Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://manageit.pl    
Manage IT aplikacje webowe
OCENA : 5.00 z maksymalnej 5 oparta na 1 głosach
Manage IT aplikacje webowe - http://manageit.pl
ID w katalogu 11915
Tytuł Manage IT aplikacje webowe
Url http://manageit.pl
Opis Firma informatyczna z Warszawy zajmująca się outsourcingiem specjalistów IT. Oferta obejmuje outsourcing kierowników projektów, outsourcing programistów oraz outsourcing analityków. Obszarem działania jest również implementacja aplikacji na zamówienie oraz kompleksowe zarządzenie projektami informatycznymi. Niewielki zespół specjalistów IT ma za sobą wiele udanych dużych i średniej wielkości projektów oraz implementacji takich jak aplikacje internetowe, strony www lub aplikacje webowe. Zespół w większości składający się z programistów może w krótkim czasie zostać rozszerzony o elektroników oraz konstruktorów. Stosowany elastyczny model współpracy pozwala w optymalnie dopasować się do wymagań Klienta, uzupełniając jego zespół o wymagane kompetencje, wytwarzać oprogramowanie dedykowane oraz świadczyć usługi programistyczne na najwyższym poziomie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Doradztwo
Słowa kluczowe aplikacje internetowe   strony www warszawa   aplikacje webowe   firma informatyczna   firmy informatyczne   programy na zamówienie   oprogramowanie dedykowane   usługi programistyczne   aplikacje na zamówienie   outsourcing programistów
Data Aug 12, 2014
Imię kontaktowe Marcin Kamiński
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 5.00 (z 5)
Ilość ocen: 1 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. SELENT SŁUPINA Biuro rachunkowe we Wrocławiu
  Propozycja Biura Rachunkowego Selent & Słupina spółka jawna z siedzibą we Wrocławiu to kompleksowe usługi księgowe z zakresu kadr i płac. Odbiorcami naszych usług są małe i średnie przedsiębiorstwa handlowe, usługowe oraz produkcyjne. Posiadamy licencję Ministra Finansów i ubezpieczenie OC od prowadzonej działalności. Zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług i atrakcyjne ceny. Prowadzimy księgowość pełną w postaci ksiąg rachunkowych i uproszczoną - księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się pełna oferta i więcej informacji o naszym Biurze.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Zdjęcia ślubne Kielce
  Na stronie możemy zapoznać się z ofertą studia fotograficznego Proforma oraz obejrzeć bogatą galerię zdjęć wykonanych w trakcie swojej pracy przez Pawła Wójcika, specjalizującego się w fotografii ślubnej i reklamowej. Proforma zapewnia pełną obsługę fotograficzną uroczystości ślubnych, wykonując reportaże, zdjęcia w trakcie przygotowań do uroczystości oraz dokumentując jej przebieg. W ofercie studia znajduje się także fotografia plenerowa i studyjna.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Hobby i rozrywka > Fotografia


3. Czyste biuro i dom dzięki sprawnesprzatanie.pl
  Firma sprzątająca Sprawne Sprzątanie działa na terenie Warszawy oraz okolic miasta. Zajmuje się przede wszystkim sprzątaniem biur, mieszkań oraz magazynów. Dodatkowo, istnieje możliwość sprzątania hal produkcyjnych, hoteli czy pensjonatów. Dostępne są również usługi abonamentowe obejmujące sprzątanie cykliczne. W ofercie znaleźć można także mycie okien. Każde sprzątanie jest wyceniane indywidualnie, w zależności od wielkości powierzchni czy stopnia zabrudzenia oraz użytkowanych środków czystości.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Tartak
  Znajdujący się w Gorzelinie obok Lubina skład drewna Kora Tartak to bardzo ceniona firma, która do każdego zadania podchodzi z pełnym zaangażowaniem. Dysponuje ona profesjonalnym sprzętem oraz doświadczonymi pracownikami, dzięki czemu możesz liczyć najlepszej jakości usługi oraz produkty, jak bale drewniane, deski szalunkowe, belki drewniane, drewno konstrukcyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Można to zrobić na naszej stronie www.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


5. GOMAR-STAL kątowniki - Kraków
  Wysokiej jakości wyroby hutnicze odszukasz w asortymencie sprzedawanym przez firmę Gomar-Stal, jakiej siedziba mieści się w Bochni. Oferujemy kształtowniki oraz kątowniki zimnogięte, profile walcowane na gorąco, pręty walcowane oraz kute w różnych rozmiarach. Na życzenie odbiorcy wszystkie nasze produkty są dostępne w gatunkach kwasoodpornych czy żaroodpornych. Zajmujemy się także sporządzaniem elementów wypalanych z blach przy użyciu palników gazowych. możemy uzyskać dowolny kształt, który Państwo zamówią. Gwarantujemy niskie ceny wszystkich produktów oraz ich wysoką jakość. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o ofercie, popatrz na witrynę internetową.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Biznes, pieniądze, ekonomia > Sklepy , sprzedaż
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0