Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.programy-windows.pl     Programy windows 0.00 z 5 0
Programy windows - http://www.programy-windows.pl
ID w katalogu 11710
Tytuł Programy windows
Url http://www.programy-windows.pl
Opis Vortal zawiera gry, sterowniki, spolszczenia i inne programy. W bazie niezbędne pliki na licencjach freeware, demo, tria i shareware, do pobrania z bezpiecznych serwerów. Zbiór setek aplikacji różnych kategorii często uzupełniany. Dodatkowo na stronie znajduje się ranking najczęściej pobieranych, a więc najlepszych programów w kategorii. Wszystkie zainteresowane osoby całkowicie legalnymi programami na system Windows zapraszamy na nasz vortal już dziś!
Grupa w katalogu Portale komputerowe > Oprogramowanie
Słowa kluczowe gry   download   freeware   portable   aplikacje
Data Jul 15, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Portale komputerowe > Oprogramowanie
1. Program MapCreator - Interaktywna Mapa Google Na Stronę
  MapCreator jest aplikacją internetową pozwalającą na proste oraz szybkie wykonanie mapy interaktywnej, którą można ulokować na swojej stronie www. Prócz lokalizacji obiektów można zamieszczać także dodatkowe informacje, takie jak: adresy, opisy oraz zdjęcia. Obiekty są pogrupowane w kategorie co ułatwia poruszanie się po mapie. Można także wprowadzać warstwy tematyczne, jak np. granice miejscowości, obszary objęte miejscowym planem zagospodarowania itp.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


2. Pit gazeta
  Polecany przez portal gazeta.pl, rzeczpospolita oraz dobre programy program do wypełniania rozliczeń podatkowych PIT z Urzędem Skarbowym został zamieszczony na niżej wymienionej stronie internetowej. Cieszy się on dużą popularnością a także zainteresowaniem. Dzięki niemu zeznanie podatkowe można wypełnić on line. Z opcji tej skorzystało już wielu użytkowników. Jest przeznaczony nie tylko dla osób fizycznych ale również biur rachunkowych czy księgowych.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


3. systemy bilingowe
  Branża telekomunikacyjna nie byłaby nowoczesna gdyby nie billingi. Jeżeli szukasz inforamcji i gotowego systemu, który będzie automatycznie generował stosowne zestawienia, trafiłeś pod właściwy adres. Dzisiejsze systemy pozwalają na bieżącą kontrolę kosztów oraz obsługe centralnej bazy. Oprogramowanie oferuje billingi dla telefonii komórkowych, stacjonarnych, a także dla dostawców Internetu.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


4. Pity 2015 www.pity2015.ng
  Wydany na darmowej licencji program ułatwiający rozliczenie podatkowe w Internecie cieszy się dużą popularnością oraz zainteresowaniem. Dociera on co roku do milionów Polaków zamieszkujących nie tylko w nasz kraj ale też przede wszystkim do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Francji, Holandii czy też USA. Dzięki zamieszczeniu na stronie darmowego instalatora wypełnienie rozliczeń podatkowych staje się dużo łatwiejsze i prostsze. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie


5. TWORZENIE STRON WWW
  Tworzenie stron www jest naszą pasją. Jest to dla nas ogromna przyjemność i wyzwanie. Każde zamówienie traktujemy wyjątkowo, bardzo indywidualnie. Strony www tworzymy od 2004 roku. Głównie zajmujemy się projektowaniem stron internetowych (responsywnych), jak również uzupełnianiem stron, tworzeniem szablonów allegro itp. Strony nasze posiadają rozbudowany i przyjazny system CMS naszego autorstwa do zarządzania treścią. Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy. Czekamy na Państwa zlecenia.
Katalog:   Portale komputerowe > Oprogramowanie
Portale komputerowe > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0