Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kancelarialexim.pl    
Adwokat - Lublin
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Adwokat - Lublin - http://kancelarialexim.pl
ID w katalogu 11813
Tytuł Adwokat - Lublin
Url http://kancelarialexim.pl
Opis Zespół Kancelarii LEXIM­ Kancelaria Radcy Prawnego r. pr. Anna Cąkała oferuje pełen zakres usług prawnych. Specjalizuje się przede wszystkim w prawie gospodarczym, spółek handlowych oraz odszkodowaniach. Ponadto zajmuje się sporządzaniem pism procesowych oraz doradztwem prawnym. Współpraca z kancelarią może obejmować zarówno stałą obsługę prawną jak i rozwiązanie indywidualnych spraw. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, którą można sprawdzić na naszej stronie z www.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Słowa kluczowe prawnik lublin   dobry prawnik   radca   porady prawne   kancelaria prawna
Data Jul 29, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
1. Agnieszka Urbańska - Perdek Kancelaria Radcy Prawnego
  Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej osób fizycznych i przedsiębiorców prowadzących działaność gospodarczą na własny rachunek i w spółkach osobowych - zastępstwo procesowe, pisma procesowe, porady prawne online, windykacja należności. Z uwagi na wieloletnią współpracę przy obsłudze jednego z wiodących na rynku Banku radca prawny Agnieszka Urbańska - Perdek oferuje pomoc prawną z zakresu stosowania prawa bankowego również na potrzeby osób będących klientami banków. Kancealria świadczy pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, administracyjnego, prawa pracy, prawa rodzinnego - rozwody, separacje, alimenty, ustalanie sposobu kontaktowania się z dziećmi.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


2. Prawnik w Warszawie na Bemowie - kancelariaprawna-aw.pl
  Niezależnie od tego czy szukasz jednorazowej pomocy prawnej w sprawach indywidualnych, czy też prawnika, który zajmie się obsługą prawną twojej firmy, to Kancelaria Prawna Adamczuk & Węgrzyn jest dobrą propozycją. Szeroki zakres usług, możliwość obsługi w języku angielskim, biura w Warszawie i w Lublinie, a do tego możliwość korzystania z porad za pośrednictwem internetu sprawiają, że współpraca z Kancelarią A&W jest wygodna i satysfakcjonująca. Zapraszamy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


3. Odszkodowanie służebność przesyłu obronca.com.pl
  Oferta naszej kancelarii adwokackiej skierowana jest do wszystkich tych, którzy borykają się z różnymi problemami z zakresu prawa. Działamy w sektorze prawa cywilnego oraz karnego. Odszkodowania i sprawy rodzinne to nasza specjalność. Twórcą kancelarii jest adwokat Robert Ofiara, który cieszy się popularnością nawet w mediach. O naszych postępowaniach i wygranych sprawach można przeczytać na stronie internetowej kancelarii. Zachęcamy do skorzystania z oferty i zaufania naszemu bogatemu doświadczeniu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


4. Kancelaria radcy prawnego G&K w Krakowie - kancelaria-gk.pl
  GK to Kancelaria Radców Prawnych, która znajduje się w Krakowie. Oferowane doradztwo prawne obejmuje świadczenie pomocy prawnej zarówno na rzecz osób fizycznych, jak i podmiotów uczestniczących w profesjonalnym obrocie gospodarczym. Zapewniamy pełen profesjonalizm usług prawniczych oraz pełną rzetelność i dyskrecję. U nas można liczyć na usługi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, opiekuńczego i rodzinnego, administracyjnego, prawa pracy. Dowiedz się więcej na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo


5. Adwokat Cyrański
  Kancelaria Prawna Cyrański działa w Łodzi i oferuje swoim klientom dostęp do pełnej gamy usług prawnych także 24 godziny na dobę. Zakres usług Kancelarii prowadzonej przez Michała Jacka Cyrańskiego obejmuje doradztwo prawne, opiniowanie, przygotowywanie pism, reprezentację klienta i inne usługi prawne w ramach prawa pracy, prawa karnego oraz prawa rodzinnego rozwody, alimenty i inne zgodnie z życzeniami klientów. Kancelaria Prawna Cyrański prawnik Łódź pełna oferta jest przedstawiona na stronie internetowej Kancelarii.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Prawo
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0