Darmowa reklama


 


 

Biznes, pieniądze, ekonomia
Dom, mieszkanie , ogród
Hobby i rozrywka
Internet
Kultura i sztuka
Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Podróże i wypoczynek
Portale komputerowe
Regiony , miasta
Sklepy
Zdrowie i medycyna
     QR COODE http://www.radom.spe.org.pl    
STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW szkolenia unijne w Radomiu
OCENA : 0.00 z maksymalnej 5 oparta na 0 głosach
STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW szkolenia unijne w Radomiu - http://www.radom.spe.org.pl
ID w katalogu 11955
Tytuł STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW szkolenia unijne w Radomiu
Url http://www.radom.spe.org.pl
Opis Pierwsze konferencja członków założycieli Stowarzyszenia Polskich Energetyków odbyło się 14 lutego 1996 roku. Wstępnie jednostka działała pod nazwą Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Energetycznych. Nasza organizacja zrzesza wykwalifikowaną załogę zawodowców we wszystkich branżach energetycznych. Świadczone przez nas usługi to m.in.: ekspertyzy w aspekcie gospodarki energetycznej, opracowanie analiz techniczno-ekonomicznych, wykonywanie pomiarów i opracowywanie balansów energetycznych oraz wiele innych. Wykonywane przez nas świadectwa charakterystyki energetycznej są doceniane na rynku. Co więcej reprezentujemy interesy całej branży energetycznej. Więcej informacji na stronie.
Grupa w katalogu Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Słowa kluczowe szkolenia bhp radom   szkolenie bhp radom   kursy bhp radom   uprawnienia sep radom   uprawnienia energetyczne radom   przedsiębiorstwo energetyczne radom   uprawnienia budowlane radom   pomiary budowlane radom   sep uprawnienia radom   szkolenia bhp dla firm radom   kursy b
Data Aug 14, 2014
Imię kontaktowe STOWARZYSZENIE POLSKICH ENERGETYKÓW kursy bhp radom
Napisz recenzję   Zgłoś błędny link  


Średnia ocena gości : 0.00 (z 5)
Ilość ocen: 0 Głosów
Ocena gościa

 Inne wpisy w kategorii Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
1. Palowanie cfa - remost.pl
  Zapoznaj się z ofertą firmy Remost. Specjalizujemy się w projektowaniu, budowie i remontach obiektów mostowych mostów, wiaduktów, przepustów i kładek. W ramach naszych usług zajmujemy się również zabezpieczaniem osuwisk i wykopów, wykonywanie fundamentów, doradztwem technicznym, nadzorowaniem, a także projektowaniem. Tworzymy zespół doświadczonych i wykwalifikowanych inżynierów i pracowników budowlanych. Gwarantujemy terminową realizację zleceń. Wejdź na naszą stronę internetową remost.pl.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


2. Geoprojekt Szczecin Spółka z o.o. Badania geotechniczne
  Nasza oferta jest skierowana do kontrahentów nie tylko ze Szczecina, ale również z całego województwa. Firma Geoprojekt to marka z ponad 50 letnim doświadczeniem w geologii i geotechnice. Nasza oferta jest bardzo plastyczna i dostosowana do osobistych preferencji klientów. Realizujemy zlecenia na badanie gruntów. Nasi Klienci mogą również liczyć na wysokiej klasy usługi geotechniczne obejmujące kontrolę prac uzdatniających podłoże, obsługę budów, jak również specjalistyczne opinie geotechniczne oraz dokumentacje badań gruntu. Oferujemy Państwu wszechstronne wsparcie na każdym etapie wykonania projektu. Pełna oferta jest na witrynie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


3. Skimondo - nauka jazdy na nartach
  Specjalnością naszej firmy Skimondo z Trójmiasta jest realizowanie profesjonalnej nauki jazdy na nartach oraz na snowboardzie. Posiadamy zespół doświadczonych oraz wykwalifikowanych instruktorów oraz znamy bezpieczne miejsca w Trójmieście, które pozwalają zarówno na naukę jazdy na nartach, jak też na zdobywanie doświadczenia w poruszaniu się na nartach zanim rozpocznie się sezon zimowy. Wszystko to pozwala Państwu na znacznie lepsze przygotowanie się na jazdy na nartach już na stokach, co pozwala ograniczyć kontuzje.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi


4. Lifters - wynajem i serwis podnośników nożycowych i koszowych
  Rozpoczęliśmy działalność w 2008r. i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w wynajmie podnośników nożycowych i koszowych. Posiadamy w ofercie podnośniki takich firm jak: Genie, JLG, UpRight oraz Holland Lift. Oferujemy dowóz w dowolne miejsce w Polsce!!!
Zajmujemy się również serwisem wszelkiego rodzaju podnośników nożycowych i koszowych.Gwarantujemy wysoki standard usług, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na naszej stronie internetowej.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Dom, mieszkanie , ogród > Budowlane


5. Hydrografika w Warszawie - hydrotransfer.pl
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wśród naszych usług znajdziesz nanoszenie wzorów różnego typu na wiele przedmiotów. Robimy to metodą druku wodnego, która pozwala na umieszczenie wzorów na samochodach, motocyklach i elementach ozdobnych do mieszkania. Dodatkowo możesz także zlecić nam wykończenie modelu lub zmianę przedmiotów codziennego użytku, które chcesz spersonalizować. Szczegóły oferty znajdą Państwo na wtrynie internetowej firmy.
Katalog:   Biznes, pieniądze, ekonomia > Usługi
Copyright © 2006 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by 5.4.0