Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://kami.szczecin.pl    
Sprzątanie biur w Szczecinie
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
Sprzątanie biur w Szczecinie - http://kami.szczecin.pl
ID w katalogu 11901
Tytuł Sprzątanie biur w Szczecinie
Url http://kami.szczecin.pl
Opis Przeprowadzane przez profesjonalną firmę Kami sprzątanie prowadzone jest według cennika dostosowanego do potrzeb i wymagań danego klienta. Może to zależeć od bardzo wielu czynników, wśród których znajduje się między innymi niezbędny czas pracy, rodzaj pomieszczenia, czy konieczność użycia specjalistycznych urządzeń. Szczegółowy opis typu prowadzone rodzaju prowadzonej działalności znajduje się na stronie internetowej firmy, czyli kami.szczecin.pl
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe sprzątanie biur   sprzątanie   usługi sprzątające   usługi porządkowe   usługi sprzątania
Data Aug 12, 2014
Imię kontaktowe Pozycjonusz
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Coffeenow.pl - Posadzki żywiczne
  Firma Coffeenow zajmuje się wykonawstwem posadzek żywicznych. Oferowane przez nas usługi charakteryzują się wysoką jakością wykonania, funkcjonalnością i nowoczesną estetyką. Podczas prac wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i produkty wiodących marek. Pracownicy, których zatrudniamy, to osoby rzetelne i sumiennie wykonujące swoje obowiązki. Posadzki żywiczne wykonujemy w obiektach mieszkalnych, budynkach użyteczności publicznej, budownictwie przemysłowym. Zapraszamy do współpracy firmy z Warszawy i pobliskich okolic.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Scanwir - osiowanie
  Diagnostyka maszyn przemysłowych, remonty bieżące i kompleksowe, unowocześnienie maszyn przemysłowych, montowanie linii produkcyjnych, a także laserowe pomiary prostoliniowości oraz wyważanie i osiowanie to tylko niektóre usługi z zakresu automatyki przemysłowej oferowane przez firmę Scanwir z siedzibą w Szczecinie. Scanwir posiada zespół doświadczonych i profesjonalnych pracowników, którym można powierzyć każdy problem. Przedsiębiorstwo działa na terenie całego kraju i może się pochwalić szerokim gronem stałych klientów. Wszystkich zainteresowanych poznaniem dokładniejszych wiadomości na temat przedstawianej propozycji zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo


3. Czarter Jachtów - Vector Czarter
  Każdego kto jest zainteresowany czarterem jachtów chcielibyśmy zaprosić bardzo serdecznie na właśnie tę stronę internetową. Przede wszystkim z tego powodu, że przecież Vector Czarter to takie jachty, które są dopasowane do potrzeb nawet najbardziej doświadczonego bądź wybrednego żeglarza. Na bardzo dużą uwagę zasługuje poza tym to, iż pomagamy we wszystkim naszym klientom, a także oferujemy jachty za niewielkie pieniądze. Wszystkich zaintrygowanych przedstawioną ofertą zapraszamy całym sercem do prędkiego wejścia na naszą stronę www, gdyż tam odnajdziesz mnóstwo obszernych informacji.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. ATRmedia - Montaż anten, montaż telewizji satelitarnej-Warszawa i okolice
  Oficjalna strona firmy ATRmedia oferującej profesjonalny montaż telewizji satelitarnej na terenie Warszawy i okolic. Poza pełnym montażem zestawów satelitarnych firma oferuje min.: montaż anten satelitarnych, regulacja anten, konfiguracja dekoderów, naprawy i modernizacje istniejących instalacji telewizyjnych, instalacje zbiorcze dla firm, instytucji, spółdzielni, hoteli itd. Na stronie znajdują się podstawowe informacje o firmie, oferta firmy, a także oferty programowe platform telewizji satelitarnej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród


5. Wesele - Bielsko
  Nasz obiekt świetnie spełnia swoją rolę podczas organizacji wesel, przyjęć, imprez okolicznościowych. Dysponujemy miejscami noclegowymi, w hotelu oraz domkach kempingowych. Lokalizacja w Beskidzie Śląskim sprawia, że w miejscu tym można wypocząć w przyjemnej, naturalnej okolicy. Posiadamy gustownie urządzone pomieszczenia, zaprojektowane w stylistyce regionalnej. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Zachęcamy też do bezpośredniego kontaktu.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0