Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.slubna-fotografia.eu    
Fotografia ślubna Olsztyn
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Fotografia ślubna Olsztyn - http://www.slubna-fotografia.eu
ID w katalogu 1167
Tytuł Fotografia ślubna Olsztyn
Url http://www.slubna-fotografia.eu
Opis Slubna-Fotografia.eu - kompleksowa obsługa fotograficzna ślubów i przyjęć weselnych. Uwiecznij na zdjęciach cały najważniejszy dzień w życiu: od przygotowań do ślubu, poprzez ceremonię zaślubin aż po wesele. Wykonujemy także artystyczne sesje zdjęciowe w studiu i w plenerze.
Grupa w katalogu Hobby i rozrywka > Fotografia
Słowa kluczowe fotografia ślubna   zdjęcia   fotograf   olsztyn   fotografia   zdjęcia ślubne   ślub   wesele
Data Jan 10, 2009
Imię kontaktowe Marcin
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Hobby i rozrywka > Fotografia
1. Fotograf ślubny
  Czy możesz śmiało powiedzieć, że udało Ci się w życiu? Ja zdecydowanie mogę powiedzieć, że tak! Mam to wielkie szczęście, że moja życiowa pasja fotografia stała się moim zawodem. Jest moim sposobem na życie. Dzięki niej moja praca jest dla mnie przyjemnością. Z welu dziedzin fotografii wybrałem fotografię ślubną. Zawsze lubiłem kontakt z ludźmi, stąd wybór zdjęć ślubnych był tu chyba oczywisty. Obecnie jestem wziętym polskim fotografem ślubnym. Moje portfolio liczy już ponad dwa tysiące zdjęć ślubnych, a jest to tylko mały fragment mojego autorskiego dorobku. Pracuję w całej Polsce jak i w Europie. Mam doświadczenie z parami z miast takich jak: Wrocław, Poznań, Zielona Góra, jak i wielu innych. Wszystkich zainteresowanych dobrą fotografią ślubną zachęcam do wejścia na moją stronę. Zaparzcie kubek kawy i rozsiądźcie się w fotelu. Włączcie ulubioną muzykę i odpalcie pokaz slide show na mojej stronie. Gorąco zapraszam. Życzę miłych wrażeń.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Wirtualny spacer
  Ogólnopolski Portal Wycieczek Panoramicznych umożliwia wirtualny spacer po Polsce bez wychodzenia z domu. Panoramiczne zdjęcia zabytków, obiektów kulturalnych i sportowych, prezentacja instytucji publicznych w danym mieście, firm, ulic, placów i parków. System do automatycznej prezentacji pnoramicznej pozwala na wirtualny spacer po w/w obiektach poprzez przechodzenie z jednej panoramy na drugą. Przybliżanie obiektów do dowolnych rozmiarów oraz prezentację ruchomych obiektów w formie filmu.
Jest to największy zbiór interaktywnych prezentacji panoramicznych w polskim internecie. Łączna ilość panoram w wirtualnym kraju, już w 2009 roku przekroczyła 20 000. Docelowo w planach jest połączenie za pomocą wirtualnych panoram sąsiadujących gmin, miast, województw, a w późniejszym czasie sąsiednie kraje.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Internet > Reklama i marketing


3. Fotograf ślubny Warszawa
  Nie jest prosto odnieść sukces w stolicy. Fotograf ślubny i Warszawa przyciągają się wzajemnie, jednak trzeba zawsze pracować na najwzyśzych obrotach, żeby robić dobre zdjęcia ślubne. Fotograf ślubny uczestniczy w najpiękniejszych chwilach Pary Młodej. Patrzy na przygotowania, moment zakładania obrączek, sakramentalne tak, pierwszy taniec, krojenie tortu, podziękowanie rodzicom i zabawy po pólnocy. Rejestruje kluczowe moment i probuje zobaczyc emocje i lzy, smiech i radosc, smutek i nostalgie. Jest to prawdziwa bomba uczuć i chwil. Fotograf czekając na stanowisku próbuje dobrze pracować, robić cudowne zdjęcia ślubne. Rodzina i Para Młoda bawią się wkoło i nie zwracają uwagi na fotograf, który jest obok. Wesele i ślub to bardzo pozytywne chwile i trzeba starać się je uwiecznić. Fotografia ślubna jest do tego stworzona.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia


4. Zdjęcia ślubne Wrocław
  Fotografia ślubna - Karol Chiliński. Profesjonalne zdjęcia ślubne w moim obiektywie. Wyjątkowe zdjęcia ślubne dla wymagających. Oferta obejmuje fotoreportaż od przygotowań, poprzez błogosławieństwo, ceremonię ślubu, powitanie na sali weselnej, aż do oczepin oraz sesja plenerowa w dniu ślubu bądź innego dnia. Wyjątkowa oraz ekskluzywna fotografia ślubna łącząca w sobie emocje i delikatność. Wrocław, Poznań, Kraków, Łódź, Łomża. Kontakt tel.: 604404728 , mail: chili_77@tlen.pl. Kompleksowa obsługa fotograficzna w ramach fotografii ślubnej i reklamowej. Fotografia ślubna, która uchwyci wszystkie emocje Tego Dnia.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Regiony , miasta


5. Stock Photography
  Internetowa galeria fotografii o różnorodnej tematyce: Architecture, Baltic Cruises, Baltic States, Documentary, Industries, People, Culture... Wszystkie prezentowane zdjęcia oferowane są na sprzedaż, zarówno do celów komercyjnych jak i redakcyjnych, na zasadzie udzielenia licencji Royalty Free.
Katalog:   Hobby i rozrywka > Fotografia
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0