Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://manageit.pl     Manage IT aplikacje webowe 5.00 z 5 1
Manage IT aplikacje webowe - http://manageit.pl
ID w katalogu 11915
Tytuł Manage IT aplikacje webowe
Url http://manageit.pl
Opis Firma informatyczna z Warszawy zajmująca się outsourcingiem specjalistów IT. Oferta obejmuje outsourcing kierowników projektów, outsourcing programistów oraz outsourcing analityków. Obszarem działania jest również implementacja aplikacji na zamówienie oraz kompleksowe zarządzenie projektami informatycznymi. Niewielki zespół specjalistów IT ma za sobą wiele udanych dużych i średniej wielkości projektów oraz implementacji takich jak aplikacje internetowe, strony www lub aplikacje webowe. Zespół w większości składający się z programistów może w krótkim czasie zostać rozszerzony o elektroników oraz konstruktorów. Stosowany elastyczny model współpracy pozwala w optymalnie dopasować się do wymagań Klienta, uzupełniając jego zespół o wymagane kompetencje, wytwarzać oprogramowanie dedykowane oraz świadczyć usługi programistyczne na najwyższym poziomie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe aplikacje internetowe   strony www warszawa   aplikacje webowe   firma informatyczna   firmy informatyczne   programy na zamówienie   oprogramowanie dedykowane   usługi programistyczne   aplikacje na zamówienie   outsourcing programistów
Data Aug 12, 2014
Imię kontaktowe Marcin Kamiński
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Obsługa imprez w Warszawie
  Zajmujemy się zapewnianiem oświetlenia i nagłośnienia imprez i eventów. Posiadamy profesjonalne oprogramowanie graficzne, które umożliwia nam komponowanie trójwymiarowych wizualizacji show. Mięliśmy przyjemność organizować mnóstwo dużych imprez takich jak koncerty czy eventy firmowe. Osoby którym spodobała się nasza oferta prosimy o kontakt. Widzimy się na naszej stronie! Odwiedź możesz także nasz fanpage na Facebooku i zalajkować go by być na bieżąco ze wszystkim co dzieje się w naszej firmie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka


2. Obrączki ślubne Arlekin Design
  Interesującą propozycję asortymentową dla osób, które szukają nietuzinkowej biżuterii, przygotowała dla klientów firma Arlekin Design. Siedziba naszego przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Krakowie. Mamy długoletnie doświadczenie w branży, które pozwoliło nam na ugruntowanie pozycji na rynku. Oferujemy wyłącznie ręcznie robione produkty, dzięki czemu możemy zapewnić ich niepowtarzalność. Oferujemy możliwość przygotowania biżuterii zgodnej z indywidualnymi oczekiwaniami klienta.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. TOOLMEX TRUCK wózki widłowe elektryczne
  Firma Toolmex Truck Sp. z o.o., która powstała w 1990, zajmuje się w pełni profesjonalnym zapewnianiem usług i towarów, które w znamienny sposób wpłyną na działanie każdej wielkości przedsiębiorstwa. Rozpowszechniamy wózki najbardziej znanych oraz powszechnie poważanych firm motoryzacyjnych, których produkty cieszą się zasłużoną sławą i szacunkiem. Oferujemy również doskonale przygotowany system szkoleń. Staramy się wciąż optymalizować naszą ofertę, by wszystkie zapewniane przez nas produkty i kreowane przez nas warunki w pełni odpowiadały oczekiwaniom przedsiębiorców, którzy zdecydowali się na współpracę znami. Pracujący dla nas specjaliści są w stanie naprawić każdą powstałą w wózku widłowym usterkę. Stosowane przez nas przybory oraz metody w pełni odpowiadają wymaganiom importowanego przez nas sprzętu, co jest najlpeszą gwarancją ich bezpieczeństwa. Więcej informacji na stronie:
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. tablice reklamowe
  ART Agencja Reklamowa jest kontynuacją działającej od 1989 r. Pracowni Plastycznej ART-GRAF.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. Dezynsekcja w Warszawie
  Firma POLESKA 3 to gwarancja profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia. Odnośnie zleceń, oto oferta dla naszych klientów:

- Deratyzacja
- Dezynsekcja
- HACCP
- Sprzątanie
- Mycie okien i szyb (praca na wysokości brana pod uwagę)

POLESKA 3 nie jest nową działalnością na rynku. PRĘŻNIE działamy na nim od 1992 roku. Każde zlecenie traktowane jest przez nas indywidualnie i profesjonalnie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Zachęcamy także do współpracy!
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0