z usług notariuszy mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak również firmy. Dokładne informacje dotyczące aktywności kancelarii dostępne są na internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Kancelaria prawna - Jastrzębie-Zdrój
  Kancelaria Adwokacka Joanna Kopala-Rosół to miejsce, gdzie każdy klient może uzyskać pomoc w zakresie prawa karnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, cywilnego, administracyjnego, czy ubezpieczeń społecznych. Każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie z najwyższą starannością. Cechuje nas długoletnie doświadczenie w sprawach prawnych. W razie potrzeby reprezentujemy naszych klientów przed policją, prokuratorem, czy w sądach i urzędach. Szczegóły znajdziesz na stronie naszej kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Radna Małgorzata Zawada aprobuje współpracę międzynarodową.
  Aktywna działalność radnej Małgorzaty Zawady związana z rozwojem kultury i oświaty we Wrocławiu jest najlepszym przykładem na to, że odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku to gwarancja sukcesów i korzyści dla miasta. Dzięki Pani Małgorzacie dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje talenty i pasje, aktywnie spędzać czas na zmodernizowanych placach zabaw, odbywać treningi sportowe na dobrze wyposażonych salach gimnastycznych. Dorośli i starsi mogą cieszyć się pięknem zadbanych, malowniczych skwerów.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Regiony , miasta > Dolnośląskie
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0