Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.cetus2.pl    
CETUS-II uszczelnianie kominów - Śląsk
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
CETUS-II uszczelnianie kominów - Śląsk - http://www.cetus2.pl
ID w katalogu 11940
Tytuł CETUS-II uszczelnianie kominów - Śląsk
Url http://www.cetus2.pl
Opis Przedstawiamy Państwu firmę Cetus II z siedzibą w Rudzie Śląskiej. Nasza firma powstała w 1992 roku. Specjalizujemy się w renowacji przewodów kominowych. Dodatkowo zajmujemy się usługami remontowo - budowlanymi w zakresie robót wewnętrznych i wykończeniowych. Współpracujemy z klientami indywidualnymi oraz z przedsiębiorstwami. Nasi pracownicy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, posiadający kilkuletnie doświadczenie w specjalności. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na nasza stronę internetową, gdzie odnajdą Państwo więcej wiadomości o firmie oraz pełną propozycję.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe frezowanie komina śląsk   frezowanie kominów śląsk   montaż wkładów kominowych śląsk   remont komina śląsk   remont kominów śląsk   renowacja kominów śląsk   renowacja przewodów kominowych śląsk   udrażnianie kominów śląsk   udrażnianie przewodów kominowych śląsk   uszczel
Data Aug 12, 2014
Imię kontaktowe CETUS-II frezowanie kominów śląsk
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Http://www.mcm-halestalowe.pl
  Oferujemy szeroki wybór konstrukcji stalowych. Firma MCM Project wykonuje hale jednonawowe i wielonawowe z różnymi typami dachów. Oferta obejmuje hale rolnicze, produkcyjne oraz magazynowe. Wykonujemy również hale o przeznaczeniu usługowym oraz stalowe obiekty sportowe. Wszystkie hale możemy wyposażyć w dodatkowe elementy. Dostarczamy okna, drzwi, witryny aluminiowe, klapy oddymiające i inne elementy wykończeniowe. Firma świadczy także usługę generalnego wykonawstwa konstrukcji stalowych.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Znamlek.pl
  Jesteśmy firmą, która stworzyła w internecie rzetelne źródło informacji na temat leków dostępnych w Polskich aptekach. Nasz serwis jest w zupełności bezstronny i niezależny. Nie promujemy żadnych produktów. Przedstawiamy szereg tabletek, maści, preparatów, kapsułek opisujemy ich skład, działanie, sposób dawkowania a użytkownicy na łamach serwisu mogą dzielić się swoimi opiniami na temat danego lekarstwa - kosmetyku. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. VSM
  Firma TECHNIK powstała w 2008 roku założony przez ludzi o bogatym doświadczeniu w branży materiałów ściernych, którzy postanowili wykorzystać zdobytą wiedzę, dając Tym samym kontrahentom firmy możliwości korzystania z najnowszych rozwiązań technologii światowych.

Przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie kompleksowego doboru materiałów i technologii obróbczych.

Olbrzymi nacisk stawiamy na bardzo wysoki standard usług i dostaw. W tym celu wykorzystujemy także doświadczenia naszych partnerów, którymi są najlepsze firmy europejskie w naszej branży.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. ANNA MAJEWSKA
  W Warszawie znajduje się Pracownia Zmiany Osobistej, jaka prowadzona jest przez Annę Majewską. W propozycji gabinetu znajdziemy przeróżnego typu konsultacje i zajęcia terapeutyczne. Psycholog prowadzi poradnictwo indywidualne oraz grupowe, dla par, małżeństw, rodzin oraz dzieci i młodzieży. Skorzystanie z usług psychologa zapewnia delikatne oraz jednostkowe podejście do każdego problemu, dyskrecję oraz sukces. Leczone są tutaj depresje, zaburzenia nerwicowe, lękowe oraz inne. polecana jest również pomoc w codziennych sytuacjach kryzysowych. Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 20. Więcej informacji o gabinecie psychologicznym na stronie.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Zdrowie i medycyna > Ośrodki zdrowia


5. Francuski Poznań
  Lingwin Poznań - profesjonalna firma oferujaca swoje usługi obejmujące tłumaczenia pisemne oraz ustne z języka francuskiego na polski oraz z języka polskiego na francuski, nauczanie języka francuskiego na wszystkich poziomach zaawansowania, kurs języka polskiego.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0